اخبار :: اخبار باشگاه

امیدواری پیزارو به آینده ؛ تا زمانی که بتوانم بازی می کنم

2042 شماره اطلاع نامه : امیدواری پیزارو به آینده ؛ تا زمانی که بتوانم بازی می کنم 1393/08/29 امیدواری پیزارو به آینده ؛ تا زمانی که بتوانم بازی می کنم اخبار باشگاه :: اخبار امیدواری پیزارو به آینده ؛ تا زمانی که بتوانم بازی می کنم
امیدواری پیزارو به آینده ؛ تا زمانی که بتوانم بازی می کنم

امیدواری پیزارو به آینده ؛ تا زمانی که بتوانم بازی می کنم

دیوید پیزارو ستاره باتجربه تیم فیورنتینا از روز های شروع فوتبال خود در ایتالیا صحبت کرده و ابراز اطمینان کرد که بنفش پوشان در نیم فصل دوم رقابت های سری آ عملکردی فوق العاده خواهند داشت.

ستاره 35 ساله تیم فیورنتینا که در این فصل پر فراز و نشیب نشان داده، در مصاحبه ای مفصل با شبکه تلویزیونی Viola Channel، در مورد مسائل زیادی همچون شکستن بینی پدر بزرگ خود صحبت کرده و درباره وضعیت ویولا نظراتی را بیان کرده است:

"ما باید اشتیاق زیادی برای جبران کردن داشته باشیم. تیم آماده است و ما به سختی تمرین می کنیم تا از این یکشنبه امتیاز های زیادی را جمع آوری کنیم. در سن 19 سالگی به ایتالیا و اودینزه آمدم، آنجا واقعا سرد بود و همه چیز برای من جدید بود ولی یک گام مهم برای پیشرفت من در فوتبال بود. مادرم همیشه می گفت زمانی که من 2 سال داشتم، با توپ بینی پدربزرگم را شکسته ام، مطمئنا زندگی فوتبالی من از همان جا آغاز شده است. ما 3 برادر هستیم و 2 سال پیش خواهرم را از دست دادم که در آن روز های سخت مردم شهر فلورانس همواره در کنار من بودند. دختر من هم 2 سال پیش در فلورانس به دنیا آمده و همین حالا هم بسیار زیباست. از زمانی که حصار های اطراف زمین را برداشتند، هواداران بیش از پیش به تیم نزدیک شده اند و به نظر من این یک گام رو به جلو می باشد."

"تیم ملی؟ در جام جهانی بسیار بدشانس بودیم که توپ پینیا به تیر دروازه برزیل برخورد کرد. من نیز همیشه آماده بازی کردن بوده و منتظر دعوت مربی تیم ملی هستم. ماتی؟ او بازیکن فوق العاده توانمندی است و در ابتدا شرایط سختی در ایتالیا داشت ولی حالا برای او خوشحالم. پست بازی؟ من ابتدا یک هافبک تهاجمی بودم و برای اولین بار روی هاجسون در اودینزه من را در در نقش یک بازیساز قرار داد، به همین دلیل همیشه مدیون او هستم. سپس اسپالتی بهترین بازی را از من گرفت و بازی کردن زیر نظر او جهشی بزرگ در فوتبال برای من بود. در این پست مسئولیت زیادی روی دوش من است اما تا زمانی که قدرت داشته باشم می خواهم در همین پست باشم چون بیشترین رضایت را در آن دارم."

"در بازی مقابل سمپدوریا نیز تمرکز کافی نداشتم و با توجه به شرایط نامناسب زمین، آن توپ را از دست دادم و مقصر آن اتفاق من هستم. فوتبال نسبت به گذشته تغییر کرده و مربیان سعی می کنند پیش از شروع بازی احساس خوبی را برای بازیکنان خود فراهم کنند. در رختکن همه بازیکنان می توانند صحبت کرده و نظر بدهند ولی در ابتدای ورودم به ایتالیا، همه چیز در سکوت برگزار می شد. آینده؟ من هنوز اشتیاق زیادی برای بازی کردن دارم و اگر متوجه شوم که نمی توانم ادامه دهم، بدون هیچ وقفه ای از فوتبال کناره گیری می کنم. من انگیزه زیادی دارم تا بهترین بازی ها را از خودم نشان دهم، مخصوصا با شرایطی که تیم در این فصل دارد. باید تا کریسمس با تمرکز زیاد کار کنیم و سپس باتری های خود را شارژ کرده و به نیم فصل دوم چشم بدوزیم. من مطمئنم که تیم در نیم فصل دوم فوق العاده خواهد بود."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :