اخبار :: اخبار باشگاه

خواکین و کوادرادو جدید ترین مصدومان ویولا

1965 شماره اطلاع نامه : خواکین و کوادرادو جدید ترین مصدومان ویولا 1393/07/05 خواکین و کوادرادو جدید ترین مصدومان ویولا اخبار باشگاه :: اخبار خواکین و کوادرادو جدید ترین مصدومان ویولا
خواکین و کوادرادو جدید ترین مصدومان ویولا

خواکین و کوادرادو جدید ترین مصدومان ویولا

خواکین سانچز و خوان کوادرادو دو وینگر خوش تکنیک تیم فیورنتینا نیز در آستانه نبرد حساس با تورینو به لیست مصدومان این باشگاه اضافه شدند تا مشکلات مونتلا در خط حمله بیش از پیش شود.

پس از جوزپه روسی، ماریو گومز، خوان وارگاس و همچنین مصدومیت قبلی مارکو مارین، حالا نوبت به دو وینگر بنفش ها رسیده تا چند روزی را دور از میادین باشند. تیم پزشکی باشگاه اعلام کرده ستاره اسپانیایی دچار کشیدگی درجه 1 عضله در جریان دیدار با ساسولو شده و برای مدت حداقل 10 روز توانایی همراهی تیمش را ندارد.

اما پس از بازی با ساسولو، صحبت هایی نیز در مورد نا آماده بودن خوان کوادرادو مطرح شده و امروز مشخص شد که این بازیکن نمی تواند بنفش پوشان را در نبرد تورین همراهی کند. البته هنوز خبری درباره میزان آسیب دیدگی کوادرادو منتشر نشده ولی به نظر نمی رسد که این بازیکن مشکلی برای حضور در برابر اینتر در بازی هفته آینده داشته باشد.
 

نظر و نقد های کاربران
1021dash ali
1393/07/10 - 12:04

این چند وقته تیم خیلی کم شانس شده....

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :