اخبار :: اخبار باشگاه

تمجید مونتلا از عملکرد بازیکنان ؛ برناردسکی توانایی های زیادی دارد

1975 شماره اطلاع نامه : تمجید مونتلا از عملکرد بازیکنان ؛ برناردسکی توانایی های زیادی دارد 1393/07/11 تمجید مونتلا از عملکرد بازیکنان ؛ برناردسکی توانایی های زیادی دارد اخبار باشگاه :: اخبار تمجید مونتلا از عملکرد بازیکنان ؛ برناردسکی توانایی های زیادی دارد
تمجید مونتلا از عملکرد بازیکنان ؛ برناردسکی توانایی های زیادی دارد

تمجید مونتلا از عملکرد بازیکنان ؛ برناردسکی توانایی های زیادی دارد

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا پس از دومین پیروزی قاطعانه در لیگ اروپا به تمجید از عملکرد عالی شاگردانش پرداخته و آنها را شایسته تحسین دانسته است.

تیم فیورنتینا شب گذشته در کشور بلاروس با 3 گل از سد تیم دینامو مینسک عبور کرد تا با 6 امتیاز در صدر جدول گروه خود قرار بگیرد. اما گلزنی و نمایش عالی فلورانسی ها باعث شده تا مونتلا شاگردان خود را تحسین کند:

"همیشه وقتی پیروزی را در دستان خود دارید، توسط تیم حریف تحت فشار قرار می گیرید. به هر شکل پیروزی مهمی را بدست آوردیم و در صدر جدول قرار گرفتیم. نکته دیگر اینکه ضمن ارائه یک بازی عالی، توانستیم از موقعیت های خودمان برای گلزنی استفاده کنیم. البته پس از گل ها مقداری فضا به حریف دادیم که دیگر نباید این اشتباه را تکرار کنیم و نیاز به پیشرفت در این زمینه داریم. برناردسکی؟ او در نقش یک مهاجم عالی بود و در این بازی نیز توانایی های فراوان خودش را نشان داد."

"این خیلی مهم است که او پیشرفت کند و من این را می بینیم. ریچاردز؟ یک مشکل عضلانی خفیف داشت ولی باید منتظر نظر کامل تر در این باره باشیم. لاتزاری؟ من به او به دلیل نگرش بسیار خوبی که دارد تبریک می گویم. او شایسه تقدیر است و با قدرت روانی بالایی در میدان حاضر شده بود. ایلیچیچ؟ او نمایش خوب و تعیین کننده ای از خود ارائه کرد. تاتاروزانو؟ باید همانند دیگران از او نیز تشکر و قدردانی کنیم. خوشحالیم که تفکرات تاکتیکی ما در این بازی جواب داد."
 

نظر و نقد های کاربران
1023dash ali
1393/07/11 - 15:37

فورزا مونتلا.........

درسته که هنوز هم مونتلا تجربه بازی های بزرگ رو نداره اما کارش واقعا بزرگه...

باید به جوون ها چه مربی و چه بازیکن فرصت داد تا نتیجه گرفت....

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :