اخبار :: اخبار باشگاه

جایی برای اشتباه کردن نداریم

2010 شماره اطلاع نامه : جایی برای اشتباه کردن نداریم 1393/08/06 جایی برای اشتباه کردن نداریم اخبار باشگاه :: اخبار جایی برای اشتباه کردن نداریم
جایی برای اشتباه کردن نداریم

جایی برای اشتباه کردن نداریم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا به بازیکنانش هشدار داده که در دیدار مقابل اودینزه جای اشتباه نداشته و باید در 3 دیدار پیش رو ارزش های واقعی خود را نشان دهند.

تیم فیورنتینا چهارشنبه شب در ورزشگاه آرتمیو فرانکی شهر فلورانس به مصاف تیم اودینزه خواهد رفت تا پس از یک شکست و یک تساوی در دو دیدار گذشته، بار دیگر به مسیر پیروزی باز گردد. وینچنزو مونتلا در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی صحبت های زیر را مطرح کرده است:

"اودینزه تیم بسیار منظمی است که به خوبی در برابر رقیبان از قدرت انفرادی بازیکنانش استفاده می کند. آنها انگیزه زیادی دارند ولی ما از آنها با انگیزه تر هستیم و در خانه دیگر جای اشتباه نداریم. ما به هواداران خود نیاز داریم و انتظار دارم بازیکنان بهترین نمایش را داشته باشند. ما باید به تعادل بیشتری در زمین برسیم و نباید فشار زیادی به تیم وارد کنیم. در حال حاضر توجهی به جدول ندارم و نگران آن نیستم، با این حال فکر می کنم 4 امتیاز کمتر از چیزی که استحقاق داشتیم به دست آورده ایم. ایلیچیچ؟ او یک بازیکن عالی است که توانایی های زیادی دارد. ما فقط باید به او اعتماد کنیم و ببینیم که او چگونه بازی خواهد کرد. باباکار؟ او واقعا تلاش زیادی برای موفقیت دارد ولی کم تجربه است. به همین دلیل نوسان او کاملا طبیعی است."

"گومز؟ او دیروز با تیم تمرین کرد و وضعیت خوبی دارد. شاید کمی عجولانه باشد که او را برای بازی با اودینزه دعوت کنم ولی من می خواهم انگیزه او بالا برود. ماتی فرناندز؟ او بازیکنی است که در این روز ها ارزش های خودش را اثبات کرده ولی متاسفانه در زندگی ورزشی اش همیشه به دلیل مصدومیت از رسیدن به بالاترین سطح فوتبالش باز مانده است. استراماچونی؟ فکر می کنم او حالا در بهترین زمان و بهترین تیم حضور دارد که می تواند شایستگی هایش را به اثبات برساند. سه بازی سخت با اودینزه، سمپدوریا و ناپولی داریم که می توانند به خوبی در مورد سطح تیم ما قضاوت کنند. در بازی فردا تغییراتی را در تیم خواهیم داشت چون دیدار های فشرده ای در پیش داریم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :