اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 25 آبان)

2038 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 25 آبان) 1393/08/25 اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 25 آبان) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 25 آبان)
اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 25 آبان)

اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 25 آبان)

تعداد خبر ها تا این لحظه: 15

ادامه شایعات پیرامون اهداف باشگاه ؛ الحمداوی و یاکوونکو در آستانه جدایی

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

18- واکنش لوکا کاپتزی ستاره قرضی فیورنتینا در تیم پروجا به مقایسه با دیوید پیزارو: "شوخی می کنید، او فاصله بسیار زیادی با من دارد ولی همیشه او را به عنوان یک الگو در نظر می گیرم. او پس از پیرلو، در این پست بهترین است."

17- اوکتاویو بازیکن جوان تیم فیورنتینا در پیغامی به متوس رایدر، گلزنی این مهاجم جوان برای تیم ملی زیر 21 ساله های برزیل را به وی تبریک گفت: "تبریک می گویم و این ابتدای راه است."

16- در رقابت های این هفته سری بی، بازیکنان قرضی ویولا عملکردی متفاوت داشتند. کاپتزی و فاتزی در تساوی وارزه و پروجا در مقابل هم قرار گرفته و هر دو از بهترین های میدان بودند. اما کامپورزه و ولسکی در تیم باری باز هم ناکام بوده و با نمایشی نه چندان قابل قبول، مغلوب کروتونه شدند. این شکست باعث برکناری دویس مانجا مربی تیم باری نیز شد.

15- متوس رایدر ستاره جوان تیم فیورنتینا که به طور قرضی در کوردوبا اسپانیا توپ می زند، شب گذشته در دیدار تیم ملی زیر 21 ساله های برزیل در برابر کره جنوبی، برای اولین بار موفق به بازی و گلزنی شد.

14- تیم ناپولی هم به عرصه رقابت برای خرید جامپائولو پاتزینی وارد شده و حالا باید با تیم هایی همچون فیورنتینا بجنگد. هر دو تیم در فکر تقویت خط حمله خود در زمستان می باشند.

13- بپه ماروتا مدیر ورزشی تیم یوونتوس: "با جووینکو صحبت هایی در مورد شرایطمان برای تمدید قرارداد داشته ایم ولی اگر او نخواهد، باید ما را از خواسته خود مطلع کند. ما به دنبال یووتیچ و شقیری نیز هستیم که می توانند کیفیت تیم ما را بالاتر ببرند." لازم به ذکر است که هر 3 بازیکن نام برده شده، از اهداف خرید فیورنتینا هستند.

12- توتو اسپورت گزارش داده که تیم اسپزیا که هم اکنون مارکو باکیچ را از ویولا به طور قرضی در اختیار دارد، فصد دارد در زمستان برای جذب جاشوا بریلانته نیز وارد عمل شود.

11- از فرانسه خبر رسیده که تیم فیورنتینا نیز در صف مشتری های پر تعداد کلمنت گرنیر هافبک بسیار خوب تیم لیون قرار دارد. این بازیکن 23 ساله پیشنهاد های خوبی نیز از آرسنال، منچستر و نیوکاسل دارد.

10- منیر الحمداوی و اولکساندر یاکوونکو دو مهاجمی هستند که حتی در صورت به فروش نرفتن در زمستان هم می توانند با فسخ قرارداد خود با ویولا، از فلورانس جدا شوند.

9- لا نازیونه همچنان از دوناتی و فرناندو به عنوان اهداف اصلی ویولا برای خرید در زمستان نام می برد ولی معتقد است اولویت پراده، خرید در خط حمله می باشد.

8- ادواردو ماچیا مدیر فنی و ورزشی تیم فیورنتینا به شدت مورد توجه تیم بارسلونا قرار گرفته است. پیش از این نیز چنین شایعاتی مطرح شده بود که توسط ماچیا جواب منفی به آنها داده شد.

7- تیم رم در نظر دارد تا برای جانشینی مورگان ده سانکتیس، نوربرتو نتو سنگربان جوان تیم فیورنتینا را خریداری کند. این بازیکن فقط تا پایان این فصل با ویولا قرارداد دارد.

6- لا نازیونه مدعی شده که وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا نگاه ویژه ای به خرید سباستین جووینکو داشته و او را هدف اصلی تیمش برای خرید در زمستان قرار داده است.

5- در صورتی که بازی امشب تیم های ایتالیا و کرواسی در سن سیرو به دلیل شرایط نامناسب جوی لغو نشود، مانوئل پاسکوال و میلان بادلی دو بازیکن تیم فیورنتینا در تیم های ملی خود به مصاف هم خواهند رفت.

4- صحبت های متیا ولوتی ستاره جوان تیم ورونا: "بازی بسیار مهمی با تیم فیورنتینا داریم. اگر فرصت بازی پیدا کنم بسیار عالی خواهد بود ولی باید منتظر تصمیم مربی باشم."

3- یاسمین کورتیچ در شکست تیم ملی اسلوونی در برابر انگلیس 70 دقیقه به میدان رفت. این در حالی است که یوزیپ ایلیچیچ فرصت رویایی حضور در ورزشگاه ومبلی را از دست داد.

2- روز گذشته در یک بازی درون تیمی در تمرینات فیورنتینا، ایلیچیچ، گومز، باباکار و مارین همگی موفق به گلزنی شدند. حالا بازیکنان به دو روز استراحت می روند و از روز سه شنبه بار دیگر برای دیدار با ورونا تمرین خواهند کرد.

1- خوان کوادرادو شب گذشته و در اردوی تیم ملی کلمبیا، با رونالدو ستاره برزیلی سابق فوتبال دیدار کرده و اعلام کرد: "در نهایت با الگوی خودم دیدار کردم، او در دنیا بهترین است."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :