اخبار :: اخبار باشگاه

تیم در شرایط خوبی قرار دارد ؛ وضعیت کوادرادو فردا مشخص می شود

1979 شماره اطلاع نامه : تیم در شرایط خوبی قرار دارد ؛ وضعیت کوادرادو فردا مشخص می شود 1393/07/12 تیم در شرایط خوبی قرار دارد ؛ وضعیت کوادرادو فردا مشخص می شود اخبار باشگاه :: اخبار تیم در شرایط خوبی قرار دارد ؛ وضعیت کوادرادو فردا مشخص می شود
تیم در شرایط خوبی قرار دارد ؛ وضعیت کوادرادو فردا مشخص می شود

تیم در شرایط خوبی قرار دارد ؛ وضعیت کوادرادو فردا مشخص می شود

وینچنزو مونتلا در آستانه نبرد حساس در خانه مقابل تیم اینتر مدعی شد بازیکنانش در شرایط بسیار خوبی به سر می برند و یک پیروزی خانگی چیزی است که بیش از همه به آن نیاز دارند.

دو تیم فیورنتینا و اینتر یکشنبه شب در ورزشگاه آرتمیو فرانکی شهر فلورانس به مصاف هم خواهند رفت. این در حالی است که ویولا چندین ماه است که در بازی های خانگی خود به پیروزی نرسیده و حالا آزمایشی سخت در برابر اینتر دارد:

"تیم عملکرد خیلی خوبی دارد و یک پیروزی می تواند بار دیگر انگیزه و اشتیاق را به بازیکنان برگرداند. از نظر من اینتر و مربی این تیم همیشه بزرگ هستند و اصلا اعتقادی به بحران در این تیم ندارم. کوادرادو؟ تقریبا با تیم تمرین نکرده و فردا در مورد او تصمیم گیری خواهم کرد. باباکار و برناردسکی در کنار هم؟ چرا که نه، آنها شرایط لازم برای انجام این کار را دارند. باباکار باید بیشتر به فکر گلزنی باشد ولی برناردسکی می تواند کار های بیشتری انجام دهد. برنا یک مهاجم کامل است. متاسفم که مدت زمان زیادی است که در کسب پیروزی خانگی ناکام بوده ایم و کمبود آن را احساس می کنیم."

"ما بر اساس روش و ساختار تیم حریف، بازیکنان خود را انتخاب نمی کنیم، بلکه هر کسی که بهتر باشد در ترکیب قرار می گیرد. گومز؟ او بهتر شده ولی در مورد او هم فردا تصمیم می گیرم. سیستم بازی؟ تیم بدون توجه به سیستم، همواره توانسته بازی خوبی را ارائه کند. من زیاد به تغییر سیستم علاقه ندارم ولی در برخی از مواقع و با توجه به بازیکنانی که در اختیار دارم، این کار نیاز است. ماتی؟ او بازیکنی است که در هر شرایطی مفید است. او را به چندین دلیل از لیست یوفا خارج کردیم ولی در هر صورت از نمایش عالی او متعجب نشدم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :