اخبار :: اخبار باشگاه

از نتیجه راضی هستم ؛ پیشرفت زیادی کرده ایم

2008 شماره اطلاع نامه : از نتیجه راضی هستم ؛ پیشرفت زیادی کرده ایم 1393/08/05 از نتیجه راضی هستم ؛ پیشرفت زیادی کرده ایم اخبار باشگاه :: اخبار از نتیجه راضی هستم ؛ پیشرفت زیادی کرده ایم
از نتیجه راضی هستم ؛ پیشرفت زیادی کرده ایم

از نتیجه راضی هستم ؛ پیشرفت زیادی کرده ایم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا پس از کسب تساوی در برابر میلان، ضمن تمجید از شاگردانش اعلام کرد از نتیجه بدست آمده در این دیدار خارج از خانه رضایت دارد.

تیم فیورنتینا در ورزشگاه سن سیرو در برابر تیم میلان به تساوی دست پیدا کرد تا برای دومین هفته نیز در حسرت پیروزی باقی بماند ولی با این حال مونتلا در مصاحبه خود پس از دیدار مدعی شد تیم پیشرفت زیادی کرده و از نتیجه بدست آمده رضایت کامل دارد:

"نمایش فوق العاده خوبی را در این بازی ارائه کردیم و پس از گل ایلیچیچ می توانستیم بهتر هم بازی کنیم. شخصیت بسیار عالی را از خود نشان دادیم، به خصوص پس از اینکه از چنین تیم قدرتمندی عقب افتادیم. در نیمه اول کمی بازی گره خورد ولی مهم ترین چیز این بود که توانستیم چند موقعیت خوب گلزنی ایجاد کنیم. تیم پیشرفت زیادی کرده و ما در گذشته گل های بیشتری از پشت محوطه به ثمر می رساندیم."

"والرو هم پیشرفت کرده ولی همچنان می تواند از این هم بهتر باشد. نیمه دوم بسیار تاکتیکی که ما توانستیم از ویژگی هایمان استفاده کرده و به گل برسیم. من در مجموع از عمکلرد تیم و نتیجه راضی هستم، به خصوص از شخصیت تیمی که در میدان از بازیکنانم دیدم. ما نگاه ویژه ای نیز نیز به رقابت های لیگ اروپا داریم، بازی هایی که از مرحله بعدی بسیار سخت تر خواهند شد."
 

نظر و نقد های کاربران
1036dash ali
1393/08/05 - 10:16

تعویض طلایی کرد مونتلا ...عالی بود....

میشه گفت ایتجا تفکرات و تجربه کمک می کنه تا یه تیم از بحران در بیاد....

سطح بازی پایین بود و تقریبا با نتیجه خوب بیرون از خونه همراه بود امیدوارم توی خونه نمایش بهتری از تیم باشه که برای حفظ جایگاه های بالا تر جدول تلاش کنن...

ولی اینجور که معلومه تیم برای اروپا بیشتر تلاش میکنه ....البته سال پیشم توی اروپا مرحله گروهی بالا رفتیم و فقط این یوونتوس بود که ما رو از پیشوری ایستاد اونم با پیرلو و ضربه های آزادش....

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :