اخبار :: اخبار باشگاه

مصاحبه مفصل پراده در مورد وضعیت باشگاه، مربی و بازیکنان

2036 شماره اطلاع نامه : مصاحبه مفصل پراده در مورد وضعیت باشگاه، مربی و بازیکنان 1393/08/23 مصاحبه مفصل پراده در مورد وضعیت باشگاه، مربی و بازیکنان اخبار باشگاه :: اخبار مصاحبه مفصل پراده در مورد وضعیت باشگاه، مربی و بازیکنان
مصاحبه مفصل پراده در مورد وضعیت باشگاه، مربی و بازیکنان

مصاحبه مفصل پراده در مورد وضعیت باشگاه، مربی و بازیکنان

دانیله پراده مدیر ورزشی باشگاه فیورنتینا در مصاحبه ای بسیار طولانی و مفصل به تمامی حواشی و موضوعات پیرامون تیم پرداخته و از هواداران خواسته تا با حفظ اتحاد خود به تیم برای خروج از این وضعیت سخت کمک کنند.

روز های سختی در شهر فلورانس و برای تیم فیورنتینا در حال سپری شدن می باشد و سران باشگاه به هر طریقی تلاش می کنند تا این مشکلات را برطرف کنند. در طول 3 روز گذشته، دانیله پراده، ادواردو ماچیا و ماریو کونینی همواره در تمرینات حضور پیدا کرده و با بازیکنان صحبت کردند. امروز نیز مدیر ورزشی باشگاه در یک مصاحبه مطبوعاتی طولانی به تمامی حواشی مربوط به تیم پاسخ داد:

"من به نمایندگی از باشگاه فیورنتینا، خانواده دلاواله، کادر فنی و بازیکنان اینجا هستم تا هواداران را به اتحاد و یکدلی دعوت کنم، موضوعی که در طول سال های گذشته عامل قدرت ما بوده است. من به همه شما اطمینان می دهم که همه ما همیشه برای موفقیت این پیراهن تلاش خواهیم کرد. ما یک باشگاه فوتبال هستیم و در کار ما شادی و غم، خوشحالی و ناراحتی وجود دارد. خانواده دلاواله قرار است در پایان امسال 30 میلیون برای تیم سرمایه گذاری کنند و هواداران موکل یا اعضای باشگاه نیستند، بلکه آنها شریک و همکار ما هستند. ما با مونتلا صحبت کرده ایم. وظیفه مربی ایجاد آرامش در رختکن تیم است. ما شکننده نیستیم و برای خودمان اهدافی تعیین کرده ایم که قصد داریم به آنها برسیم."

"کادر فنی در طول 2 سال گذشته کار های تحسین برانگیز زیادی داشته و ما هرگز تصمیم آنها را زیر سوال نمی بریم. ما به مونتلا اعتماد کامل داشته و اعتقادی به پایان راه این مربی نداریم. او با ما قراردادی طولانی داشته و ما فقط به آینده ای درخشان با او فکر می کنیم. او نیز به خوبی می داند که ما پشتیبانش هستیم. در ابتدای فصل هرگز کسی فکر نمی کرد که تیم بار دیگر روسی و گومز را از دست بدهد، ضمن اینکه برناردسکی نیز مصدوم شد. آنها بازیکنانی هستند که در بازی تفاوت ایجاد می کنند ولی ما آنها را در اختیار نداریم. در تابستان بازیکنانی مثل مارین، ریچاردز و بادلی به تیم آمدند و در پایان فصل باید در مورد عملکرد ما قضاوت بشود."

"البته قبول دارم که تعداد بازیکنان بومی در تیم بسیار کم است ولی ما باید به وضعیت اقتصادی باشگاه نیز توجه کنیم. ما برنامه ویژه ای برای سرمایه گذاری بر روی بازیکنان جوان ایتالیایی داریم که کاری طولانی خواهد بود. می دانیم که هواداران پس از 2 سال حالا بیشتر از مکان چهارمی از ما می خواهند اما ما رقبای زیادی داریم و نمی توانیم از حالا در مورد مکانی مشخص در پایان فصل صحبت کنیم. اولین کسی که از شکست تیم اذیت می شود، شخص آندره آ دلاواله می باشد. من یک کارمند این باشگاه هستم و باید تا آخرین روز قرارداد به وظایف خودم عمل کنم. من از سوی باشگاه به طور کامل حمایت می شوم و تا زمانی که اینجا هستم بهترین عملکرد را خواهم داشت.گ"

"در پایان سال نیز در مورد تمدید قرارداد با باشگاه صحبت خواهیم کرد. هیچ کدام از ما انتظار چنین رتبه ای را از تیم نداشتیم اما در میدان به تمامی انتقادات پاسخ خواهیم داد. این بازیکنان و این مربی بهترین ها برای خارج کردن ما از این وضعیت هستند. ما تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا نتو در فلورانس بماند و وکیل او نیز همه کار برای این موضوع انجام خواهد داد. در حال حاضر 32 بازیکن در تیم هستند و ما می خواهیم ترکیبی داشته باشیم تا همه بازیکنان بهترین کارایی را داشته باشند. امیدواریم گومز و خواکین خیلی زود به فرم اصلی خود رسیده و به تیم کمک کنند. والرو و گونزالو کمتر از حد انتظار بودند و باید تلاش کنند تا بهتر شوند."

"ما جای خالی روسی را در تیم احساس می کنیم. من یکی از طرفداران او هستم ولی نمی دانیم چه زمانی باز می گردد. تیم دوران سختی را سپری می کند و همه حتی مربی نیز باید پیشرفت کرده و خودشان را نشان دهند. باشگاه ما قوانین و مقرارات کاملا مشخصی دارد و هرکسی از آن سرپیچی کند جریمه می شود. ایلیچیچ نیاز به کمک دارد و ما نباید او را بیش از این سرزنش کنیم. او از این وضعیت زجر می کشد ولی کارنامه او نشان می دهد که می توان روی او حساب باز کرد. تیم به رقابت های اروپایی نیز توجه ویژه ای دارد و به دنبال کسب بهترین نتیجه ممکن در این رقابت ها می باشد."
 

نظر و نقد های کاربران
1044dash ali
1393/08/23 - 23:51

فورزا ویولا..............

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :