اخبار :: اخبار باشگاه

فقط به فیورنتینا و پیشرفت روزانه فکر می کنم

1988 شماره اطلاع نامه : فقط به فیورنتینا و پیشرفت روزانه فکر می کنم 1393/07/18 فقط به فیورنتینا و پیشرفت روزانه فکر می کنم اخبار باشگاه :: اخبار فقط به فیورنتینا و پیشرفت روزانه فکر می کنم
فقط به فیورنتینا و پیشرفت روزانه فکر می کنم

فقط به فیورنتینا و پیشرفت روزانه فکر می کنم

خوما باباکار ستاره جوان فیورنتینا معتقد است گلی که در برابر تیم اینتر به ثمر رسانده، مهم ترین گل ورزشی او بوده است. این مهاجم 21 ساله مدعی شده فقط به حضور در فلورانس و پیشرفت روزانه فکر می کند.

مصدومیت ماریو گومز ستاره آلمانی تیم فیورنتینا فرصتی طلایی را در اختیار باباکار قرار داده و این بازیکن سنگالی به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کرد. گلزنی در دو دیدار پیاپی مقابل تورینو و اینتر ارزش های بالای این بازیکن را اثبات کرده و حالا دورانی جدید برای این ستاره تنومند آغاز شده است. باباکار در مراسمی که توسط موسسه خیریه "Save The Children" در شهر رم برگزار شده بود به عنوان نماینده باشگاه فیورنتینا حاضر شده و صحبت های زیر را بیان کرد:

"از اینکه در این رویدار حضور دارم بسیار خوشحالم. محافظت از کودکان در سراسر جهان بسیار مهم است و همین موضوع باعث رضایت من از حضور در اینجا می شود. من نماینده کشورم هستم و خوشحالم که می بینم مردم در این حد به کودکان کمک می کنند. گل مقابل اینتر؟ من آن گل را با دوستانم جشن گرفتیم و همگی بعد از آن پیتزا خوردیم. مربی به من گفته بود که سعی کنم چیز های بیشتری یاد گرفته و گل های متنوعی به ثمر برسانم. این گل برای من اهمیت بسیار فراوانی داشت و شاید مهم ترین گل ورزشی من بود چون هندانویچ درون دروازه قرار داشت."

"البته هنوز جای پیشرفت زیادی دارم و همیشه در دسترس مربی هستم. در مورد بازی کردن در کنار گومز یا برنا نیز مربی باید تصمیم بگیرد. من مدت زیادی را با برناردسکی صحبت می کنم و همیشه سعی می کنیم بهترین نمایش را داشته باشیم. هواداران واقعا عالی بوده و همواره نزدیک تیم هستند. پس از گل برابر اینتر پیام های تبریک بسیار زیادی به من رسید و برخی نیز حضوری نزد من آمدند. من هرگز به پایان دوران حضورم در فلورانس فکر نخواهم کرد و همیشه اعلام کرده بودم که روزی به فلورانس باز خواهم گشت، حالا باید از مدیر برنامه و خانواده ام تشکر کنم. من همیشه مثبت فکر می کنم و می خواهم هر روز پیشرفت کنم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :