اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 5 آذر)

2050 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 5 آذر) 1393/09/05 اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 5 آذر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 5 آذر)
اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 5 آذر)

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 5 آذر)

مهم ترین خبر های روز چهارشنبه:

دیدار با گنگام فرصتی برای مارین و ریچاردز ؛ نگاه مجدد به جری امباکوگو

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


14- توتو مرکاتو وب گزارش داده که تیم فیورنتینا بار دیگر برای خرید جری امباکوگو یکی از بهترین مهاجمان سری بی ابراز علاقه کرده است. این بازیکن پیش از این در لباس یووه استابیا مورد توجه ویولا بود و حالا با پیراهن کارپی نیز به درخشش خود ادامه داده و باز هم مد نظر پراده قرار گرفته است.

13- مصاحبه ژاسلین گورونک مربی تیم گنگام: "به بازیکنانم گفته ام که فقط برای پیروزی به میدان بروند. فیورنتینا تقریبا در تمامی بازی های خود تیم برتر میدان است و فکر می کنم آنها ترکیبی به قدرت حضور در لیگ قهرمانان را در اختیار دارند ولی ما به چیزی غیر از پیروزی فکر نمی کنیم."

12- در حالی که تیم فیورنتینا خود را برای دیدار با گنگام در لیگ اروپا آماده می کند، شاگردان زدنک زمن در تیم کالیاری امروز 2 جلسه تمرینی را برگزار کردند تا برای دیدار با ویولا آماده شوند. کولومبی، آولار و سائو همچنان به طور جداگانه مشغول به تمرین هستند.

11-صحبت های تیبوت گیرسه هافبک تیم گنگام: "ما می توانیم از این گروه صعود کنیم. در بازی رفت با فیورنتینا آن اخراج سرنوشت بازی را تغییر را داد و حالا به دنبال پیروزی در دیدار فردا شب هستیم."

10- رییس کمپانی Le Coq Sportif، اعلام کرد با تیم باشگاه به توافق رسیده اند: "ما برای امضای قرارداد همکاری با 2 تیم به توافق رسیده ایم که یکی از آنها در لیگ فرانسه می باشد ولی نمی توانم اطلاعات بیشتری بدهم." گفته می شود تیم فیورنتینا مدتی است با این کمپانی در حال مذاکره می باشد.

9- حدود 350 نفر از هواداران تیم فیورنتینا برای حمایت از ویولا در ورزشگاه محل برگزاری دیدار با گنگام حاضر خواهند بود.

8- دیدار فردا شب فیورنتینا در برابر گنگام از سوی لانازیونه فرصتی مناسب برای مارین و ریچاردز تلقی شده است. این دو بازیکن در این فصل فرصت زیادی برای درخشش نداشته اند.

7- لا نازیونه گزارش داده که احتمال تمدید قرارداد نتو و آکوییلانی با فیورنتینا بسیار کم است ولی غیر ممکن نمی باشد. نتو دستمزدی 2 میلیونی را درخواست کرده و آکوییلانی خواستار مدت زمان طولانی برای قرارداد جدید است.

6- تمرینات امروز تیم فیورنتینا در حالی به پایان رسید که گونزالو رودریگز جدا از سایر بازیکنان بوده و به احتمال زیاد برای بازی با گنگام غایب خواهد بود. روسی نیز امروز بر خلاف روز گذشته، به استخر رفت تا به درمان بپردازد.

5- جوزپه روسی که در دیدار خارج از خانه برابر ورونا به همراه سایر بازیکنان به بنته گودی رفته بود، قصد دارد در دیدار با کالیاری نیز هم تیمی هایش را در یک دیدار خارج از خانه دیگر نیز همراهی کند.

4- بلیت فروشی برای بازی با یوونتوس در آرتمیو فرانکی مدتی است شروع شده و در آستانه تکمیل شدن می باشد. قیمت بلیت های این بازی از 23 تا 160 یورو می باشد و تنها برخی از قسمت ها هنوز فروخته نشده که با توجه به فاصله 15 روز تا آن دیدار، به احتمال زیاد به فروش خواهند رسید.

3- گفته می شود تیم فیورنتینا در بازی با گنگام بار دیگر به دفاع 4 نفره خطی باز می گردد و ریچاردز می تواند یک بار دیگر فرصت بازی در سمت راست خط دفاعی را بدست آورد.

2- به احتمال زیاد وینچنزو مونتلا برای دیدار با گنگام، ماریو گومز را به فرانسه نخواهد برد و از بین باباکار و ایلیچیچ یک نفر در کنار مارکو مارین در خط حمله قرار خواهد گرفت.

1- بازیکنان تیم فیورنتینا امروز صبح آخرین جلسه تمرینی خود پیش از دیدار با گنگام را در فلورانس برگزار کرده و بعد از ظهر راهی فرانسه خواهند شد.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :