اخبار :: اخبار باشگاه

حضور در رقابت های جوانان اروپا هدف اصلی برنا

2049 شماره اطلاع نامه : حضور در رقابت های جوانان اروپا هدف اصلی برنا 1393/09/04 حضور در رقابت های جوانان اروپا هدف اصلی برنا اخبار باشگاه :: اخبار حضور در رقابت های جوانان اروپا هدف اصلی برنا
حضور در رقابت های جوانان اروپا هدف اصلی برنا

حضور در رقابت های جوانان اروپا هدف اصلی برنا

فدریکو برنارسکی ستاره جوان تیم فیورنتینا اعلام کرده قصد دارد از فرصتی که در پایان فصل و پس از پایان دوران مصدومیت در اختیارش قرار می گیرد استفاده کرده و به همراه آتزورینی در رقابت های جوانان اروپا حاضر شود.

شب گذشته مراسمی برگزار شد که در آن از جوانان برتر فوتبال ایتالیا تقدیر به عمل آمد. فدریکو برناردسکی ستاره تیم اصلی فیورنتینا و سیمونه مینلی مهاجم تیم جوانان ویولا نیز در این مراسم حضور داشته و جوایزی را دریافت کردند. پس از این مراسم برنا مصاحبه ای کوتاه را با اسکای اسپورت انجام داد:

"دوران ریکاوری من کم و بیش 5 ماه طول می کشد ولی امیدوارم بتوانم آن را کاهش دهم و در سریع ترین زمان ممکن برگردم. من می خواهم خودم را به اثبات برسانم و فکر می کنم این تیم و این شهر بهترین جا برای من باشند. می خواستم این کار را امسال انجام بدهم ولی حالا فقط امیدوارم در فرصت کمی که در پایان فصل در اختیارم قرار می گیرد، آن را انجام بدهم. مصدومیت؟ این گونه برخورد ها در مسابقه فوتبال همیشه رخ می دهد و آسیب دیدگی برای همه بازیکنان رخ می دهد. باید با همه این مشکلات مقابله کرده و با 100% توان تمرین کنم. تلاش می کنم تا خودم را به رقابت های جوانان اروپا برسانم. تیم های ملی بزرگ ترین آرزوی هر بازیکن فوتبال است."

اما مصاحبه برناردسکی یک نکته بسیار جالب داشت که از نظر رسانه ها پنهان نمانده و تنها دقایقی پس از مصاحبه وی، به آن پرداخته شد. برنا در قسمتی از صحبت های خود جمله "این گونه برخورد ها در مسابقه فوتبال همیشه رخ می دهد" را به زبان آورد، در حالی که پیش از این و در ابتدای مصدومیت او، از سوی باشگاه اعلام شده بود که او در تمرینات مصدوم شده است.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :