اخبار :: اخبار بازی ها

پائوک 0-1 فیورنتینا ؛ پیروزی سخت در یونان در شب اولین حضور مارین

2002 شماره اطلاع نامه : پائوک 0-1 فیورنتینا ؛ پیروزی سخت در یونان در شب اولین حضور مارین 1393/08/01 پائوک 0-1 فیورنتینا ؛ پیروزی سخت در یونان در شب اولین حضور مارین اخبار بازی ها :: اخبار پائوک 0-1 فیورنتینا ؛ پیروزی سخت در یونان در شب اولین حضور مارین
پائوک 0-1 فیورنتینا ؛ پیروزی سخت در یونان در شب اولین حضور مارین

پائوک 0-1 فیورنتینا ؛ پیروزی سخت در یونان در شب اولین حضور مارین

پائوک 0-1 فیورنتینا

خوان مانوئل وارگاس (39)

تیم فیورنتینا در یک نبرد سخت در کشور یونان سومین دیدار خود در مرحله گروهی رقابت های لیگ اروپا را نیز با پیروزی پشت سر گذاشت تا با امتیاز های کامل در صدر جدول گروه قرار بگیرد.

دیدار دو تیم پائوک و فیورنتینا در ورزشگاه تومبا شهر تسالونیکی در حالی با تک گل خوان مانوئل وارگاس به سود ویولا به پایان رسید که سفید پوشان در صورت دقت و از خود گذشتی بیشتر، می توانستند با نتیجه بسیار بهتری از میدان خارج شوند. وینچنزو مونتلا که برای این دیدار روسی و گومز را همچنان به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت، ساویچ، پیزارو و باباکار را نیز در فلورانس گذاشته بود. ضمن اینکه گونزالو و آکوییلانی هم نیمکت نشین شدند تا استراحت کرده باشند. با این حال مارکو مارین به نفرات تیم اضافه شده و دقایقی نیز برای اولین بار برای فیورنتینا به میدان رفت.

تیم فیورنتینا این دیدار را بسیار عالی آغاز کرد و در همان ابتدای کار فدریکو برناردسکی دو موقعیت بسیار خوب گلزنی داشت که آنها را از دست داد. سپس بازی به تعادل کشیده شد ولی با این حال شاگردان مونتلا برتری نسبی به حریف داشتند. در ادامه روی یک ضد حمله و پاس پشت مدافعین زیبا از والرو، این ایلیچیچ بود که با یک پاس هوشمندانه وارگاس را در موقعیت گلزنی قرار داد که ضربه این بازیکن توسط دروازه بان برگشت داده شده و در ادامه خودش موفق به باز کردن دروازه تیم حریف شد. تیم میزبان نیز تلاش زیادی برای گلزنی داشت ولی در هر صورت بازی در نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

در نیمه دوم باز هم فیورنتینا برای دقایق زیادی نبض بازی را در اختیار داشت ولی موقعیت خاصی ایجاد نشد. سپس تیم میزبان جریان کار را در دست گرفته و ویولا به فکر استفاده از ضد حملات بود. کوادرادو نیز جای برناردسکی وارد میدان شد و به خوبی توانست چندین بار در موقعیت های گلزنی قرار بگیرد ولی عدم از خود گذشتی در ضربات آخر باعث شد تا ویولا از رسیدن به گل های بیشتر محروم شود. ضمن اینکه عملکرد عالی دروازه بان تیم حریف نیز بی تاثیر نبود. وارگاس و کورتیچ نیز موقعیت های خوبی را از دست دادند. در دقایق پایانی بازی نیز تیم میزبان به فشار خود اضافه کرد ولی عملکرد بسیار خوب مدافعین و تاتاروزانو باعث شد تا دروازه ویولا بسته بماند.

در هر صورت فیورنتینا با این پیروزی خارج از خانه 9 امتیازی شده و در صدر جدول گروه قرار گرفت. در دیگر دیدار این گروه نیز دو تیم گنگام و دینامو مینسک در کشور بلاروس به تساوی بدون گل دست پیدا کردند. بدین ترتیب گنگتم 4 امتیازی شده و پائوک 3 امتیازی باقی ماند. دینامو هم به اولین امتیاز خود دست پیدا کرد. بازی بعدی ویولا در لیگ اروپا در برابر پائوک و این بار در فلورانس خواهد بود ولی فیورنتینا پیش از آن باید در سری آ و مقابل تیم میلان در سن سیور به میدان برود. دیداری که روز یکشنبه برگزار خواهد شد و شاگردان مونتلا به دنبال جبران شکست هفته پیش در لیگ می باشند.

ترکیب و نمرات بازیکنان فیورنتینا در این دیدار:
تاتاروزانو (6.5) – ریچاردز (6.5) – تومویچ (6) – باسانتا (6.5) – پاسکوال (5.5) – کورتیچ (6) – بادلی (6) – وارگاس (7.5) – والرو (6.5) – ایلیچیچ (7) – برناردسکی (5.5) / کوادرادو (6.5) – لاتزاری (6) – مارین (6) / مونتلا (6.5)

 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :