اخبار :: اخبار باشگاه

بازیکنان و هواداران با سر بالا به خانه رفتند

2029 شماره اطلاع نامه : بازیکنان و هواداران با سر بالا به خانه رفتند 1393/08/18 بازیکنان و هواداران با سر بالا به خانه رفتند اخبار باشگاه :: اخبار بازیکنان و هواداران با سر بالا به خانه رفتند
بازیکنان و هواداران با سر بالا به خانه رفتند

بازیکنان و هواداران با سر بالا به خانه رفتند

وینچنزو مونتلا پس از شکستی دیگر در سری آ عنوان کرده که شاگردانش با وجود بازی نه چندان خوب در نیمه اول، مستحق این شکست نبوده و با سر بالا به خانه خواهند رفت.

شکست خانگی در برابر ناپولی در هفته یازدهم سری آ، به روند نتیجه نگرفتن های ویولا اضافه شد ولی مونتلا همچنان به دفاع از بازیکنان خود پرداخته و معتقد است آنها هنوز تفکر فوتبالی درستی در سر دارند:

ناپولی در نیمه اول تیم برتر میدان بود و ما به نظر کمی ترسیده بودیم اما در نیمه دوم به خوبی و به آرامی بازی کردیم. در حالی که در بهترین زمان بازی خودمان قرار داشتیم تیم ناپولی به گل رسید و تا پایان سعی کردیم نتیجه را جبران کنیم ولی موفق نشدیم. در این بازی شانس با ما همراه نبود و بازیکنان تا پایان برای گلزنی و پیروزی تلاش کردند. مطمئنا بازیکنان رنج زیادی را تحمل می کنند ولی ما امشب با سر بالا به خانه می رویم. گونزالو؟ او در گذشته کمی بهتر بازی می کرد و حالا کمی افت کرده است."

"از نظر من این افت ها برای هر تیمی طبیعی است و مهم ترین چیز این است که توازن تیمی و تفکر فوتبالی خودمان را از دست ندهیم. اعتراض هواداران؟ آنها پول می دهند تا به ورزشگاه بیایند و حق دارند که از تیم انتظار داشته باشند ولی ما تیم قدرتمندی هستیم و هواداران باید همیشه از تیم حمایت کنند. به نظر من مردم هم پس از این بازی با سر بالا به خانه خواهند رفت. ایلیچیچ؟ من واکنش او به اعتراضات را ندیدم ولی او واقعا تحت فشار است."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :