اخبار :: اخبار باشگاه

نمرات بازیکنان فیورنتینا در بازی برابر اینتر

1983 شماره اطلاع نامه : نمرات بازیکنان فیورنتینا در بازی برابر اینتر 1393/07/14 نمرات بازیکنان فیورنتینا در بازی برابر اینتر اخبار باشگاه :: اخبار نمرات بازیکنان فیورنتینا در بازی برابر اینتر
نمرات بازیکنان فیورنتینا در بازی برابر اینتر

نمرات بازیکنان فیورنتینا در بازی برابر اینتر

تمامی بازیکنان فیورنتینا در بازی مقابل اینتر بهترین نمایش خود را ارائه کردند و می توان گفت هیچ بازیکنی کمتر از حد انتظار نبود. با این حال عملکرد خوان کوادرادو، ماتی فرناندز و خوما باباکار مثلث تهاجمی ویولا در این بازی ویران کننده بوده و هافبک های تیم نیز در حال بازگشت به روز های خوب خود هستند.

نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا در بازی مقابل اینتر:


نوربرتو نتو (7.5):
برای 37 دقیقه فقط نمایش هم تیمی هایش را تماشا می کرد تا اینکه در مقابل ضربه دودو عکس العملی عالی داشت. در نیمه دوم نیز سه شوت دیگر را مهار کرد تا نشان دهد حضور او برای فیورنتینا یک تضمین برای گل نخوردن است.

نناد تومویچ (7.5):
پس از چند نمایش پر نواسان در دیدار های گذشته، مدافع صرب ویولا در این بازی انگیزه فراوانی داشته و 3 بار برای گلزنی تلاش کرد که در نهایت موفق شد با حرکتی عالی، همه را متعجب کند. اولین گل برای ویولا با یک نمایش بی نقص بدست آمد.

گونزالو رودریگز (7.5):
دانیل اوسوالدو در مقابل مدافع آرژانتینی ویولا هیچ کاری نتوانست انجام دهد و کاپیتان فیورنتینا در این دیدار به قدری با اعتماد به نفس و آماده بازی می کرد که چندین بار حتی مهاجمین حریف را نیز دریبل زد.

استفان ساویچ (7):
مدافع اهل مونته نگرو نیز در کنار گونزالو باعث استحکام خط دفاعی شده بود و هرگز به مهاجمان حریف اجازه کار نداد.

مارکوس آلونسو (6.5):
در ابتدا کمی متزلزل نشان داد ولی به آرامی همراه با تیم خودش را پیدا کرده و نمایش خوبی را از خود ارائه کرد.

آکوییلانی (7.5):
در ادامه بازی های درخشان خود در این بازی نیز نشان داد که شایسته دعوت مجدد به تیم ملی ایتالیا بوده است. البته آکو در این بازی بیشتر از اینکه در کار های تهاجمی موفق باشد، در امور دفاعی موفق بود.

دیوید پیزارو (7):
به نظر می رسد ستاره کهنه کار ویولا در حال بازگشت به روز های اوج خود می باشد. او در این بازی تقریبا تمامی پاس های خود را به مقصد رسانده و عملکردی عالی داشت.

یاسمین کورتیچ (7):
یک بازی خوب دیگر از ستاره اهل اسلوونی که حالا به خوبی در ترکیب ویولا جا افتاده است. حتی مسئولیت پر کردن جای بورخا والرو نیز نتوانست مانع درخشش این بازیکن شود.

ماتی فرناندز (8):
به جرات می توان گفت ماتی در این بازی هر کاری که دوست داشت انجام داد. ستاره خوش تکنیک ویولا وظیفه خود به عنوان حامی مهاجمان را به خوبی انجام داده و یک بازیساز کامل در این بازی بود.

خوان کوادرادو (8.5):
مرد اول نبرد در برابر اینتر، ضمن گلزنی در این بازی موفق شد هر بار که اراده کرده بود بازیکنان تیم حریف را دریبل زده و موقعیت گل ایجاد کند. بازگشت این بازیکن به ترکیب ویولا بدون شک باعث قدرت مضاعف تیم در خط حمله خواهد شد.

خوما باباکار (8):
مصدومیت ماریو گومز فرصتی در اختیار این مهاجم 21 ساله سنگالی قرار داد و او نیز به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کرد. گل استثنایی و نمایشی عالی در نبرد با مدافعین اینتر، نوید روز های بسیار بهتری را در آینده این بازیکن سنگالی می دهند.
 

بازیکنان تعویضی:

فدریکو برناردسکی (6.5): به جای باباکار مصدوم وارد میدان شده و بار ها خط دفاعی اینتر را تحت فشار قرار داد.
خوان وارگاس (6): به عنوان یک بازیکن فیزیکی در میانه میدان برای مقابله با هافبک های اینتر وارد میدان شده و نقش خود را نیز به خوبی ایفا کرد.
جاشوا بریلانته (6): فرصت این را داشت که در دقایق کوتاه حضور در میدان به گل برسد ولی خسوس توپ او را از روی خط دروازه برگشت داد.


وینچنزو مونتلا (8):
بدون شک دلیل اصلی پیروزی ویولا در بازی مقابل اینتر، برنامه ها و تاکتیک های این مربی جوان بودند. مونتلا که در هفته های اخیر به دلیل عدم پیروزی در فلورانس تحت فشاربود، حالا می تواند به بازیکنان خود افتخار کند. او تیم خود را به بهترین شکل برای این بازی آماده کرده بود.

 

نظر و نقد های کاربران
1026WWW.ASROMA27.COM
1393/07/15 - 00:17

فورزا مونتلا فورزا فیورنتینا
با اینکه طرفدار رم هستم اما تیم دومم فیو هستش و خیلی براش احترام قائلم ...
با غیرت بازی میکنه .

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :