اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 3 آذر)

2046 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 3 آذر) 1393/09/03 اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 3 آذر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 3 آذر)
اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 3 آذر)

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 3 آذر)

مهم ترین خبر های روز دوشنبه:

مصاحبه های پس از بازی با ورونا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

20- نتو، گومز، وارگاس، آلونسو، خواکین و مارین به همراه 2 تن از کادر مدیریتی باشگاه فیورنتینا امروز از یک کلینیک دام پزشکی در فلورانس دیدار کردند تا به حمایت از طرح مراقبت از حیوانات بپردازند.

19- صحبت های دانیله پراده: "در تابستان تلاش بسیار زیادی برای خرید کریچویاک انجام دادیم اما او خواهان حضور در اسپانیا و سویا بود. فکر می کردیم با تیم ریمس به توافق خواهیم رسید ولی آنها نظر دیگری داشتند. مدت زیادی او را زیر نظر داشتیم و از درخشش او در این فصل متعجب نشده ام."

18- از سوی یوفا، الکسی اسکوف داور اهل کشور روسیه برای قضاوت دیدار دو تیم گنگام و فیورنتینا انتخاب شد. دیمیتری موسیاکین، والری دانچنکو، آنتون آوریانوف، الکسی نیکولائف و ویلکوف میخایل همگی از روسیه کمک های وی در این دیدار هستند.

17- بر اساس خبر های رسیده از فرانسه، دانش آموزان فرانسوی می توانند دیدار دو تیم گنگام و فیورنتینا در هفته پنجم مرحله گروهی رقابت های لیگ اروپا را به طور رایگان در ورزشگاه تماشا کنند.

16- تیم کالیاری رقیب بعدی ویولا در رقابت های سری آ، پس از تساوی 3-3 در این هفته برابر ناپولی، امروز را استراحت می کند و از فردا برای نبرد با فیورنتینا آماده خواهد شد.

15- تیم رم نام مانوئل پاسکوال کاپیتان تیم فیورنتینا را در صدر لیست خرید خود برای زمستان قرار داده است. این بازیکن هنوز برای تمدید قرارداد با ویولا به توافق نرسیده است.

14- لا نازیونه همچنان از سباستین جووینکو به عنوان هدف اصلی و اول ویولا برای خرید در خط حمله در ژانویه نام می برد.

13- پپیتو روسی از امروز در کنار سایر هم تیمی های خود حاضر خواهد شد و به درمان می پردازد. او سپس یک ماه دیگر به تعطیلات در امریکا خواهد رفت و بار دیگر به فلورانس باز می گردد تا آخرین مرحله درمان خود را انجام دهد.

12- بازی درخشان خواکین سانچز به عنوان یک هافبک راست در دیدار برابر ورونا از نگاه رسانه ها دور نمانده و تمامی آنها به تمجید از عملکرد این بازیکن پرداخته اند.

11- پیروزی برابر ورونا باعث شده که گاتزتا دلو اسپورت با تیتر "فیورنتینا باز هم برای رتبه سوم" به بررسی این دیدار بپردازد.

10- از انگلیس خبر رسیده که تیم استون ویلا برای جذب یوزیپ ایلیچیچ ابراز آمادگی کرده است. این در حالی است که از تورینو و ناپولی هم به عنوان مشتری های این بازیکن نام برده می شود.

9- صحبت های رافائل مارکز مدافع تیم ورونا: "فیورنتینا با داشتن بازیکنانی چون کوادرادو و گومز تیمی قدرتمند و ترسناک است. متاسفانه ما نتوانستیم از موقعیت های گلزنی استفاده کنیم ولی بازی زیبایی را شاهد بودیم."

8- پپیتو روسی که روز گذشته در جریان بازی با ورونا در ورزشگاه بنته گودی حضور داشت، پس از پیروزی هم تیمی های خود مطلبی با مضمون "خوشحالم که به تیم بازگشته ام" را در صفحه شخصی خود منتشر کرد.

7- بررسی تصاویر حساس داوری دیدار دو تیم ورونا و فیورنتینا نشان داد که داور مسابقه یک پنالتی واضح به دلیل خطای مارکز روی کوادرادو را اعلام نکرده است. ضمن اینکه دیوید پیزارو نیز باید به دلیل دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج می شده است.

6- صحبت های آندره آ ماندورلینی مربی تیم ورونا: "بازی را خوب آغاز کردیم ولی می توانستیم بهتر باشیم. در برابر فیورنتینا باید خیلی مراقب باشیم ولی استحقاق شکست را نداشتیم چون موقعیت های خوبی را از دست دادیم."

5- خوزه ماریا باسانتا: "پس از 2 شکست، این پیروزی بسیار خوب و مهم بود. در جدول صعود کردیم ولی می توانیم از این بهتر هم باشیم. از روز های ابتدایی حضورم در ایتالیا خوشحالم و از اینکه فرصت بازی کردن به دست آورده ام راضی هستم."

4- مارکوس آلونسو: "بازیکنان پس از پاس گلی که دادم از من تشکر کردند ولی من به تنهایی می توانستم 3 گل به ثمر برسانم. پیروزی مهمی بود و باید به همین شکل ادامه دهیم."

3- صحبت های دانیله پراده: "وقتی تیم به پیروزی رسیده راحت تر می توان صحبت کرد. بازی مهمی را بردیم ولی توجهی به جدول نداریم و حالا می خواهیم برای بازی اروپایی آماده شویم. گومز به زودی گلزنی خواهد کرد و من برای خواکین بسیار خوشحالم. کوادرادو برای ما بسیار حیاتی بود و آندره آ دلاواله همواره به تیم نزدیک می باشد."

2- صحبت های وینچنزو گوئرینی مدیر تیم: "پیروزی بسیار مهمی بود و به آن نیاز داشتیم. ما یک تیم بسیار متحد و آرام هستیم. چطور می توان به بازیکنی مانند روسی علاقه نداشت، او می تواند لبخند را روی لبان ما بیاورد. ما منتظر او هستیم."

1- مصاحبه دیوید پیزارو: "ما در 15 روز گذشته تمرینات خوبی را داشتیم و در نتیجه آن نیز در این بازی به پیروزی رسیدیم. البته گاهی بدشانس هم بودیم ولی باید به همین شکل ادامه دهیم. روسی یک قهرمان است که می تواند کمک زیادی به تیم بکند."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :