اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 22 مهر)

1992 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 22 مهر) 1393/07/22 اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 22 مهر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 22 مهر)
اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 22 مهر)

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 22 مهر)

مهم ترین خبر های روز سه شنبه:

گلزنی برناردسکی برای آتزورینی ؛ مصاحبه آدرین موتو

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

18- سیمونه پروتی یکی از مشاوران فیفا نیز مدعی شده که احتمال بازگشت روبرتو مانچینی به نیمکت مربیگری اینتر بسیار زیاد است و در صورتی که ویولا با آکوییلانی تمدید نکند، این بازیکن می تواند راهی تیم مانچینی شود.

17- تیم یوونتوس قصد دارد از فرصت استفاده کرده و با نوربرتو نتو سنگربان جوان تیم فیورنتینا وارد مذاکره شود. این بازیکن تا انتهای همین فصل با ویولا قرارداد دارد و در صورتی که باشگاه به سرعت با او برای تمدید به توافق نرسد، بیانکونری در زمستان برای خرید او اقدام خواهد کرد.

16- تیم جوانان ایتالیا موفق شد تیم جوانان اسلواکی را با نتیجه 3-1 شکست دهد. فدریکو برناردسکی ستاره جوان ویولا در این دیدار گل اول را با ضربه ای دیدنی به ثمر رسانده و پاس گل سوم را نیز برای لونگو ارسال کرد. بلوتی نیز گلزن دیگر آتزورینی بود.

15- مانوئل پوکیارلی ستاره جوان تیم امپولی به شدت مورد توجه باشگاه فیورنتینا قرار گرفته و رییس این باشگاه نیز مدتی پیش این خبر ها را تایید کرده بود. اما مارچلو کارلی مدیر ورزشی امپولی تاکید کرده که این بازیکن در زمستان از این تیم جدا نخواهد شد.

14- صحبت های آدرین موتو در مورد بازگشت به فلورانس: "در فلورانس همیشه دوران خوبی را داشتم و بازگشت به آنجا برای من یک رویاست. اما در هر صورت که این اتفاق رخ بدهد یا خیر، فیورنتینا برای همیشه در قلب من باقی خواهد ماند."

13- تیم اینتر نگاه ویژه ای به خوما باباکار داشته و قصد دارد وضعیت این بازیکن را به طور جدی پیگیری کند. پیرو اوسیلیو مدیر ورزشی نراتزوری علاقه خاصی به این مهاجم جوان دارد ولی بعید به نظر می رسد که ویولا راضی به فروش ستاره جوان خود شود.

12- از فلورانس خبر رسیده که مارکو مارین با وجود حاضر شدن در تمرینات گروهی، هنوز از لحاظ بدنی وضعیت مناسب بازی کردن را بدست نیاورده و به احتمال زیاد نمی تواند در بازی مقابل لازیو حضور پیدا کند. دیدار با پائوک می تواند اولین بازی وی با لباس فیورنتینا باشد.

11- برخی رسانه های ایتالیا امروز گزارش داده اند که تیم فیورنتینا قصد جذب الساندرو لونگی بازیکن تیم ساسولو را دارد. قرارداد این بازیکن در پایان فصل به پایان می رسد و می تواند به عنوان بازیکن آزاد راهی فلورانس شود.

10- مصاحبه مانوئل پاسکوال پس از دیدار با مالت: "ما باید در کار های تهاجمی پیشرفت کنیم و باید خیلی زود تر کار بازی را تمام می کردیم. به هر شکل 3 امتیاز را بدست آوردیم و در برخی صحنه ها نیز بسیار بد شانس بودیم."

9- بورخا والرو ستاره اسپانیایی تیم فیورنتینا که در هفته های ابتدایی این فصل سری آ هنوز نتوانسته نمایش دلپذیر خود در 2 فصل گذشته را تکرار کند، حالا آماده است تا از بازی با لازیو شروعی مجدد داشته باشد. البته نیمکت نشینی در مقابل اینتر زنگ خطر را برای او به صدا در آورده است.

8- به نظر می رسد لوکاس بیلیا ستاره آرژانتینی تیم لازیو آمادگی لازم برای بازی در مقابل فیورنتینا را بدست آورده و استفانو پیولی می تواند روی بازیساز ارزشمند خود حساب باز کند.

7- انتظار می رود بیش از 30 هزار نفر برای دیدار مقابل لازیو به آرتمیو فرانکی رفته و به تشویق ویولا بپردازند. در میان جمعیت به احتمال زیاد آندره آ دلاواله نیز حضور خواهد داشت.

6- در صورتی که باشگاه بتواند به تصمیم نهایی در مورد تمدید قرارداد کوادرادو، آکوییلانی و نتو برسد، پس از آن به بررسی وضعیت قرارداد ساویچ، برناردسکی و باباکار سه ستاره جوان خود خواهد پرداخت.

5- ماریو گومز مهاجم تیم فیورنتینا روز گذشته تحت معاینات پزشکی قرار گرفت ولی گزارشی در مورد وضعیت وی منتشر نشد. به همین دلیل نمی توان نسبت به حضور وی در دیدار مقابل لازیو خوش بین بود.

4- گاتزتا دلو اسپورت از خوما باباکار به عنوان اسلحه پنهان ویولا نام برده که حالا توانسته جایی ثابت برای خود در ترکیب فیورنتینا پیدا کند.

3- توتو اسپورت معتقد است باشگاه فیورنتینا می تواند با پیشنهاد های رسیده برای کوادرادو مقابله کرده و قرارداد این بازیکن را تمدید کند.

2- بازیکنان تیم فیورنتینا امروز پس از دو روز استراحت بار دیگر تمرینات خود را پیش از دیدار با لازیو از سر خواهند گرفت. بازیکنان ملی پوش نیز به فلورانس بازگشته و در تمرینات حاضر خواهند شد.

1- تیم ملی ایتالیا شب گذشته در بازی خود مقابل مالت در مرحله مقدماتی مسابقات یورو 2016 موفق شد با تک گل گرازیانو پله به پیروزی برسد. مانوئل پاسکوال در این بازی از ابتدا به میدان رفته و یکی از بهترین بازیکنان میدان هم بود. آلبرتو آکوییلانی هم در دقایقی که در میدان بود نمایش بسیار خوبی داشت.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :