اخبار :: اخبار باشگاه

خوش بینی مونتلا به ویولا ؛ به دنبال صعود هستیم

2022 شماره اطلاع نامه : خوش بینی مونتلا به ویولا ؛ به دنبال صعود هستیم 1393/08/14 خوش بینی مونتلا به ویولا ؛ به دنبال صعود هستیم اخبار باشگاه :: اخبار خوش بینی مونتلا به ویولا ؛ به دنبال صعود هستیم
خوش بینی مونتلا به ویولا ؛ به دنبال صعود هستیم

خوش بینی مونتلا به ویولا ؛ به دنبال صعود هستیم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا در آستانه دیدار حساس مقابل پائوک در لیگ اروپا ضمن ابراز خوش بینی خود نسبت به وضعیت تیم، اعلام کرد پیروزی در این مسابقه دقیقا همان چیزی است که ویولا در این زمان حساس به آن نیاز دارد.

تیم فیورنتینا فردا شب و در ورزشگاه آرتمیو فرانکی شهر فلورانس به مصاف تیم پائوک یونان خواهد رفت تا در صورت پیروزی، صعود خود به مرحله بعدی این رقابت ها را قطعی کند. وینچنزو مونتلا که تیمش در وضعیت مطلوبی قرار ندارد، در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار اعلام کرد به احتمال زیاد از ماریو گومز در ترکیب اصلی تیمش بهره خواهد برد:

"فرصت بسیار خوب و مهمی را در مقابل هوادارانمان داریم تا بتوانیم به دور بعدی صعود کنیم. پس از آن می توانیم با فکری آزاد تر بر روی رقابت های لیگ تمرکز کنیم، چیزی که به آن نیاز داریم. من فکر نمی کنم که پائوک این بازی را جدی نگیرد، چون این دیدار برای صعود آنها به دور بعدی بسیار اهمیت دارد. البته ما هم آنها را دست کم نخواهیم گرفت و فکر می کنم یک بازی کاملا جوانمردانه و خوب را شاهد باشیم. در طول 2 سال گذشته همواره موقعیت های حساس اینچنینی را تجربه کرده ایم اما فکر می کنم در این فصل بدترین نوع آن را شاهد هستیم. ما می توانیم بهتر باشیم و باید این مسیر را به طوری که شایسته آن هستیم طی کنیم."

"پیروزی در برابر پائوک نه تنها باعث صعود ما به دوری بعدی خواهد شد، بلکه آن تداومی که به دنبال آن هستیم را به تیم خواهد داد، همه چیز به خودمان بستگی دارد. تیم خیلی خوب می داند که چه چیزی می خواهد و این دلیل خوش بینی من است. گومز؟ او هنوز شرایط مناسب برای حضور از ابتدا را ندارد ولی با این حال در مورد نسبت به بازی دادن او از ابتدا نیز به طور جدی فکر می کنم. او نیازمند زمانی برای بازی کردن می باشد تا به فرم اصلی خود بازگردد. گومز از لحاظ روحی و روانی در وضعیت خوبی قرار دارد و انگیزه فوق العاده او باعث می شود من در مورد بازی دادن به او مطمئن شوم."

"او قطعا سپاسگذار باشگاه و هواداران خواهد بود و ما با وجود مصدومیت های زیاد، هنوز هم به او اعتماد داریم. دروازه بان تیم؟ من تفاوتی بین نتو و تاتاروزانو نمی بینم، هر دو آنها فوق العاده هستند و خیال تیم را راحت می کنند. مصدومیت برناردسکی؟ برای او آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم با قدرت این مصدومیت را پشت سر بگذارد. من هم در سن او که بودم به مصدومیتی تقریبا مشابه دچار شدم و در همین کلینیک مورد جراحی قرار گرفتم. امیدوارم به بهترین شکل ممکن سلامتی خود را بدست آورد."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :