اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 25 مهر)

1995 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (جمعه 25 مهر) 1393/07/25 اخبار کوتاه روزانه (جمعه 25 مهر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (جمعه 25 مهر)
اخبار کوتاه روزانه (جمعه 25 مهر)

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 25 مهر)

مهم ترین خبر های روز جمعه:

مصاحبه بازیکنان تیم در آستانه دیدار با لازیو

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

20- خبر های رسیده از تمرینات تیم نشان می دهد که مارکو مارین آماده اولین دعوت از سوی مونتلا می باشد و بورخا والرو بار دیگر نیمکت نشین خواهد شد.

19- کیتا بالده ستاره جوان تیم لازیو در تمرینات تیم دچار مصدومیت شده و به همین دلیل نبرد با فیورنتینا را از دست خواهد داد.

18- سیل عظیمی که در شهر جنوا ایجاد شده و باعث ویرانی های زیادی شده، همه ایتالیا را برای کمک رسانی متحد کرده است. کانون هواداران باشگاه فیورنتینا نیز از تمامی هواداران درخواست کرده در صورت امکان، کمک های خود را تحویل داده تا برای مردم جنوا ارسال شود.

17- فیلیپ جورجویچ ستاره گلزن و صرب تیم لازیو: "همه هواداران از ما فقط امتیاز می خواهند و ما نیز برای کسب امتیاز راهی فلورانس خواهیم شد." این بازیکن در این فصل در 400 دقیقه، 4 گل را به ثمر رسانده و مهاجم خطرناکی به شمار می رود.

16- موندو دپورتیوو اعلام کرده در صورتی که یوفا محرومیت بارسلونا را متوقف کند، این باشگاه برای خرید کوادرادو بار دیگر وارد عمل خواهد شد.

15- وینچنزو مونتلا و استفانو پیولی پیش از این 6 بار با تیم های مختلف در برابر هم قرار گرفته اند که سهم هر کدام 3 پیروزی بوده و تا اینجا تساوی نداشته اند. 6 گل برای تیم های مونتلا و 5 گل نیز برای شاگردان پیولی به ثمر رسیده است.

14- نناد تومویچ که در درگیری های دیدار صربستان برابر آلبانی حضور داشته، مدعی شده مشکلی با لوریک کانا بازیکن اهل آلبانی تیم لازیو نداشته و مطمئنا با او دست خواهد داد.

13- به نظر می رسد با وجود اینکه خوان کوادرادو در شرایط مناسبی قرار ندارد، در بازی مقابل لازیو بازی خواهد کرد ولی بورخا والرو به احتمال بار دیگر نیمکت نشین می شود.

12- مصاحبه استفان ساویچ: "پس از دو مقام چهارمی، حالا به دنبال صعود به لیگ قهرمانان هستیم که بازی با لازیو در این امر بسیار مهم است. در برابر جنوا و ساسولو خیلی بدشانس بودیم ولی در مقابل اینتر قدرت خودمان را نشان دادیم و هنوز هم جای پیشرفت داریم."

11- نوربرتو نتو سنگربان تیم فیورنتینا در 3 دیدار این فصل ویولا در فلورانس دروازه خود را بسته نگه داشته و به دنبال ادامه رکورد خود در بازی مقابل لازیو می باشد. ضمن اینکه تاتاروزانو هم در بازی لیگ اروپا در فلورانس موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده بود.

10- آندره آ دلاواله فردا به فلورانس می رود تا ضمن حضور در ورزشگاه برای بازی با لازیو، در مورد تمدید قرارداد بازیکنان و همچنین اهداف تیم در زمستان تصمیم گیری کند.

9- از فرانسه خبر رسیده که تیم فیورنتینا برای خرید دانیل واس ستاره جوان تیم اویان ابراز علاقه کرده است. این بازیکن در دفاع کناری، وینگر و حتی مهاجم توانایی بازی کردن دارد.

8- صحبت های آندره آ پاستورلو مدیر برنامه پپیتو روسی: "نمی دانیم او کی به ایتالیا باز می گردد و همه چیز به نظر دکتر بستگی دارد. صحبت ها از دوری 5 ماهه او می باشد ولی او انگیزه فراوانی برای بازگشت به میادین برخوردار است. همه حرف های در مورد بازنشستگی او بی مورد است و من مطمئن هستم او قدرتمند تر از گذشته به فوتبال بر می گردد."

7- دیدار چند شب پیش صربستان و آلبانی که به آشوب کشیده شده بود، تحت بررسی یوفا قرار دارد و نناد تومویچ نیز در خطر محرومیت قرار گرفته است.

6- مصاحبه جانکارلو آنتونیونی اسطوره باشگاه فیورنتینا: "ویولا تیم قدرتمندی است که می تواند به لیگ قهرمانان برسد ولی متاسفانه مصدومیت روسی و گومز کار آنها سخت می کند. باباکار و برناردسکی از فرصتی که در اختیارشان گذاشته شده بهترین بهره را برده اند و امیدوارم دوران بازیگری خوبی داشته باشند. مونتلا و پیولی (لازیو) از بهترین مربیان سری آ هستند."

5- وینچنزو دی ایپولیتو مدیر برنامه کریستین لدسما هافبک لازیو: "ما هنوز برای تمدید قرارداد با باشگاه مذاکره نکرده ایم و او پیشنهاد های بسیار زیادی داشته است که هنوز بررسی نکرده ایم." این بازیکن که تا پایان فصل با لازیو قرارداد دارد، مورد توجه فیورنتینا نیز می باشد.

4- وب سایت یورو اسپورت از جوزپه روسی ستاره مصدوم تیم فیورنتینا به عنوان یکی از بدشانس ترین فوتبالیست های 20 سال اخیر دنیا نام برده که مدت زیادی را به دلیل مصدومیت از دست داده اند.

3- قضاوت دیدار دو تیم فیورنتینا و لازیو به عهده سباستیانو پروتزو گذاشته شده است. پادووان، تاسو، پاسری، ماتزولنی و کاندوسیو کمک های وی در این مسابقه هستند. 3 پیروزی، 1 تساوی و 1 شکست نتایجی بوده که برای ویولا با قضاوت این داور حاصل شده و آخرین مورد آن به پیروزی 3-5 فیورنتینا در برابر ورونا در فصل گذشته مربوط می شود.

2- هریس سفوریچ مهاجم سابق تیم فیورنتینا: "من واقعا از اینکه فلورانس را ترک کردم ناراحتم. من آنجا دوستان بسیار زیادی داشتم و دلتنگ آن شهر زیبا هستم ولی زندگی همین است. من همیشه فیورنتینا را دنبال می کنم و فلورانس برای من خانه دوم است. به برناردسکی و باباکار نیز برای درخشش خوبشان تبریک می گویم."

1- مصاحبه آلبرتو آکوییلانی: "وضعیت کاملا مشخص است، من تا پایان فصل قرارداد دارم و رابطه ام با باشگاه بسیار خوب است. آنها خواسته های من را می دانند و هیچ جنگی در کار نیست اما هنوز قرصت زیادی برای مذاکره داریم. من هرگز از فلورانس خسته نشده ام و خانواده ام اینجا راضی هستند. رابطه و احترام خوبی بین من و مربی وجود دارد و همین مسئله کار را راحت تر می کند."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :