اخبار :: اخبار باشگاه

توتی و شوچنکو الگوی من هستند ؛ مقایسه با کریس رونالدو یک شوخی است

1985 شماره اطلاع نامه : توتی و شوچنکو الگوی من هستند ؛ مقایسه با کریس رونالدو یک شوخی است 1393/07/15 توتی و شوچنکو الگوی من هستند ؛ مقایسه با کریس رونالدو یک شوخی است اخبار باشگاه :: اخبار توتی و شوچنکو الگوی من هستند ؛ مقایسه با کریس رونالدو یک شوخی است
توتی و شوچنکو الگوی من هستند ؛ مقایسه با کریس رونالدو یک شوخی است

توتی و شوچنکو الگوی من هستند ؛ مقایسه با کریس رونالدو یک شوخی است

فدریکو برناردسکی ستاره جوان تیم فیورنتینا که در اردوی تیم جوانان ایتالیا حضور دارد در مورد وضعیت این تیم و برخی مسائل زندگی شخصی خود از کودکی تا امروز صحبت هایی را انجام داده است.

مهاجم 20 ساله تیم فیورنتینا که در این هفته ها به یکی از بهترین بازیکنان ویولا تبدیل شده و به خوبی توانسته جای ستارگانی چون جوزپه روسی را در ترکیب تیم مونتلا پر کند، بار دیگر به اردوی تیم زیر 21 ساله های ایتالیا دعوت شده ولی معتقد است این مسیری مناسب برای رسیدن به آتزوری می باشد. او همچنین مقایسه با کریس رونالدو را یک شوخی دانسته و الگوی ورزشی خود را توتی و شوچنکو معرفی کرده است:

"برای من باعث افتخار است که برای تیم زیر 21 ساله های ایتالیا به میدان بروم و همیشه سعی می کنم بهترین نمایش را داشته باشم. هر کسی می خواهد به تیم اصلی ایتالیا برسد باید از این مرحله عبور کند. ما با انگیزه و نگرش درست به مصاف اسلواکی خواهیم رفت و مهم ترین چیز این است که بازی خودمان را انجام دهیم. ما باید در این بازی زیاد بدویم. از تمامی هواداران درخواست می کنم که به ورزشگاه رجیو امیلیا آمده و ما را حمایت کنند. دیدن بازی ایتالیا همیشه لذت بخش است. مقایسه با کریس رونالدو؟ شوخی می کنید، مقایسه با کریس رونالدو برای من چیز بسیار اغراق آمیزی است."

"به هر حال من از زمانی که سن کمتری داشتم همیشه تحت تاثیر شوچنکو و توتی قرار می گرفتم و آنها از نظر من بالاتر از سایرین هستند. من اگر می توانستم پای راست او را می گرفتم تا در کنار پای چپ خودم قرار دهم. همیشه آرزو دارم یک خانواده خوب داشته باشم و در فوتبال فعالیت کنم. وقتی که 4 ساله بودم به تیم اتلتیکو کارارا پیوستم و در 8 سالگی راهی امپولی شدم. زمانی که به فیورنتینا آمدم 10 ساله بودم. فوتبال یک چیز ذاتی درون وجود من است. به یاد می آورم زمانی که کودک بودم توپ را به هرجایی شوت می کردم و چیز های زیادی را می شکستم که باعث عصبانیت خانواده ام می شد."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :