اخبار :: اخبار بازی ها

دینامو 0-3 فیورنتینا ؛ ادامه قدرت نمایی ویولا در اروپا

1972 شماره اطلاع نامه : دینامو 0-3 فیورنتینا ؛ ادامه قدرت نمایی ویولا در اروپا 1393/07/10 دینامو 0-3 فیورنتینا ؛ ادامه قدرت نمایی ویولا در اروپا اخبار بازی ها :: اخبار دینامو 0-3 فیورنتینا ؛ ادامه قدرت نمایی ویولا در اروپا
دینامو 0-3 فیورنتینا ؛ ادامه قدرت نمایی ویولا در اروپا

دینامو 0-3 فیورنتینا ؛ ادامه قدرت نمایی ویولا در اروپا

دینامو مینسک 0-3 فیورنتینا

آلبرتو آکوییلانی (33) - یوزیپ ایلیچیچ (61) - فدریکو برناردسکی (67)

تیم فیورنتینا در دومین دیدار اروپایی خود نیز همانند بازی اول و این بار خارج از خانه در برابر تیم دینامو مینسک بلاروس با سه گل به یپروزی دست پیدا کرد تا به روند برد های قاطعانه خود در لیگ اروپا ادامه دهد.

دومین بازی مرحله گروهی لیگ اروپا در حالی برگزار می شد که تیم فیورنتینا در بازی اول به یک پیروزی قاطعانه خانگی دست پیدا کرده و دینامو مینسک با شکست سنگین 6-1 از یونان بدرقه شده بود. در این بازی که در ورزشگاه بوریسوف آرنا برگزار می شد، وینچنزو مونتلا به غیر از روسی، گومز، مارین و کوادرادو که از قبل مصدوم بودند، ساویچ و گونزالو را نیز در اختیار نداشته و مجبور شده بود از ریچاردز و تومویچ به طور همزمان در خط دفاعی استفاده کند. ضمن اینکه تاتاروزانو، وارگاس و بادلی نیز شانس بازی از ابتدا را بار دیگر کسب کرده و زوج ایلیچیچ و برناردسکی در خط حمله حضور داشت.

شاگردان وینچنزو مونتلا در این بازی از همان ابتدا نبض کار را در اختیار گرفته و بار ها توسط ایلیچیچ و برناردسکی موقعیت های خوب گلزنی را خلق کردند تا اینکه در دقیقه 33 روی یک حرکت تیمی فوق العاده تماشایی و با ارسال مانول پاسکوال توپی در میانه های محوطه جریمه به آلبرتو آکوییلانی رسیده و این بازیکن با ضربه ای دقیق موفق به گلزنی شد. پس از این گل نیز ویولا دقایقی برتر از میزبان خود بود ولی در لحظات آخر تیم دینامو چندین بار دروازه تاتاروزانو را تهدید کرد که با عکس العمل های عالی این سنگربان مواجه شدند. در این نیمه میکا ریچاردز نیز به دلیل مصدومیت جای خود را به مارکوس آلونسو داد.

در ابتدای نیمه دوم دیوید پیزارو به جای آلبرتو آکوییلانی به میدان رفت و با توپی که در همان ابتدای این نیمه از دست داد، یک فرصت گلزنی عالی را برای تیم حریف ایجاد کرد ولی مهاجم دینامو موفق نشد دروازه خالی را باز کند. سپس ویولا بار دیگر به حملات خود ادامه داد تا اینکه لاتزاری جای والرو را در میدان پر کرده و در اولین دریافت توپ، پاس گل دوم را به زیبایی فراهم کرد. این بازیکن دقایقی بعد نیز یک پاس عمقی عالی را برای ایلیچیچ فرستاد تا او نیز با پاسی دقیق موجبات گلزنی ستاره جوان ویولا را فراهم کند. لاتزاری یک بار نیز تیر دروازه حریف را به لرزه در آورد و نتوانست نمایش بی نقص خود را کامل کند.

در هر صورت تیم فیورنتینا از فشار دقایق پایانی تیم میزبان هم سربلند خارج شد تا یک پیروزی دیگر در کارنامه اروپایی ویولا ثبت شود. در این بازی خط دفاعی با وجود محدودیت های زیادی که داشت نمره قبولی گرفته و ایلیچیچ نیز موفق شد با ارائه یک نمایش عالی، جواب منتقدان را در میدان بدهد. در بازی دیگر این گروه، تیم گنگام فرانسه موفق شد در خانه با 2 گل تیم یونانی پائوک را شکست داده و حالا هر دو تیم با 3 امتیاز پشت سر فیورنتینای 6 امتیازی قرار دارند. بازی بعدی ویولا در اروپا در مقابل پائوک خواهد بود ولی بنفش پوشان یکشنبه آینده و در هفته ششم سری آ نیز باید با تیم اینتر بازی کنند.
 

ترکیب تیم فیورنتینا در این دیدار:

تاتاروزانو – ریچاردز (آلونسو) – تومویچ – باسانتا – پاسکوال – آکوییلانی (پیزارو) – بادلی – وارگاس - والرو (لاتزاری) – ایلیچیچ – برناردسکی
 

نظر و نقد های کاربران
1022dash ali
1393/07/11 - 07:47

فورزا ویولا.........

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :