اخبار :: اخبار باشگاه

تشریح وضعیت بازیکنان از زبان مونتلا ؛ توانایی بازی با هر سیستمی را داریم

2016 شماره اطلاع نامه : تشریح وضعیت بازیکنان از زبان مونتلا ؛ توانایی بازی با هر سیستمی را داریم 1393/08/10 تشریح وضعیت بازیکنان از زبان مونتلا ؛ توانایی بازی با هر سیستمی را داریم اخبار باشگاه :: اخبار تشریح وضعیت بازیکنان از زبان مونتلا ؛ توانایی بازی با هر سیستمی را داریم
تشریح وضعیت بازیکنان از زبان مونتلا ؛ توانایی بازی با هر سیستمی را داریم

تشریح وضعیت بازیکنان از زبان مونتلا ؛ توانایی بازی با هر سیستمی را داریم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا در آستانه دیدار با تیمش سابق خود در دوران بازیگری، اعلام کرد تیم قدرتمندی را در اختیار دارد که با هر روشی می تواند قابلیت های خود را به نمایش بگذارد.

دو تیم سمپدوریا و فیورنتینا فردا در ورزشگاه لوییجی فراریس شهر جنوا به مصاف هم می روند و این در حالی است که حالا هواداران از تیم مونتلا انتظارات بیشتری دارند. مربی جوان ویولا در کنفرانس مطبوعاتی خود صحبت های زیر را مطرح کرده است:

"سیستم بازی تیم ما مشخص نیست، در هر بازی یک سری کار هایی وجود دارد که با توجه به چگونگی وضعیت تیم رقیب انجام می دهیم. ما بازی های زیادی نیز با روش هایی غیر از 2-5-3 به پیروزی رسیده ایم چون تیمی در اختیار داریم که در هر نوع سیستمی قابلیت بازی کردن را دارد. سمپدوریا تیمی است که ثبات و قدرت بسیار خوبی را در این فصل از خود نشان داده و هرگز نباید ضربات ایستگاهی را به آنها هدیه کنیم. فررو (رییس سامپا)؟ از زمانی که در رم بودم او را می شناسم. او فرد بسیار خوبی است و امیدوارم فردا پس از شکست سمپدوریا نیز او را ببینم. میهایلویچ؟ او برای من یک دوست است. پیزارو؟ شرایط خوبی دارد و فردا در تیم خواهد بود."

"باباکار یا گومز؟ صحبت در این باره خیلی زود است. من پیش از این از آنها در کنار هم استفاده کرده ام ولی نمی توان به این زودی در این مورد صحبت کرد. من واقعا تحت تاثیر آرامش و ثبات باباکار قرار گرفته ام اما او خیلی بهتر از این هم می تواند باشد. گومز هم وضعیت خوبی دارد ولی فکر می کنم برای بازی کردن او هنوز خیلی زود باشد. آکوییلانی؟ آکو در این فصل عالی بازی کرده و در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد. من در حال حاضر او را در خط میانی ترجیح می دهم. والرو؟ او واقعا یک بازیکن سطح بالا و بسیار حرفه ای است. شاید رابطه نزدیک و بسیار خوبی که با مردم فلورانس دارد باعث شده تا در این فصل کمی تحت فشار قرار گیرد ولی در برابر اودینزه واقعا عالی بود."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :