اخبار :: اخبار باشگاه

از هر نظر آماده هستیم ؛ گومز از ابتدا بازی خواهد کرد

2043 شماره اطلاع نامه : از هر نظر آماده هستیم ؛ گومز از ابتدا بازی خواهد کرد 1393/09/01 از هر نظر آماده هستیم ؛ گومز از ابتدا بازی خواهد کرد اخبار باشگاه :: اخبار از هر نظر آماده هستیم ؛ گومز از ابتدا بازی خواهد کرد
از هر نظر آماده هستیم ؛ گومز از ابتدا بازی خواهد کرد

از هر نظر آماده هستیم ؛ گومز از ابتدا بازی خواهد کرد

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا معتقد است نبرد با ورونا بهترین فرصت برای او و شاگردانش می باشد تا با اتحاد کامل از این وضعیت خارج شده و بار دیگر در جدول رقابت ها صعود کنند.

تیم فیورنتینا در هفته دوازدهم رقابت های سری آ و پس از تعطیلی برای برگزاری بازی های ملی، در خانه ورونا به میدان خواهد رفت. وینچنزو مونتلا مربی جوان ویولا نیز در کنفرانس مطبوعاتی خود پیش از این مسابقه شرایط تیمش را از هر لحاظ مناسب دانسته است:

"من انگیزه، روحیه و اعتماد به نفس بسیار خوبی را در تیم می بینم و این مسائل باعث می شود نسبت به بازی فردا نگرانی نداشته باشم. ما با اتحاد کامل می خواهیم از این وضعیت خارج شویم و همه بازیکنان در شرایط بسیار خوبی قرار دارند و فقط وارگاس به دلیل سفر طولانی که داشته کمی خسته به نظر می رسد. در این مدت تعطیلی مسابقات تمریناتی متفاوت با گذشته را انجام دادیم و این وظیفه من است که مشکلات تیم را حل کنم. ذهنیت من روی بازیکنان تاثیر می گذارد و با نفوذ ترین بازیکنان نیز این وضعیت را به سایرین انتقال می دهند. انتقاد ها زیاد است ولی من در همین جو بزرگ شده ام و نیاز داریم تا خیلی زود شرایط را تغییر دهیم. همه دیدار ها سخت هستند ولی ما این فرصت را داریم که شایستگی های خود را در این بازی به اثبات رسانده و در جدول صعود کنیم."

"ورونا تیمی است که به خوبی می داند چگونه در حمله از بازیکنان خود مثل تونی و نیکو لوپز بهره ببرد. ماندورلینی هم به خوبی از بازیکنان خود استفاده می کند. گومز؟ او در دو هفته گذشته به خوبی تمرین کرده و فردا با آمادگی کامل از ابتدا بازی خواهد کرد. باباکار؟ توانایی های زیادی دارد و می تواند به یک بازیکن برزگ تبدیل شود اما هنوز نیاز به پیشرفت بیشتر دارد. او نمی تواند در کناره ها بازی کند و در صورتی که لازم باشد در کنار گومز حضور یابد باید روشی دیگر را انتخاب کنیم. روسی؟ از بازگشت او واقعا خوشحالم می شویم چون همه به او علاقه زیادی دارند. مارین؟ خیلی بهتر شده و دست ما را در انتخاب ترکیب باز می گذارد چون در پست های زیادی توانایی بازی کردن دارد."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :