اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 16 مهر)

1986 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 16 مهر) 1393/07/16 اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 16 مهر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 16 مهر)
اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 16 مهر)

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 16 مهر)

مهم ترین خبر های روز چهارشنبه:

آدرین موتو خواستار حضور در فلورانس ؛ مصاحبه بازیکنان در اردو های ملی

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

16- مصاحبه یاسمین کورتیچ: "در فلورانس کاملا راضی هستم و به بهترین شکل از من استقبال شد. این شهر جو خاصی دارد و ما می خواهیم در لیگ و اروپا عالی کار کنیم. رابطه بسیار خوبی با ایلیچیچ دارم و مانند برادر من است. او بازیکن بسیار بزرگی است و این را ثابت کرده ولی در فوتبال فراز و نشیب وجود دارد که بازیکن باید با تمرکز لازم به کار ادامه دهد."

15- مصاحبه چیپرین تاتاروزانو: "جا افتادن در فیورنتینا کار راحتی نیست ولی در مجموع همه چیز به خوبی پیش می رود. بین من و نتو یک رقابت بسیار سالم برقرار است و این تمرینات باعث پیشرفت هر دو نفر می شود. در نهایت این مربی است که در مورد دروازه بان تیم تصمیم گیری خواهد کرد."

14- مربی تیم ملی مونته نگرو اعلام کرده که تصمیم دارد استفان ساویچ را در بازی مقابل لیختن اشتاین نیمکت نشین کند تا انرژی لازم برای بازی مهم تر با اتریش را بدست آورد.

13- جیوانی گالی دروازه بان سابق تیم ملی ایتالیا مدعی شده نوربرتو نتو یکی از بهترین دروازه های فعلی اروپا می باشد و باشگاه فیورنتینا باید قبل از اینکه تیم های بزرگ برای خرید او صف بکشند، قرارداد او را تمدید کند.

12- باشگاه میلان امروز به طور رسمی خبر مصدومیت ژرمی منز را تایید کرد. مصدومیت این بازیکن کمی جدی به نظر می رسد ولی هنوز مشخص نیست که شرایط بازی کردن مقابل فیورنتینا را داشته باشد. بازی دو تیم 2 هفته دیگر برگزار خواهد شد.

11- توتو اسپورت امروز از دانیله دلی کاری بازیکن سابق ویولا و ریکاردو بیگون مدیر ورزشی تیم ناپولی به عنوان گزینه های احتمالی جانشینی دانیله پراده در فلورانس برای فصل آینده نام برده است.

10- دنیل کاپرا رییس باشگاه پترولول رومانی که مدتی آدرین موتو را در اختیار داشت مدعی شده که این بازیکن که به زودی راهی تیم پونه هند خواهد شد، همیشه خواستار "اتمام دوران بازیگری خود در فلورانس" بوده است. به همین دلیل احتمال خرید این بازیکن از باشگاه طرف قرارداد فیورنتینا در هند، کار سختی به نظر نمی رسد.

9- بر خلاف وضعیت آلبرتو آکوییلانی، به احتمال زیاد به زودی ملاقاتی بین الساندرو لوچی مدیر برنامه خوان کوادرادو و ماریو کونینی برگزار می شود تا دو طرف در مورد تمدید قرارداد مذاکره کنند. برخی رسانه ها مدعی شده اند که کوادرادو دستمزدی 3 میلیونی درخواست کرده و ویولا فقط حاضر به پرداخت 2 میلیون شده است.

8- با وجود بازی های بسیار درخشان آلبرتو آکوییلانی در ترکیب فیورنتینا و صحبت های زیادی که در مورد احتمال تمدید قرارداد این بازیکن مطرح شده، اما از نظر لا نازیونه خیلی بعید است که در ماه های آینده مذاکره ای در این مورد شکل بگیرد.

7- الساندرو متری مهاجم فصل پیش تیم فیورنتینا معتقد است فصل گذشته در تیم های میلان و فیورنتینا روز های خوبی نداشته و خودش را گم کرده بوده است.

6- صحبت های روز گذشته گرازیانو پله در مورد نزدیک بودن انتقالش به ویولا در زمستان گذشته، باعث شده تا این روز ها بار دیگر در مورد پیشنهاد احتمالی ویولا در زمستان آینده شایعاتی منتشر شود.

5- مصاحبه جاشوا بریلانته در اردوی تیم ملی استرالیا: "هرگز فکر نمی کردم در اولین بازی سری آ به میدان بروم. البته شرایط آن بازی خوب پیش نرفت ولی این اتفاقات طبیعی است. فیورنتینا باشگاه بزرگی است و من سعی می کنم تا جایی که می توانم چیز یاد گرفته و بازیکن بهتری شوم. به سرعت باید زبان ایتالیایی را فرا بگیرم تا بتوانم صحبت های مربی را بهتر متوجه شوم."

4- لا نازیونه در گزارشی به بازگشت مارکو مارین در هفته آینده به تمرینات تیم فیورنتینا اشاره کرده است. این بازیکن می تواند پس از مدت زیادی مصدومیت، حالا به مهره ای ارزشمند برای مونتلا تبدیل شود.

3- به احتمال زیاد برای بازی با لازیو، ماریو گومز ستاره آلمانی فیورنتینا به ترکیب تیم بازخواهد گشت اما مسئله اصلی در این میان انتخاب از بین باباکار آماده و سوپر ماریو می باشد که تصمیمی بسیار سخت برای مربی جوان ویولا خواهد بود.

2- مدیر برنامه ماتی فرناندز یکی از ستارگان این روز های تیم فیورنتینا در واکنش به شایعات مبنی بر جدایی این بازیکن از فلورانس در زمستان، اعلام کرده ماتی بسیار آرام و خوشحال از حضور در فیورنتینا می باشد.

1- امروز آخرین روز استراحت بازیکنان و کادر فنی تیم فیورنتینا می باشد و از فردا بار دیگر تمرینات بدون بازیکنان ملی پوش در جهت آماده سازی برای دیدار با لازیو از سر گرفته خواهد شد.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :