اخبار :: اخبار باشگاه

نگرانی بابت وضعیت تیم ندارم ؛ تیم قدرتمندی در اختیار داریم

1966 شماره اطلاع نامه : نگرانی بابت وضعیت تیم ندارم ؛ تیم قدرتمندی در اختیار داریم 1393/07/05 نگرانی بابت وضعیت تیم ندارم ؛ تیم قدرتمندی در اختیار داریم اخبار باشگاه :: اخبار نگرانی بابت وضعیت تیم ندارم ؛ تیم قدرتمندی در اختیار داریم
نگرانی بابت وضعیت تیم ندارم ؛ تیم قدرتمندی در اختیار داریم

نگرانی بابت وضعیت تیم ندارم ؛ تیم قدرتمندی در اختیار داریم

وینچنزو مونتلا مربی جوان تیم فیورنتینا معتقد است با وجود مصدومیت های زیاد هنوز هم ترکیب قدرتمندی در اختیار داشته وعدم موفقیت تیمش در امر گلزنی نباید روی بازی زیبای شاگردانش تاثیری بگذارد.

دو تیم تورینو و فیورنتینا فردا شب در حالی در هفته پنجم سری آ به مصاف هم می روند که روسی، گومز، کوادرادو و خواکین 4 عنصر تهاجمی ویولا به دلیل مصدومیت غایب هستند، اما مونتلا معتقد است نگرانی بابت وضعیت تیم ندارد:

"ما وضعیت آنها را بسیار جدی و مورد به مورد بررسی خواهیم کرد. این درست است که ما در حال حاضر بیشترین آمار را از لحاظ مصدومیت های جراحتی و ضرب خوردگی داریم. کوادرادو نیز دچار مصدومیت شده و امیدوارم به زودی به ترکیب بازگردد. این ها همه مصدومیت های کوتاه مدت هستند و نمی توان قضاوت درستی در موردشان داشت. اگر بازی فصل پیش را با بازی های امسال تیم در برابر رقبای یکسان بررسی کنیم، می بینیم که تیم عملکرد به مراتب بهتری را از خود نشان داده بود اما جای نگرانی نیست. شاید همه از ما انتظار عملکرد بهتری در این فصل داشتند."

"ما تیم را بر اساس ارائه فوتبالی زیبا بنا کرده ایم اما در بازی های خانگی در به ثمر رساندن ضربات آخر کمی مشکل داریم. ما فقط در یک شرایط خاص قرار داریم و بورخا والرو نیز یکی از بازیکنانی است که تحت تاثیر قرار گرفته است. مطمئنا نیاز داریم که سریع تر و قاطعانه تر در عمل کنیم ولی نباید فوتبال زیبای خودمان را فراموش کنیم. من احساس می کنم از سوی هواداران حمایت می شویم و این موضوع بسیار مهمی است که باعث پایداری و ثبات باشگاه می شود. تورینو ایده های مشخصی در فوتبال دارد و می توانند در ضد حملات برای ما خطر ساز شوند ولی من مطمئن هستم که یک تیم آماده را برای بازی فردا در اختیار دارم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :