اخبار :: اخبار باشگاه

نمایشی در بالاترین سطح فوتبال داشتیم

1981 شماره اطلاع نامه : نمایشی در بالاترین سطح فوتبال داشتیم 1393/07/14 نمایشی در بالاترین سطح فوتبال داشتیم اخبار باشگاه :: اخبار نمایشی در بالاترین سطح فوتبال داشتیم
نمایشی در بالاترین سطح فوتبال داشتیم

نمایشی در بالاترین سطح فوتبال داشتیم

وینچنزو مونتلا پس از پیروزی بزرگ در برابر تیم اینتر مدعی شد شاگردانش نمایشی در بالاترین سطح فوتبال از خود ارائه کردند و این بازی می تواند شروعی مجدد برای این فصل ویولا باشد.

تیم فیورنتینا با 3 گل اینتر را در هم کوبیده و به نخستین پیروزی خانگی خود در این فصل دست پیدا کرد. نمایش ویولا در این بازی حتی مونتلا را نیز تحت تاثیر قرار داده ولی این مربی جوان معتقد است هنوز هم توجهی به وضعیت تیمش در جدول ندارد:

"در مقابل یک تیم عالی مانند اینتر، مثل یک تیم سطح بالا بازی کردیم. در گذشته بلوغ و پختگی خودمان را نشان داده بودیم و اگر همیشه بتوانیم قفل بازی را بشکنیم، اتفاقت دیگری رخ می دهند. ما امشب شخصیتی عالی را از خودمان نشان دادیم و از این پیروزی که در زمان بسیار درستی بدست آمد واقعا خوشحال هستم. تا هفته پیش باید خودمان را در جدول حفظ می کردیم و حالا می توانیم برای لیگ قهرمانان بجنگیم (با خنده). من هنوز هم توجهی به جدول ندارم و به آن نگاه نمی کنم."

"هرچند که این نمایش تیم ما نقطه عطفی برای عملکرد ما در لیگ خواهد بود. نتو؟ زیاد به دردسر نیفتاد ولی همیشه آمادگی خود را به رخ حریف کشید. حضور او درون دروازه یک تضمین برای تیم ماست و او توانایی های فوق العاده زیادی دارد. رقابت با تاتاروزانو باعث می شود او پیشرفت کرده و می تواند این فشار را کنترل کند. برناردسکی؟ او همه چیز دارد، نگاه به گلزنی، سرعت و شوتزنی. البته هنوز جای زیادی برای پیشرفت داشته و زمان زیادی خواهد داشت."
 

نظر و نقد های کاربران
1029nila
1393/07/21 - 20:05

خیلی عالی اونم وقتی که اینتر روند خیلی خوبی رو شروع کرده بود و شکست دادن اونم با سه گل یه نتیجه فوق العاده روحیه بخشه

1025dash ali
1393/07/14 - 09:33

forza montella

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :