اخبار :: اخبار باشگاه

زنگ خطر به صدا در آمد: فدریکو برناردسکی 5 ماه دور از میادین

2021 شماره اطلاع نامه : زنگ خطر به صدا در آمد: فدریکو برناردسکی 5 ماه دور از میادین 1393/08/13 زنگ خطر به صدا در آمد: فدریکو برناردسکی 5 ماه دور از میادین اخبار باشگاه :: اخبار زنگ خطر به صدا در آمد: فدریکو برناردسکی 5 ماه دور از میادین
زنگ خطر به صدا در آمد: فدریکو برناردسکی 5 ماه دور از میادین

زنگ خطر به صدا در آمد: فدریکو برناردسکی 5 ماه دور از میادین

فدریکو برناردسکی ستاره جوان تیم فیورنتینا پس از مصدومیت روز گذشته، امروز تحت عمل جراحی قرار گرفته و به گفته باشگاه فیورنتینا چیزی در حدود 5 ماه دور از میادین خواهد بود.

روز گذشته و در جریان تمرینات تیم فیورنتینا، فدریکو برناردسکی مهاجم خوش تکنیک ویولا دچار مصدومیت از ناحیه زانو شده و امروز جراحی شد. این بازیکن 20 ساله دچار شکستگی استخوان زانو شده که یک آسیب دیدگی بسیار پیچیده و البته نادر به شمار می رود. به هر شکل این بازیکن طبق برنامه امروز در فلورانس به مدت 3 ساعت و 30 دقیقه تحت عمل جراحی قرار گرفته و با توجه به اعلام رسمی باشگاه فیورنتینا باید 5 ماه دور از میادین باشد:

"باشگاه ای سی اف فیورنتینا اعلام می کند که فدریکو برناردسکی امروز در ناحیه استخوان کناری زانو تحت عمل جراحی قرار گرفته است. این جراحی در شهر فلورانس توسط دکتر فرانچسکو گیرون و با همکاری فدریکو فوفی ارتوپد مخصوص باشگاه فیورنتینا انجام شد. پای بخیه خورده این بازیکن به مدت 6 هفته نیاز به استراحت و ادامه درمان دارد و پس از آن می تواند فعالیت خود را افزایش دهد. دوره ریکاوری این بازیکن نیز چیزی در حدود 5 ماه خواهد بود."

این خبر در حالی منتشر شده که پیش از این گفته می شود مصدومیت برنا در حدود 3 ماه بهبود پیدا خواهد کرد ولی با توجه به شرایط جدید، شاید او ادامه فصل را از دست بدهد و فقط در هفته های پایانی فرصت حضور در میادین را پیدا کند. به هر شکل زنگ خط در خط حمله ویولا بار دیگر به صدا در آمده و وینچنزو مونتلا حداقل تا ژانویه باید با ابزار های در دسترس به فعالیت پرداخته و فیورنتینا را به سمت پیروزی هدایت کند.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :