اخبار :: اخبار بازی ها

گنگام 1-2 فیورنتینا ؛ پیروزی با 10 نفر و تثبیت صدرنشینی در گروه

2052 شماره اطلاع نامه : گنگام 1-2 فیورنتینا ؛ پیروزی با 10 نفر و تثبیت صدرنشینی در گروه 1393/09/06 گنگام 1-2 فیورنتینا ؛ پیروزی با 10 نفر و تثبیت صدرنشینی در گروه اخبار بازی ها :: اخبار گنگام 1-2 فیورنتینا ؛ پیروزی با 10 نفر و تثبیت صدرنشینی در گروه
گنگام 1-2 فیورنتینا ؛ پیروزی با 10 نفر و تثبیت صدرنشینی در گروه

گنگام 1-2 فیورنتینا ؛ پیروزی با 10 نفر و تثبیت صدرنشینی در گروه

گنگام 1-2 فیورنتینا

گل ها:

بیوو (پ-45)
مارین (6) - باباکار (13)

تیم فیورنتینا در حالی که یک نیمه را با 10 نفر در برابر تیم گنگام بازی می کرد در نهایت با اتکا به نتیجه بدست آمده در نیمه اول، در برابر میزبان خود گنگام به پیروزی رسیده و در فاصله یک هفته مانده به پایان دور گروهی، صدرنشینی خود را قطعی کرد.

در پنجمین هفته از مرحله گروهی رقابت های لیگ اروپا تیم فیورنتینا در ورزشگاه دو رودورو و در مقابل دیدگان میشل پلاتینی رییس یوفا، به مصاف تیم فرانسوی گنگام رفته و در حالی که 10 تغییر را نسبت به بازی ابتدای هفته در برابر ورونا در ترکیب خود می دید، موفق شد میزبان خود را شکست دهد. مونتلا در غیاب روسی، پاسکوال و برناردسکی مصدوم و همچنین گونزالو، گومز و پیزارو که برای استراحت در فلورانس مانده بودند، بار دیگر با سیستم 2-5-3 تیمش را به میدان فرستاده بود ولی فقط باسانتا از میان 11 نفر بازی با ورونا، جای خود را در ترکیب حفظ کرده بود.

ویولا نیمه اول را تهاجمی آغاز کرد و در همان 6 دقیقه ابتدایی مارکو مارین دو بار در موقعیت گلزنی قرار گرفت که روی یک صحنه موفق شد دروازه حریف را باز کند. سپس فیورنتینا به بازی خوب خود ادامه داد تا اینکه روی پاس دیدنی بادلی و ارسال دقیق وارگاس، باباکار گل دوم را به ثمر رساند. اما تیم میزبان که به پیروزی در این دیدار خانگی نیاز داشت، بازی را در اختیار گرفته و چندین بار دروازه تاتاروزانو را تهدید کردند ولی این حملات نتوانست سنگربان اهل رومانی ویولا را مغلوب کند تا اینکه با خطای منجر به اخراج باسانتا، تیم میزبان توسط بیوو از روی نقطه پنالتی یکی از گل ها را جبران کرد.

در نیمه دوم تیم فیورنتینا با همان نفرات کار را آغاز کرد ولی دقایقی بعد ساویچ و کوادرادو جای مارین و لاتزاری را در ترکیب پر کردند تا تیم استحکام بیشتری در کار های دفاعی داشته باشد. تیم قرمز پوش گنگام بازی را در اختیار داشت ولی با وجود عملکرد نه چندان مناسب مدافعین ویولا در این تیم فرصت ایجاد موقعیت گلزنی پیدا نمی کرد. با این حال تیم میزبان به حملات خود ادامه می داد تا به گل تساوی دست پیدا کند و در این راه یک بار نیز تیر دروازه را به لرزه در آورد. ورود آلونسو به جای بادلی نیز آخرین تغییر مونتلا در جهت حفظ نتیجه بود که موفقیت آمیز بوده و سفید پوشان در نهایت موفق شدند از اندوخته خود در نیمه اول دفاع کرده و 3 امتیاز شیرین خارج از خانه دیگر را کسب کنند.

بدین ترتیب تیم فیورنتینا که پیش از این صعود کرده بود، با کسب 13 امتیاز از 5 بازی صدر نشینی خود را قطعی کرد و نبرد برای صعود تیم دوم به هفته آینده و دیدار بین پائوک و گنگام موکول خواهد شد. تیم پائوک امشب در دیدار همزمان با دو گل دیر هنگام از سد دینامو مینسک عبور کرد. ویولا در آخرین دیدار خود در اروپا دو هفته آینده در فلورانس به مصاف دینامو خواهد رفت اما پیش از آن دو دیدار در سری آ برگزار می کند. ابتدا روز یکشنبه در خانه کالیاری به مصاف شاگردان زدنک زمن می روند و سپس جمعه هفته آینده در فلورانس از شاگردان مکس الگری در تیم یوونتوس پذیرایی خواهند کرد.
 

ترکیب تیم گنگام (1-3-2-4):

لوسل – یاکوبسن – کربرات – سوربون – سانکو – یاتاباره – دیالو – ماتیس – پید – بیوو – ماروه


ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا (2-5-3):

تاتاروزانو (6) - ریچاردز (5.5) - تومویچ (5.5) - باسانتا (5.5) - کورتیچ (5.5) - آکوییلانی (6.5) - بادلی (6.5) - لاتزاری (6) - وارگاس (6.5) - مارین (6.5) – باباکار (6.5) / ساویچ (5.5) – کوادرادو (5.5) – آلونسو (6) / مونتلا (6.5)
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :