اخبار :: اخبار باشگاه

بازی های اروپایی را جدی می گیریم

1974 شماره اطلاع نامه : بازی های اروپایی را جدی می گیریم 1393/07/10 بازی های اروپایی را جدی می گیریم اخبار باشگاه :: اخبار بازی های اروپایی را جدی می گیریم
بازی های اروپایی را جدی می گیریم

بازی های اروپایی را جدی می گیریم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا از بازیکنانش خواسته تا بدون تفکر به بازی مقابل اینتر، در دیدار برابر دینامو مینسک به پیروزی برسند تا بار دیگر اشتیاق و انگیزه لازم را کسب کنند.

دو تیم دینامو مینسک و فیورنتینا پنجشنبه شب در دومین دیدار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان به مصاف هم خواهند رفت. این در حالی است که ویولا سه روز دیگر باید در سری آ به مصاف اینتر برود ولی مونتلا امیدوار است بازیکنانش همانند او دیدار در اروپا را جدی بگیرند:

"ما از لحاظ شرایط فیزیکی و روانی در وضعیت بسیار خوبی قرار داریم. ما باید با فکری آزاد تر و بدون فشار در میدان بازی کنیم، در آن صورت می توانیم به چیزی که شایستگی آن را داریم، برسیم. یک پیروزی در این بازی می توانند بار دیگر انگیزه و اشتیاق را به تیم بازگرداند. ما مجبوریم که کمی تغییرات در ترکیب تیم خود داشته باشیم ولی باید بدانیم که مهم ترین نکته، توجه به بازی با دینامو است و نباید به بازی با اینتر فکر کنیم. هر بازی اهمیت خودش را دارد و اگر من هم می خواستم به این بازی توجهی نشان ندهم، کمک مربی خودم را برای انجام این مصاحبه می فرستادم. اینکه تیم ها با 10 نفر در یک سوم دفاعی خود در برابر تیم ما دفاع می کند، من را اذیت نمی کند."

"ما باید خودمان را با این شرایط وفق داده و آماده رویارویی با آن باشیم. با توجه به چیزی که من تا به اینجا بررسی کرده ام، دینامو مینسک تیمی بسیار تهاجمی است و ما نباید به شکست سنگین 6-1 آنها در بازی قبلی اروپا مقابل پائوک نگاه کنیم. ضمن اینکه نباید فراموش کنیم آنها در بازی قبلی خود تیم باته بوریسوف را متوقف کردند که شب گذشته، اتلتیک بیلبائو را شکست داده بود. توتی؟ من فقط دو سال از توتی بزرگ تر هستم و او همیشه با کیفیت فوتبال و آمادگی بدنی خود، من را متعجب کرده است. این در حالی است که من به دلیل مصدومیت های زیاد که اجازه فعالیت در سطح بالای فوتبال را به من نمی داد، خیلی زود از بازی کناره گیری کردم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :