اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 21 آبان)

2033 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 21 آبان) 1393/08/21 اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 21 آبان) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 21 آبان)
اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 21 آبان)

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 21 آبان)

مهم ترین خبر های روز چهارشنبه:

ادامه تلاش باشگاه برای تمدید قرارداد ستارگان ؛ دیدار ایلیچیچ با سران باشگاه

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

18- بوسکو یانکویچ هافبک تیم ورونا حریف بعدی فیورنتینا در سری آ، امروز در کشور سوییس در حین رانندگی دچار سانحه شد ولی مشکلی برای او پیش نیامد.

17- صحبت های الساندرو آگوستینی مدافع تیم ورونا: "من در تیم جوانان فیورنتینا بودم و با این تیم در سری آ اولین بار به میدان رفتم. رقابت سختی برای ما خواهد بود ولی به بهترین شکل برای شکست دادن فیورنتینا آماده خواهیم شد."

16- امروز عصر بین یوزیپ ایلیچیچ و مدیران باشگاه فیورنتینا ملاقاتی برگزار شد. همان طور که پیش از این نیز گفته می شد، ضمن جریمه شدن ایلیچیچ، شاید از او خواسته شود از هواداران عذر خواهی کند. ضمن اینکه ایلیچیچ امروز آخرین بازیکنی بود که محل تمرین را ترک کرد.

15- روون شرودر مدیر ورزشی تیم برمن: "تا امروز 3 تیم برای خرید فرانکو دی سانتو با ما وارد مذاکره شده اند. البته ما از این بابت نگرانی نداریم و او با تیم قرارداد دارد." از فیورنتینا نیز به عنوان یکی از مشتری های این بازیکن نام برده می شود.

14- فابریزیو کورسی رییس باشگاه امپولی: "امیدوارم فیورنتینا خیلی زود این روز های سخت را پشت سر بگذارد. معامله با ویولا؟ برای من باعث افتخار است که بازیکنی از تیم ما به فیورنتینا ملحق شده و برای آنها بازی کند."

13- لورنزو آموروسو مدافع پیشین تیم فیورنتینا معتقد است بازیکنان این تیم باید در زمین مسابقه مسئولیت بیشتری را بر عهده گرفته و با شجاعت بیشتری عمل کنند.

12- تیم ورونا امروز در حالی تمرینات خود جهت آمادگی برای دیدار مقابل فیورنتینا را برگزار کرد که موراس، لازاروس، هالفردسون، یونیتا و اوبادی غایب بودند.

11- به گزارش لا نازیونه، خوما باباکار برای تمدید قرارداد با ویولا به توافق رسیده و خبر رسمی آن به زودی اعلام خواهد شد. ضمن اینکه ویولا برای جلب نظر نتو نیز قصد دارد دستمزد بالایی را به این دروازه بان آینده دار پیشنهاد بدهد. وضعیت آکوییلانی نیز همچنان 50-50 باقی مانده است.

10- صحبت های خوان کوادرادو در اردوی تیم ملی کلمبیا: "ما باید به بازی های درخشان خود ادامه داده تا نشان دهیم کلمبیا اسمی بزرگ در فوتبال خواهد بود. من هر باری که دعوت شوم خوشحالی بسیار زیادی خواهم داشت و تمام تلاشم را برای تیم ملی انجام خواهم داد. ما می خواهیم بازی های سال 2014 را با 2 پیروزی به پایان برسانیم."

9- مینلی مهاجم جوان تیم فیورنتینا مانند همیشه به اردوی تیم زیر 18 ساله های ایتالیا برای یک دیدار دوستانه با تیم کرواسی دعوت شد.

8- کوریره فیورنتینو سال 2014 را سالی "نفرین شده" برای فیورنتینا دانسته است. مصدومیت های زیاد به خصوص برای ستارگان تیم و همچنین عدم توانایی تیم در کسب پیروزی های پیاپی از جمله دلایل این روزنامه چاپ فلورانس برای چنین عنوانی می باشد.

7- توتو اسپورت به بررسی قرارداد بازیکنان فیورنتینا پرداخته است. نتو، وارگاس، پیزارو، پاسکوال و آکوییلانی در پایان امسال و ساویچ به همراه باباکار در فصل آینده به اتمام قرارداد خود با ویولا می رسند. ضمن اینکه تمدید قرارداد دانیله پراده و وینچنزو گوئرینی از روسای باشگاه نیز می تواند در اولویت کاری ویولا قرار بگیرد.

6- لا نازیونه سه گزینه اصلی برای فیورنتینا نام برده که می توانند ترمیمی برای خط حمله ویولا باشند. جامپائولو پاتزینی، سباستین جووینکو و آدرین موتو سه گزینه تقریبا ارزان قیمت و احتمالا قرضی خواهند بود.

5- شمارش معکوس برای بازگشت جوزپه روسی به ایتالیا آغاز شده است. تا 10 روز دیگر دوره اول درمان او به پایان خواهد رسید و این بازیکن می تواند دوره دوم ریکاوری خود را در فلورانس سپری کند.

4- لا نازیونه با تیتر "تحول در ژانویه" به سراغ فعالیت احتمالی ویولا در بازار زمستانی رفته است. الحمداوی، یاکوونکو، اوکتاویو، پاسکوال، بادلی، وارگاس، حجازی، خواکین، ایلیچیچ، بریلانته و لاتزاری بازیکنانی هستند که می توانند قرضی یا دائمی از فیورنتینا جدا شوند تا جا برای خرید های جدید در خط میانی و حمله باز شود.

3- حاشیه های زیاد اخیر پیرامون وضعیت یوزیپ ایلیچیچ باعث شده تا گاتزتا خبر از احتمال یک دیدار بین سران باشگاه فیورنتینا با این بازیکن و مدیر برنامه هایش بدهد. به احتمال زیاد از او خواسته می شود تا به دلیل بی احترامی به هواداران، از آنها عذرخواهی کند. بحث فروش او در زمستان نیز مورد توجه خواهد بود.

2- بازیکنان تیم فیورنتینا پس از دو روز استراحت، امروز بار دیگر تمرینات خود را از سر خواهند گرفت. غیر از روسی و برناردسکی مصدوم و بازیکنان ملی پوش، سایر نفرات در اختیار مونتلا هستند.

1- روزنامه های انگلیسی خبر از تلاش جدی مسئولان تیم لیورپول برای خرید نوربرتو نتو سنگربان برزیلی تیم فیورنتینا داده اند. این دروازه تا پایان امسال با بنفش ها قرارداد داشته و هنوز برای تمدید آن به توافق نرسیده است. حتی گفته می شود قرمز ها قصد دارند در همین زمستان نتو را جذب کنند.
 

نظر و نقد های کاربران
1043امیر بهادر
1393/08/22 - 15:38

جووینکو رو بگیرن عالی میشه

1042ali pato
1393/08/21 - 23:53

زنده باد ویولا

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :