اخبار :: اخبار باشگاه

گزارش آخرین وضعیت مصدومان تیم

2047 شماره اطلاع نامه : گزارش آخرین وضعیت مصدومان تیم 1393/09/04 گزارش آخرین وضعیت مصدومان تیم اخبار باشگاه :: اخبار گزارش آخرین وضعیت مصدومان تیم
گزارش آخرین وضعیت مصدومان تیم

گزارش آخرین وضعیت مصدومان تیم

دکتر پائولو مانتی پزشک باشگاه فیورنتینا در گزارشی به تشریح وضعیت مصدومان تیم پرداخته و اعلام کرد همه کار ها طبق برنامه و به خوبی پیش می رود.

جوزپه روسی، مانوئل پاسکوال و فدریکو برناردسکی در حال حاضر 3 مصدوم تیم فیورنتینا هستند که البته دچار آسیب دیدگی های جدی شده اند. دکتر پائولو مانتی وضعیت این 3 بازیکن را این گونه اعلام کرده است:

"در برابر هلاس ورونا مصدومی نداشتیم و این خبر بسیار خوبی است. روسی حالا مرحله اصلی فیزیوتراپی خود را سپری خواهد کرد. تا اینجا فعالیتی نداشت ولی حالا تمرینات کششی را انجام می دهد، با این حال هنوز نمی تواند به طور گروهی تمرین کند. در تعطیلات زمستان یک معاینه کامل خواهد شد و با توجه به نتیجه آن، می توان در مورد بازگشت به میادین صحبت کرد. همه چیز طبق برنامه پیش می رود. برناردسکی؟ فردا بخیه های او را می کشیم و سپس وارد مرحله فیزیوتراپی خواهد شد. زمان زیادی پیش رو می باشد و همه چیز طبق برنامه است. پاسکوال؟ مصدومیت او واقعا جدی است و آزمایش های اولیه از یک آسیب دیدگی درجه دو در ناحیه تاندون پای راست او خبر می دهند. 2 هفته دیگر باز هم تحت معاینه قرار خواهد گرفت."

اما روز گذشته کریستینو لوپاتلی سنگربان کهنه کار ویولا نیز دچار مصدومیت شد که گفته می شود همان مشکل در رفتگی شانه در تابستان بار دیگر به سراغ او آمده است. مانتی در مورد شرایط لوپاتلی نیز صحبت کرده است: "لوپاتلی؟ متاسفانه برخی مشکلات پیش آمده برای شانه او در گذشته، هنوز هم وجود دارند و شاید نیاز به یک جراحی نیز باشد که در چند روز آینده به همراه بازیکن در مورد آن تصمیم گیری خواهیم کرد."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :