اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 11 مهر)

1976 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (جمعه 11 مهر) 1393/07/11 اخبار کوتاه روزانه (جمعه 11 مهر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (جمعه 11 مهر)
اخبار کوتاه روزانه (جمعه 11 مهر)

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 11 مهر)

مهم ترین خبر های روز جمعه:

دوری 10 روزه میکا ریچاردز ؛ مصاحبه بازیکنان پس از پیروزی مقابل دینامو مینسک

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

20- مصاحبه غیر فوتبال بورخا والرو: "مایکل جردن الگوی ورزشی من است. در سیاست من یک فرد چپ گرا هستم ولی باید اعلام کنم که در مجموع تفاوتی بین جناح های چپ و راست از نظر من وجود ندارد."

19- خبر های رسیده از فلورانس نشان می دهد که احتمال بازگشت خواکین به ترکیب ویولا برای بازی با اینتر وجود دارد و خواکین نیز می تواند شانس حضور در این بازیکن را داشته باشد.

18- فدریکو برناردسکی در صفحه اجتماعی خود مطلبی با مضمون "اولین بازی از ابتدا در لیگ اروپا و پیروزی به همراه گلزنی" منتشر کرده و درخشش خود را جشن گرفت.

17- باشگاه فیورنتینا به طور رسمی در وب سایت خود از دوری 10 روزه میکا ریچاردز خبر داده است: "امروز و پس از بازگشت بازیکنان از سفر به بلاروس، وضعیت ریچاردز مورد معاینه قرار گرفت و مشخص شد که او دچار مصدومیت درجه 1 در ناحیه همسترینگ خود شده است. بدین ترتیب این بازیکن باید از فردا به مدت 10 روز به استراحت و درمان مشغول شود."

16- مدیر برنامه یون کونوپلیانکا ستاره تیم دنیپرو: "تنها چیزی که می توانم اعلام کنم این است که تیم های خیلی خیلی زیادی خواهان او هستند و پیشنهاد هایی هم از ایتالیا دارد. بیش از این نمی توانم صحبتی داشته باشم."

15- امیر روزنیچ مدیر برنامه یوزیپ ایلیچیچ: "یوزیپ فقط به اعتماد و تداوم نیاز دارد تا ارزش های خود را اثبات کند. هواداران نیز او را حمایت کردند و در بازی دیشب موفق شد بدرخشد."

14- وینچنزو مونتلا و والتر ماتزاری پیش از این 6 بار به عنوان مربی در مقابل هم قرار گرفته اند که 1 پیروزی فقط سهم مونتلا بوده است. 2 تساوی و 3 پیروزی برای ماتزاری نیز در سایر بازی ها رقم خورده است.

13- کواچیچ، جاناتان و دودو سه بازیکنی هستند که کادر پزشکی تیم اینتر تلاش می کند تا آنها را برای بازی با فیورنتینا در فلورانس آماده کند.

12- دو تیم فیورنتینا و اینتر پیش از این 76 بار در سری آ و در فلورانس به مصاف هم رفته اند که 26 پیروزی سهم ویولا و 18 برد برای اینتر بوده است. 110 گل برای فیورنتینا و 84 گل نیز برای اینتر در این بازی ها رقم خورده است.

11- صدای اعتراض هواداران تیم اینتر در بازی شب گذشته در مقابل قرباق آذربایجان در ورزشگاه سن سیرو به حدی بود که برخی از رسانه ها اعلام کرده اند در صورتی که نراتزوری در بازی مقابل ویولا نتیجه لازم را کسب نکند، اریک توهیر می تواند والتر ماتزاری را از کار برکنار کند.

10- دانیلو دی آمبروزیو مدافع کناری تیم اینتر که شب گذشته در برابر قرباق نیز گلزنی کرد، مدعی شده طرفداران نراتزوری حق دارند که به عملکرد آنها مخصوصا پس از شکست در برابر کالیاری واکنش نشان دهند ولی حالا برای جبران به مصاف فیورنتینا می روند.

9-لا نازیونه در گزارشی به پیش بینی ترکیب احتمالی ویولا در بازی برابر اینتر پرداخته و مدعی شده یاسمین کورتیچ و ماتی فرناندز می توانند در ترکیب اصلی باشند. ضمن اینکه احتمال آماده شدن خوان کوادرادو نیز برای این دیدار حساس وجود دارد.

8- بازی های فوق العاده آلبرتو آکوییلانی در یک ماه گذشته باعث شده تا سران باشگاه در فکر تمدید قرارداد این بازیکن 30 ساله باشند. آکو بدون شک در چند هفته اخیر بهترین بازیکن فیورنتینا بوده است.

7- میکا ریچاردز مدافع تیم فیورنتینا که در بازی شب گذشته در برابر دینامو مینسک دچار آسیب دیدگی شده بود، به احتمال زیاد به مدت 15 تا 20 روز دور از میادین خواهد بود.

6- فردی گوارین هافبک تیم اینتر پس از بازی با قرباق: "من کاملا آماده ام و حالا به بازی یکشنبه با فیورنتینا فکر می کنیم. ما روحیه خودمان را بار دیگر کسب کرده ایم و آماده هستیم."

5- دیگو دلاواله بار دیگر متئو رنزی نخست وزیر ایتالیا را به نقد کشید: "رابطه من و رنزی به فیورنتینا مربوط می شود. ما از همان ابتدا رابطه زیادی در مورد ویولا داشتیم و بار ها به او توصیه کردم وارد مسائل بزرگ تر نشده و فعلا کسب تجربه کند ولی او من را نا امید کرد."

4- ناپولی، اینتر و تورینو سه نماینده دیگر ایتالیا در لیگ اروپا نیز شب گذشته عالی عمل کرده و به پیروزی رسیدند.

3- ماوئل پاسکوال کاپیتان فیورنتینا: "به روحیه بالا در اروپا رقابت می کنیم و در این بازی هم فقط 10 دقیقه تحت فشار بودیم. امشب نتیجه عالی را کسب کردیم و حالا باید برای بالا رفتن در جدول سری آ به مصاف اینتر برویم. برد ها به ما کمک می کنند تا روحیه مضاعفی داشته باشیم."

2- مصاحبه چیپرین تاتاروزانو: "بازی خوبی را ارائه کردیم و برنده شدیم. همین که در این بازی گل نخوردیم برای من به عنوان یک دروازه بان و کل تیم بسیار مهم است."

1- صحبت های فدریکو برناردسکی پس از درخشش در برابر دینامو: "بازی خوبی داشتیم و شایسته پیروزی بودیم هرچند که کار راحتی نبود. من همیشه آماده ام ولی این مربی است که در مورد بازی کردن من تصمیم گیری خواهد کرد. امیدوارم در بازی های بعدی نیز همانند این مسابقه ظاهر شویم."

 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :