اخبار :: اخبار باشگاه

تمجید مونتلا از عملکرد شاگردانش ؛ باباکار می تواند بهتر هم باشد

2012 شماره اطلاع نامه : تمجید مونتلا از عملکرد شاگردانش ؛ باباکار می تواند بهتر هم باشد 1393/08/08 تمجید مونتلا از عملکرد شاگردانش ؛ باباکار می تواند بهتر هم باشد اخبار باشگاه :: اخبار تمجید مونتلا از عملکرد شاگردانش ؛ باباکار می تواند بهتر هم باشد
تمجید مونتلا از عملکرد شاگردانش ؛ باباکار می تواند بهتر هم باشد

تمجید مونتلا از عملکرد شاگردانش ؛ باباکار می تواند بهتر هم باشد

نمایش عالی و برد پر گل فیورنتینا در برابر اودینزه باعث رضایت و خوشحالی وینچنزو مونتلا شده و او را مجاب کرده تا از شاگردانش به خصوص باباکار و باسانتا تمجید کند.

تیم فیورنتینا شب گذشته با 3 گل اودینزه را در هم کوبید تا یکی دیگر از آزمون های سخت تیم مونتلا با موفقیت پشت سر گذاشته شود. این مربی جوان پس از بازی در کنفرانس مطبوعاتی صحبت های کوتاهی را انجام داده است:

"من امروز یک نمایش عالی و با شخصیت بالا را از تیم دیدم که به طور کامل بازی را در مالکیت خود داشتند. باباکار؟ او باید یاد بگیرد گل های ساده و زشت را نیز به ثمر برساند. او همیشه آماده است اما هنوز جای پیشرفت زیادی دارد. ما نباید به این نمایش او راضی شویم چون می تواند بیشتر از این رشد کند. والرو؟ او در بازی مقابل لازیو نیز عالی بود و من هرگز در توانایی های او شکی نداشتم. باسانتا؟ او بازی فوق العاده خوبی را از خود به نمایش گذاشت و به راحتی در ترکیب تیم جای گرفت. رتبه سوم؟ ما حتی پیش از این بازی هم نسبت به آن خوشبین بودیم اما این پیروزی به ما اعتماد به نفس و انگیزه بیشتری داد. گومز؟ او بازیکنی بسیار مهم برای تیم ماست و هنوز کمی نگرانی بابت وضعیت او دارم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :