اخبار :: اخبار بازی ها

میلان 1-1 فیورنتینا ؛ تساوی در سن سیرو با درخشش ایلیچیچ

2007 شماره اطلاع نامه : میلان 1-1 فیورنتینا ؛ تساوی در سن سیرو با درخشش ایلیچیچ 1393/08/04 میلان 1-1 فیورنتینا ؛ تساوی در سن سیرو با درخشش ایلیچیچ اخبار بازی ها :: اخبار میلان 1-1 فیورنتینا ؛ تساوی در سن سیرو با درخشش ایلیچیچ
میلان 1-1 فیورنتینا ؛ تساوی در سن سیرو با درخشش ایلیچیچ

میلان 1-1 فیورنتینا ؛ تساوی در سن سیرو با درخشش ایلیچیچ

میلان 1-1 فیورنتینا

نایجل دی یانگ (25)
یوزیپ ایلیچیچ (65)

دیدار حساس و بسیار درگیرانه دو تیم میلان و فیورنتینا در هفته هشتم رقابت های سری آ و در ورزشگاه سن سیرو شهر میلان با گل های نایجل دی یانگ و یوزیپ ایلیچیچ با تساوی به پایان رسید.

نبرد سخت و نفس گیر روسونری در برابر ویولا که موقعیت های گل زیادی نیز در خود ندید با تساوی به پایان رسید تا دو تیم به 1 امتیاز از این دیدار قناعت کنند. فیلیپو اینزاگی برای این دیدار حساس از آبیاتی درون دروازه استفاده کرده بود. دی یانگ نیز به خط میانی بازگشته و ژرمی منز با نیمکت نشین کردن فرناندو تورس در ترکیب اصلی قرار گرفته بود. در مقابل مونتلا در غیاب روسی، گومز و پیزارو به تومویچ در سمت راست خط دفاعی بازی داده و از کورتیچ در خط میانی بهره می برد. والرو نیز پس از 2 بازی نیمکت نشینی در سری آ حالا به جمع 11 نفر بازگشته و ماتی فرناندز از کوادرادو و باباکار در خط حمله حمایت می کرد.

در این مسابقه دو تیم موقعیت های گل زیادی خلق نکردند و بیشتر به پرس و فشار بر روی بازیکنان حریف مشغول بودند. ابتدا میلان بود که روی یک کرنر و با ضربه سر نایجل دی یانگ موفق شد دروازه نتو را باز کند. سپس ویولا بازی را به طور کامل در اختیار گرفته و سعی بر جبران نتیجه داشت ولی حملات بنفش پوشان فقط تا پشت محوطه جریمه ادامه داشت و منجر به فرصت گلزنی نمی شد. تا اینکه در نیمه دوم و با ورود ایلیچیچ، این بازیکن چپ پا روی یک ضد حمله و با ضربه دقیق پای چپ خود موفق شد دروازه آبیاتی را باز کرده و بازی را به تساوی بکشاند. وارگاس و بادلی نیز برای ویولا به میدان رفتند ولی در نهایت تغییری در نتیجه ایجاد نشد.

با این تساوی تیم فیورنتینا 10 امتیازی شده و با توجه به نتایج سایر دیدار ها در رتبه 11 جدول رده بندی قرار گرفت. ویولا حالا باید منتظر دیدار میان هفته ای خود با اودینزه در آرتمیو فرانکی باشد تا بار دیگر برای رسیدن به مسیر پیروزی تلاش کند. در این بازی شاگردان مونتلا در مجموع نمایش انفرادی قابل توجهی نداشتند ولی به هر شکل توانستند با 1 امتیاز از میلان به فلورانس باز گردند. ضمن اینکه ایلیچیچ پس از درخشش در برابر پائوک حالا با گل حساس خود در این بازی هواداران را امیدوار کرد.
 

ترکیب بازیکنان دو تیم در این دیدار:

میلان:

آبیاتی - آباته - الکس - زاپاتا - دی سیلیو - دی یانگ - پولی (بوناونتورا) - مونتاری - الشعراوی - هوندا – منز (تورس)
 

فیورنتینا:

نتو - تومویچ - گونزالو - ساویچ - آلونسو - کورتیچ (ایلیچیچ) - آکوییلانی - والرو - ماتی (وارگاس) - کوادرادو – باباکار (بادلی)
 

نظر و نقد های کاربران
1037مهمان
1393/08/05 - 10:46

بازی رو دیدم
توانشو داشتن که پیروز بشن
ولی یه مقدار ناهماهنگی و عدم انسجام مشاهده میشه
به امید پیروزی در بازی بعدی

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :