اخبار :: اخبار بازی ها

تورینو 1-1 فیورنتینا ؛ بازگشت باباکار به گلزنی در نبرد تماشایی تورین

1967 شماره اطلاع نامه : تورینو 1-1 فیورنتینا ؛ بازگشت باباکار به گلزنی در نبرد تماشایی تورین 1393/07/06 تورینو 1-1 فیورنتینا ؛ بازگشت باباکار به گلزنی در نبرد تماشایی تورین اخبار بازی ها :: اخبار تورینو 1-1 فیورنتینا ؛ بازگشت باباکار به گلزنی در نبرد تماشایی تورین
تورینو 1-1 فیورنتینا ؛ بازگشت باباکار به گلزنی در نبرد تماشایی تورین

تورینو 1-1 فیورنتینا ؛ بازگشت باباکار به گلزنی در نبرد تماشایی تورین

تورینو 1-1 فیورنتینا

فابیو کوالیارلا (62)
خوما باباکار (78)

تیم فیورنتینا در حالی در برابر میزبان خود تورینو به تساوی 1-1 دست پیدا کرد که هر دو تیم نمایشی عالی را از خود ارائه کرده و موقعیت های زیاد گلزنی را خلق کردند ولی عملکرد ژان فرانسوا ژیله سنگربان تورینو باعث شد ویولا بار دیگر در حسرت پیروزی باقی بماند.

اخبار تکمیلی به زودی ...

نبرد جذاب الیمپیکو شهر تورین با درخشش دروازه بان ها به ویژه ژیله همراه شد و در پایان نیز تساوی حاصل تلاش دو تیم بود. تیم فیورنتینا که دچار ضعف در گلزنی شده بود، در نهایت بار دیگر توسط خوما باباکار به گل رسید تا این بازیکن پس از 4 سال در سری آ گلزنی کرده باشد. مونتلا در غیاب کوادرادو، گومز، روسی، خواکین و مارین از ایلیچیچ در کنار باباکار استفاده کرده بود و ریچاردز نیز برای اولین بار در ترکیب اصلی قرار گرفته بود. کورتیچ و بادلی هم به جای آکوییلانی و پیزارو نا آماده به میدان رفته بودند.

سفید پوشان در این مسابقه موقعیت های خوب گلزنی ایجاد کردند که دو موقعیت تقریبا تک به تک برای باباکار از سوی ژیله مهار شد و این دروازه بان در برابر ضربات کورتیچ و آکوییلانی هم واکنش مناسبی از خود نشان داد. در سمت مقابل نیز تیم میزبان توسط کوالیارلا و سانچز مینو خطرناک نشان داده که در دو صحنه نتو با واکنش هایی فوق العاده دروازه تیمش را بسته نگه داشت. قفل دروازه ها در نیمه دوم و توسط کوالیارلا باز شد. روی یک فرار از سمت راست و پاس به بیرون، مهاجم سابق یوونتوس با چرخشی عالی موفق شد دروازه نتو را باز کند. در ادامه با ورود آکوییلانی و پیزارو روند حرکتی ویولا شکل بهتری به خود گرفته و در نهایت با ورود برناردسکی، فیورنتینا به گل رسید.

ستاره جوان ویولا به محض ورود به میدان، توپی را دریافت کرده و پس از عبور از دو بازیکن، پاس عمقی را برای باباکار فراهم کرد تا این بازیکن با جا گذاشتن ژیله، موفق به گلزنی شود. سپس بازی کمی در تعادل سپری شده و در نهایت با همان نتیجه تساوی به پایان رسید. در مجموع نمایش فلورانسی ها در غیاب بازیکنان تاثیر گذار خود عالی بوده و بسیار بهتر از میزبان کار کردند. ماتی فرناندز بدون شک مرد برتر این میدان بود که همواره خطرناک ظاهر شد. فیورنتینا با این تساوی، 6 امتیازی شده و همچنان در رتبه نهم قرار دارد. بازی بعدی فیورنتینا در لیگ اروپا در خانه تیم دینامو مینسک بلاروس خواهد بود.
 

ترکیب تیم فیورنتینا در این دیدار:

نتو – ریچاردز (برناردسکی 79) – گونزالو – ساویچ – پاسکوال – کورتیچ – بادلی (پیزارو 63) – والرو (آکوییلانی 68) – ماتی – ایلیچیچ – باباکار
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :