اخبار :: اخبار باشگاه

گزارش آخرین وضعیت مصدومان تیم

1993 شماره اطلاع نامه : گزارش آخرین وضعیت مصدومان تیم 1393/07/22 گزارش آخرین وضعیت مصدومان تیم اخبار باشگاه :: اخبار گزارش آخرین وضعیت مصدومان تیم
گزارش آخرین وضعیت مصدومان تیم

گزارش آخرین وضعیت مصدومان تیم

دکتر پائولو مانتی پزشک باشگاه فیورنتینا امروز گزارش کاملی از آخرین وضعیت مصدومان تیم ارائه کرده و مدعی شده که غیر از روسی سایر نفرات مشکلی برای تمرین کردن ندارند.

در زمان کمتر از 2 ماهی که رقابت های این فصل آغاز شده، فیورنتینا تا اینجا مصدومان زیادی داشته ولی دکتر پائولو مانتی امروز اعلام کرد که همه نفرات در شرایط خوبی قرار دارند ولی در مورد گومز با احتیاط بیشتری عمل خواهند کرد:

"تمام مصدومان تیم به طور کامل از آسیب دیدگی رهایی پیدا کرده اند، خواکین و ریچاردز نیز امروز دوره ریکاوری خود را به پایان رساندند. گومز روز گذشته مورد معاینه قرار گرفت که نتیجه بسیار مثبتی داشت ولی هنوز دوره درمان او تکمیل نشده و نمی خواهیم در موردش ریسک کنیم. مارین 3 هفته است که در تمرینات گروهی حاضر می شود و از نظر ما شرایط بازی مقابل لازیو را دارد. روسی نیز در حال درمان بوده و بین 4 تا 5 ماه دیگر زمان نیاز دارد."
 

نظر و نقد های کاربران
1030dash ali
1393/07/22 - 21:55

بوی امید میاد....

خدا کنه مصدومای تیم خوب شن تیم جون بگیره ...پدر تیم ها رو در بیاره...

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :