اخبار :: اخبار باشگاه

امضای قرارداد همکاری با فولکس واگن

1978 شماره اطلاع نامه : امضای قرارداد همکاری با فولکس واگن 1393/07/12 امضای قرارداد همکاری با فولکس واگن اخبار باشگاه :: اخبار امضای قرارداد همکاری با فولکس واگن
امضای قرارداد همکاری با فولکس واگن

امضای قرارداد همکاری با فولکس واگن

باشگاه فیورنتینا امروز با فولکس واگن به توافق رسید تا این شرکت خودرو سازی آلمانی به عنوان حامی مالی جدید ویولا معرفی شود. البته استفاده از نام و نشان این کمپانی بر روی لباس بازیکنان در حال حاضر فقط برای بازی با اینتر خواهد بود.

روز شنبه ملاقاتی بین سران باشگاه فیورنتینا و کمپانی فولکس واگن انجام شد و دو طرف برای امضای یک قرارداد همکاری به توافق رسیدند. جانلوکا بایزی مدیر اجرایی فیورنتینا و آندره آ کالکانی مدیر بازاریابی کمپانی فولکس واگن در این جلسه به عنوان نمایندگان دو طرف حضور داشتند.

صحبت های بایزی: "ما امروز به یک توافق معتبر دست پیدا کردیم و این قرارداد بسیار مهم است. البته ما فعلا برای بازی مقابل اینتر توافق کرده ایم ولی فولکس واگن هنوز حامی مالی اصلی تیم ما نیست. با این حال از شانس خوبی برای تبدیل شدن به اسپانسر اصلی برخوردار هستند. ما هنوز در این مورد مذاکره زیادی نکرده ایم ولی در هر صورت قرارداد همکاری به صورت کلی با فولکس واگن امضا شده است."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :