اخبار :: اخبار بازی ها

سمپدوریا 3-1 فیورنتینا ؛ شکست سنگین در روز بازگشت ماریو گومز

2017 شماره اطلاع نامه : سمپدوریا 3-1 فیورنتینا ؛ شکست سنگین در روز بازگشت ماریو گومز 1393/08/11 سمپدوریا 3-1 فیورنتینا ؛ شکست سنگین در روز بازگشت ماریو گومز اخبار بازی ها :: اخبار سمپدوریا 3-1 فیورنتینا ؛ شکست سنگین در روز بازگشت ماریو گومز
سمپدوریا 3-1 فیورنتینا ؛ شکست سنگین در روز بازگشت ماریو گومز

سمپدوریا 3-1 فیورنتینا ؛ شکست سنگین در روز بازگشت ماریو گومز

سمپدوریا 3-1 فیورنتینا

آنجلو پالومبو (27) - لوکا ریتزو (43) - چیتادین ادر (76)
استفان ساویچ (44)

تیم فیورنتینا در روز بازگشت ماریو گومز به میادین و در دیداری سخت و مملو از اشتباهات فردی در برابر میزبان خود سمپدوریا شکست خورد تا نوسان نتیجه گیری آنها همچنان ادامه داشته باشد.


شاگردان وینچنزو مونتلا در حالی در این دیدار خارج از خانه تن به شکست دادند که بارز ترین ویژگی این مسابقه اشتباهات پر تعداد و نابخشودنی بازیکنان به خصوص در کار های دفاعی بود. البته شاید پنالتی بحث برانگیز سمپدوریا و کیفیت بسیار پایین زمین چمن ورزشگاه نیز بر روی بازی تاثیر زیادی گذاشته باشد ولی این موضوع نمی تواند از ضعف شدید ویولا در کار های دفاعی در این مسابقه بکاهد. سینیسا میهایلویچ با انگیزه زیاد در برابر ویولا تیمش را به میدان فرستاده بود و در مقابل نیز مونتلا با استفاده مجدد از سیستم 2-5-3 سعی بر تکرار نمایش دیدار برابر اودینزه داشت. مونتلا که برای این بازی با بازگشت گومز و ماتی فرناندز، ترکیب تقریبا کاملی را در اختیار داشت از ریچاردز و بادلی در ترکیب اصلی خود بهره می برد و بار دیگر از زوج ایلیچیچ و باباکار در خط حمله استفاده کرده بود.

گل اول روی تصمیم بحث برانگیز داور مسابقه و ضربه پنالتی پالومبو به دست آمد.دقایقی بعد همین بازیکن درون محوطه جریمه باباکار را سرنگون کرد ولی این بار گونزالو رودریگز که سابقه خوبی در پنالتی زدن دارد، در برابر هم وطن خود رومرو مغلوب شده و پنالتی را از دست داد. سپس روی یک اشتباه چند نفره در درون محوطه جریمه، لوکا ریتزو فرصت شوت زنی از زاویه ای بسته را پیدا کرد که ضربه او با اشتباه نتو وارد دروازه شد. پیش از پایان نیمه اول، استفان ساویچ توانست یکی از گل های خورده را جبران کند و در نیمه دوم نیز با ورود پیزارو، ویولا به حملات خود ادامه داد. تعویض ریچاردز با پاسکوال و کوادرادو با گومز نیز دیگر تدابیر مونتلا بودند که دومی کمی عجیب به نظر می رسید. با این حال فیورنتینای مشکی پوش در این بازی به حملات خود ادامه می داد ولی روی یک اشتباه عجیب از پیزارو، ادر در بین 3 بازیکن ویولا موفق عمل کرده و توپی را که یک نیمه حمل کرده بود، به گل سوم تیمش تبدیل کرد.

در هر صورت تیم فیورنتینا با این نتیجه به روند پر نوسان خود در نتیجه گیری ادامه داده و با همان 13 امتیاز در رتبه دهم جدول باقی ماند. دیدار بعدی ویولا در لیگ اروپا و در فلورانس مقابل تیم یونانی پائوک می باشد. دیداری که شاید بار دیگر مرهمی باشد بر زخم های بنفش پوشان در رقابت های سری آ ولی با این حال مونتلا باید تدابیر ویژه ای برای برطرف کردن ضعف گلزنی تیمش اندیشیده و به فکر تقویت خط دفاعی تیم نیز باشد. فیورنتینا سپس هفته آینده باید در سری آ و در فلورانس از ناپولی پذیرایی کند.
 

ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا:

نتو (5.5) – ریچاردز (5.5) – گونزالو (5) – ساویچ (6.5) – کوادرادو (5.5) – آکوییلانی (6.5) – بادلی (6) – والرو (6) – آلونسو (6) – ایلیچیچ (5.5) – باباکار (6.5) / پیزارو (5) – پاسکوال (5.5) – گومز (-) / مونتلا (5.5)

ترکیب تیم سمپدوریا:

رومرو – ده سیلوستری – کاچیاتوره – پالومبو – رجینی – مصباح – اوبیانگ – سوریانو (دانکن) – ریتزو (کرستیچیچ) – اوکاکا – برجسیو (ادر)
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :