اخبار :: اخبار بازی ها

فیورنتینا 0-1 ناپولی :: و باز هم شکست ...

2028 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 0-1 ناپولی :: و باز هم شکست ... 1393/08/18 فیورنتینا 0-1 ناپولی :: و باز هم شکست ... اخبار بازی ها :: اخبار فیورنتینا 0-1 ناپولی :: و باز هم شکست ...
فیورنتینا 0-1 ناپولی :: و باز هم شکست ...

فیورنتینا 0-1 ناپولی :: و باز هم شکست ...

فیورنتینا 0-1 ناپولی

گونزالو هیگواین (62)

تیم فیورنتینا در حالی در ادامه روند نتایج نامطلوب خود در لیگ در نبرد خانگی مقابل ناپولی مغلوب شد که در دقایق پایانی مسابقه ضربه سر زیبای ماریو گومز به تیر دروازه برخورد کرده و شوت مانوئل پاسکوال نیز از دهانه دروازه بیرون کشیده شد.

نمایش های پر نوسان ویولا در این فصل با یک شکست خانگی دیگر ادامه پیدا کرد تا شاگردان وینچنزو مونتلا همچنان به دلیل ضعف و بدشانسی در امر گلزنی، امتیاز ها را یکی پس از دیگری از دست بدهند. مربی جوان ویولا برای این بازی مطابق انتظار ها مانوئل پاسکوال، مارکو مارین و ماریو گومز را روی نیمکت نشاند ولی بیرون ماندن دیوید پیزارو کمی عجیب به نظر می رسید. بدین ترتیب آلونسو، ماتی، ایلیچیچ و باباکار فرصت حضور از ابتدا را بدست آورده بودند. در سمت مقابل نیز رافا بنیتز از مثلث کایخون، اینسینیه و هیگواین در خط حمله بهره می برد.

در نیمه اول تیم میهمان کمی برتر از ویولا نشان داد ولی در مجموع دو تیم در خلق موقعیت های گلزنی نا موفق بوده و فقط با ضربات از راه دور سعی بر گلزنی داشتند. باباکار و آکوییلانی برای ویولا و هیگواین، اینسینیه و مرتنز که به جای اینسینیه مصدوم به میدان آمده بود، برای ناپولی شوت های خوبی را روانه دروازه حریف خود کردند. در نیمه دوم تیم فیورنتینا با استفاده از امتیاز میزبانی و با ورود پیزارو در دقایق ابتدایی این نیمه، روند بهتری را در پیش گرفت ولی همچنان دو تیم موقعیت خطرناکی را روی دروازه یکدیگر ایجاد نمی کردند.

تا اینکه ناپولی دقایقی بازی را در اختیار گرفته و دو موقعیت عالی گلزنی ایجاد کرد که در اولی نتو با عکس العملی استثنایی و سریع ضربه همسیک را مهار کرد ولی در صحنه ای دیگر، روی اشتباه تومویچ در دفع توپ، گونزالو هیگواین این بار قفل دروازه ویولا را شکست. سپس گومز جای ایلیچیچ را در میدان پر کرده و در ابتدای ورود خود با ضربه سری فوق العاده و در کمال بدشانسی تیر دروازه حریف را به لرزه در آورد. فیورنتینا به حملات خود ادامه می داد و در آخرین ثانیه ها نیز شوت دقیق پاسکوال که به جای آلونسو به میدان رفته بود، از روی خط دروازه توسط کولیبالی بیرون کشیده شد تا آخرین شانس برای گل تساوی نیز از دست برود.

لازم به توضیح است که در این بازی تیم ناپولی یک بار دیگر نیز گلزنی کرد که داور به دلیل آفساید، گل هیگواین را به درستی مردود اعلام کرد. نکته قابل توجه این بازی نیز به سوت های اعتراضی و شدید هواداران نسبت به بازی ضعیف ایلیچیچ و در صحنه تعویض او مربوط می شود. فیورنتینا با این شکست 13 امتیازی باقی مانده و احتمال سقوط 2 پله ای نیز تا پایان بازی های این هفته دارد. بازی بعدی ویولا نیز پس از یک هفته استراحت برای بازی های ملی، در خانه تیم ورونا خواهد بود که می تواند شروعی دوباره برای بنفش پوشان باشد.
 

ترکیب و نمرات بازیکنان فیورنتینا (2-1-3-4):

نتو (7) – تومویچ (4.5) – گونزالو (5.5) – ساویچ (5.5) – آلونسو (5) – آکوییلانی (5.5) – والرو (6) – ماتی (6) - کوادرادو (6) – ایلیچیچ (5) – باباکار (7) / پیزارو (6.5) – گومز (6) – پاسکوال (6) / مونتلا (5.5)
 

ترکیب تیم ناپولی (1-3-2-4):

رافائال - ماجو - آلبیول – کولیبالی – غلام – جورجینیو – لوپز – کایخون – همسیک (ده گوژمن) – اینسینیه (مرتنز) – هیگواین (هنریکه)
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :