اخبار :: اخبار بازی ها

فیورنتینا 0-2 لازیو ؛ اولین شکست خانگی در روز اشتباهات

1998 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 0-2 لازیو ؛ اولین شکست خانگی در روز اشتباهات 1393/07/27 فیورنتینا 0-2 لازیو ؛ اولین شکست خانگی در روز اشتباهات اخبار بازی ها :: اخبار فیورنتینا 0-2 لازیو ؛ اولین شکست خانگی در روز اشتباهات
فیورنتینا 0-2 لازیو ؛ اولین شکست خانگی در روز اشتباهات

فیورنتینا 0-2 لازیو ؛ اولین شکست خانگی در روز اشتباهات

فیورنتینا 0-2 لازیو

فیلیپ جورجویچ (35) - سناد لولیچ (1+90)

تیم فیورنتینا در هفتمین هفته از رقابت های سری آ در حالی در یک نبرد طولانی و سخت برابر تیم لازیو اولین شکست خانگی فصل را تجربه کرد که در مجموع تیم برتر میدان بوده و موقعیت های بسیار خوبی را در نیمه دوم از دست داد. ضمن اینکه گل دوم لازیو در موقعیتی مشکوک به آفساید به ثمر رسیده و آکوییلانی هم یک بار تیر دروازه حریف را به لرزه در آورد.

پس از یک هفته استراحت برای برگزاری بازی های ملی، تیم های باشگاهی بار دیگر کار خود را از سر گرفته و ویولا در نبردی حساس به مصاف لازیو رفت. مونتلا که برای این مسابقه باز هم روسی، گومز و مارین را در اختیار نداشت، ترکیبی کاملا مطابق پیش بینی ها روانه میدان کرده و با نیمکت نشین کردن مجدد والرو به کورتیچ بازی داده بود. در خط حمله نیز ماتی فرناندز از کوادرادو و باباکار حمایت می کرد. در سمت مقابل استفانو پیولی از ترکیب کامل تری بهره برده و همان طور که انتظار می رفت از کاندروا و لولیچ در دو سمت جورجویچ در خط حمله استفاده کرده و بیلیا را به همراه مائوری و پارولو در خط میانی به میدان فرستاده بود.

شاگردان استفانو پیولی در نیمه اول در مجموع عملکرد بهتری نسبت به میزبان داشته و موفق شدند روی حرکت عمقی بسیار خوب و استفاده از اشتباه مدافعین در جایگیری، دروازه نتو را باز کنند. البته ویولا نیز در این نیمه می توانست توسط باباکار به گل برسد که ضربه سر این ستاره جوان با اختلاف ناچیزی از روی دروازه به بیرون رفت. نتو در این نیمه نیز چند بار روی ضربات مائوری، لولیچ و کاندروا واکنش های خوبی را از خود نشان داد. در نیمه دوم والرو جای کورتیچ را در میدان پر کرده و بار دیگر مطابق انتظار، نبض بازی در اختیار بنفش پوشان قرار گرفت.

در حالی که فیورنتینا به دنبال گل تساوی بود، سفید پوشان لازیو با نفرات زیاد از دروازه خود محافظت می کردند. با این وجود چندین موقعیت خوب گلزنی برای ویولا بدست آمد که بازیکنان با بی دقتی آنها را از دست دادند. در جدی ترین صحنه نیز آلبرتو آکوییلانی روی یک کار تمرین شده در ضربه ایستگاهی، با یک ضربه آکروباتیک و با بدشانسی تیر دروازه را به لرزه در آورد. در شرایطی که حملات پر تعداد ویولا با اضافه شدن ایلیچیچ و برناردسکی ادامه پیدا می کرد، این تیم لازیو بود که در وقت های اضافه و روی یک ضد حمله موفق به گلزنی شد. البته این گل در شرایطی کاملا مشکوک به آفساید به ثمر رسید.

در هر صورت فیورنتینا در این بازی طولانی و نفس گیر که در نیمه دوم به دلیل اتلاف وقت زیاد از سوی بازیکنان لازیو با 8 دقیقه وقت اضافه همراه شده بود، اولین شکست خانگی را تجربه کرد. در این بازی بنفش پوشان روی یک صحنه برخورد بین کوادرادو و رادو بازیکن تیم لازیو نیز خواستار یک پنالتی بودند که پروتزو داور این دیدار در تصمیمی عجیب دستور به ادامه بازی داد. با این شکست ویولا 9 امتیازی باقی مانده و حالا باید برای دیدار حساس روز پنجشنبه در لیگ اروپا و برابر تیم پائوک آماده شود.
 

ترکیب دو تیم در این مسابقه:

فیورنتینا:

نتو – تومویچ – گونزالو – ساویچ – آلونسو – کورتیچ (والرو) – پیزارو – آکوییلانی (برناردسکی) – ماتی – کوادرادو – باباکار (ایلیچیچ)
 

لازیو:

مارکتی – کاواندا – سیانی (نوارتی) – ده فری – رادو – بیلیا – پارولو – مائوری (اونازی) – کاندروا – لولیچ – جورجویچ (کلوزه)
 

نظر و نقد های کاربران
1033حسين فيو
1393/07/28 - 21:08

ضمن اينکه قبلش هم رو کوادرادو خطا کرده بودن. کلا خيلى سوتاى داور به سمت لاتزيو ميچربيد.
لاتزيو روى عربا رو کم کردن، مارکتى روى واعظى رو. واقعا براشون متاسفم....
هنوز دير نيست. ما الان نسبت به بازيهاى مشابه پارسال 5 امتياز بيشتر داريم. سهميه لىگ قهرمانان رو ميگيرىم چون تيم خيلى خوبه....
Forza viola

1032فیوری
1393/07/27 - 20:21

گل دوم افساید نبود؟؟؟

پایگاه هواداران باشگاه فیورنتینا در ایرانگل دوم همونطور که توی توضیحات بازی هم اشاره کردیم به نظر آفساید می رسید ولی متاسفانه به هر صورت داور گل رو قبول کرد !
1031مهمان
1393/07/27 - 16:20

ای بابا............

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :