اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 8 آبان)

2013 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 8 آبان) 1393/08/08 اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 8 آبان) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 8 آبان)
اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 8 آبان)

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 8 آبان)

مهم ترین خبر های روز پنجشنبه:

مصاحبه های بازیکنان ؛ بازتاب پیروزی برابر اودینزه در رسانه ها

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

21- رادیو لیدی امروز گزارش داده که آدریانو گالیانی نایب رییس باشگاه میلان به طور جدی وضعیت خوما باباکار را دنبال می کند و قصد دارد او را در آینده ای نزدیک به میلان ببرد.

20- تیم پونه اف سی شکستی دیگر را در لیگ هند متحمل شد. این تیم که تحت مالکیت باشگاه فیورنتینا می باشد، با نتیجه 2-1 مغلوب کرالا بلاسترز شد و تک گل آنها را نیز دیوید ترزگه به ثمر رساند.

19- خوما باباکار امروز در دیداری که با پاتریک باستیانلی مدیر برنامه خود داشت، پیراهنش را به او هدیه کرد. این موضوع باعث افزایش رابطه صمیمانه این دو نفر خواهد شد.

18- مدیر برنامه خوما باباکار نیز تایید کرده که در حال مذاکره برای تمدید قرارداد این ستاره جوان با ویولا می باشند. پراده نیز پیش از این از کار بر روی قراردادی جدید صحبت کرده بود.

17- خوما باباکار در مصاحبه کوتاه با مدیا ست: "فکر نمی کنم مشکل خاصی برای تمدید قرارداد وجود داشته باشد. من خودم را یک فلورانسی می دانم و عضوی از این شهر هستم. اولویت من ماندن در فیورنتینا است ولی این موضوع به باشگاه مربوط می شود."

16- تیم سمپدوریا در حالی برای دیدار با فیورنتینا آماده می شود که هنوز وضعیت دانیله گاستالدلو برای این مسابقه مشخص نیست.

15- "شب گذشته پیروزی ارزشمندی را در مقابل هواداران خودی بدست آوردیم. ما باید همین روند را ادامه دهیم. فورزا ویولا" این مطلبی بود که نوربرتو نتو پس از پیروزی در برابر اودینزه در صفحه شخصی خود قرار داده است.

14- یک نمایش مطمئن دیگر از نوربرتو نتو در درون دروازه تیم فیورنتینا باعث شده تا باز هم رسانه ها به فشار خود برای تمدید قرارداد وی ادامه دهند. گفته می شود او خواستار دستمزدی 2 میلیونی که نزدیک به 3 برابر دستمزد فعلی می باشد را طلب کرده است.

13- خوما باباکار پس از گلزنی در بازی دیشب، تصمیم گرفت این گل ها را با دوست صمیمی خود در فلورانس یعنی فدریکو برناردسکی جشن بگیرد.

12- توتو اسپورت از پیروزی شب گذشته ویولا با تیتر "جشن بنفش" یاد کرده و به طور مفصل به شروع عالی خوزه ماریا باسانتا ستاره آرژانتینی تیم فیورنتینا در سری آ پرداخته است.

11- کوریره فیورنتینا هم معتقد است پیروزی در برابر اودینزه بیش از 3 امتیاز برای ویولا ارزش داشته و فصل فیورنتینا از حالا وارد مرحله ای تازه شده است.

10- گاتزتا دلو اسپورت به تحسین عملکرد باباکار در بازی دیشب پرداخته و او را یک استعداد ناب در فوتبال معرفی کرده که گل دوم را شبیه یک "قهرمان واقعی" به ثمر رسانده است. این روزنامه همچنین از کوادرادو به عنوان "اسلحه ای مرگ بار در دستان مونتلا" نام برده است.

9- بازیکنان تیم فیونتینا امروز عصر بار دیگر به تمرین مشغول خواهند شد تا برای دیدار مقابل سمپدوریا آماده شوند.

8- خوان کوادرادو نیز در صفحه شخصی خود مطلبی را با این مضمون منتشر کرد: "روز فوق العاده ای برای من و تیم بود و از همه هواداران برای حمایتشان تشکر می کنم."

7- ماوئل پاسکوال کاپیتان ویولا: "مهم ترین چیز کسب پیروزی در این بازی بود و نتیجه بسیار خوبی را نیز به دست آوردیم. همه بازیکنان عالی بودند و از نمایش تیم راضی هستیم. این نتیجه وضعیت ما را در جدول بهبود بخشید."

6- مصاحبه آندره آ استراماچونی مربی تیم اودینزه:" همیشه برای ویولا و مربی آنها احترام زیادی قائل بودم. آنها با شایستگی در این بازی به پیروزی رسیدند. پس از گل اول، فیورنتینا به خوبی توانست از فضا های ایجاد شده در تیم ما با استفاده از کوادرادو و باباکار بهره برده و به گل های بعدی برسد."

5- صحبت های آندره آ دالاواله: "حالا بار دیگر لبخند روی لبان ما بازگشته و وضعیت بهتری در جدول پیدا کردیم. امتیازات زیادی را در خانه از دست دادیم و حالا باید جبران کنیم. من واقعا که باباکار محصول آکادمی جوانان ما بسیار عالی کار می کند. حالا باید تیم بسیار خوب سمپدوریا را شکست دهیم تا تداوم داشته باشیم. برنامه های ما برای ورزشگاه جدید کاملا مشخص می باشد، شهردار نیز در حال کار بر روی آن می باشد."

4- مصاحبه استفان ساویچ: "نمایشی خوب با نتیجه ای عالی را داشتیم و حالا به قدرت اصلی خود بازگشته ایم. هواداران همیشه در کنار ما بودند و از آنها تشکر می کنیم. باسانتا از بدو ورود، تجربه خود را در اختیار تیم قرار داده و به خوبی در تیم جا گرفته است."

3- صحبت های دانیله پراده: "یک فیورنتینا شبیه تیمی که در 2 سال گذشته بازی می کرد را دیدیم. باشگاه و هواداران از این پیروزی بسیار خوشحال هستند و ما به این پیروزی های نیاز فراوان داشتیم. در حال مذاکره برای تمدید قرارداد باباکار هستیم ولی صحبت زیای در مورد تمدید قرارداد نمی کنیم."

2- صحبت های بورخا والرو: "بسیار عالی بازی کرده و 3 امتیاز این دیدار را کسب کردیم. امیدوارم در ادامه نیز بدون تفکر زیاد در مورد رتبه سوم جدول به همین شکل کار کنیم. انتقاد ها طبیعی هستند ولی من همیشه ساکت می مانم."

1- مصاحبه باباکار پس از درخشش در برابر اودینزه: "مونتلا به من گفته که حتی گل های ساده هم به ثمر برسانم به دلیل من همیشه به توپ های ارسالی به محوطه جریمه نگاه می کنم. خیلی خوشحالم که توانستم به تیم در این پیروزی کمک کنم. حالا باید بازی به بازی با همین روند پیش برویم. گومز مهاجم بزرگی است و من باید از او یاد بگیرم. او حالا به تیم بازگشته و می تواند با گل های خود به تیم کمک کند."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :