اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 7 آذر)

2053 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (جمعه 7 آذر) 1393/09/07 اخبار کوتاه روزانه (جمعه 7 آذر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (جمعه 7 آذر)
اخبار کوتاه روزانه (جمعه 7 آذر)

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 7 آذر)

مهم ترین خبر های روز جمعه:

پلاتینی: همیشه فیورنتینا را دنبال می کنم ؛ مصاحبه های پس از دیدار با گنگام

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

19- استفان ساویچ و خوان کوادرادو دو بازیکن تیم فیورنتینا برای بازی با کالیاری 3 اخطاره هستند و در صورتی که در این دیدار کارت زرد دریافت کنند، بازی با یوونتوس را از دست خواهند داد.

18- مصاحبه میکا ریچاردز: "من جوان ترین بازیکن تیم ملی انگلیس بودم و فکر می کنم خیلی زود راهی رقابت های ملی شدم. در سیتی فصول بسیار خوبی را داشتم و از هر لحاظی پیشرفت کردم. اگر حالا به تیم ملی دعوت شوم مطمئنا عملکردی بسیار بهتر نسبت به گذشته خواهم داشت."

17- آدریانو گالیانی نایب رییس باشگاه میلان اعلام کرده که احتمال خروج جامپائولو پاتزینی در زمستان از تیم میلان وجود ندارد و آنها قصد فروش هیچ بازیکنی را ندارند.

16- مشاهده تمرینات امروز تیم فیورنتینا با اعلام باشگاه، برای دانش آموزان دبیرستان ورزشی و دبیرستان علوم رایگان و آزاد بود.

15- با نزدیک تر شدن به فصل نقل و انتقالات زمستانی، احتمال فسخ قرارداد منیر الحمداوی و اولکساندر یاکوونکو نیز افزایش پیدا کرده و این دو بازیکن باید به فکر تیمی دیگر باشند.

14- قضاوت ضعیف و پر انتقاد اسکوف داور روس دیدار با گنگام به خصوص در صحنه پنالتی و اخراج خوزه باسانتا، باعث شده تا گاتزتا نمره ضعیف 4 را به این داور بدهد.

13- تیم فیورنتینا قصد دارد با گرفتن تخفیف برای فرناندو، این بازیکن برزیلی را در ژانویه خریداری کند. تیم شاختار حدود 10 میلیون برای ستاره جوان خود طلب کرده است.

12- توتو اسپورت با چاپ تیتر "پرواز مونتلا در مقابل چشمان پلاتینی" به بررسی پیروزی ویولا مقابل گنگام پرداخته است. بازی خوب مارین و باباکار نیز از نظر این روزنامه دور نمانده است.

11- لانازیونه معتقد است الکساندر پاتو مهاجم برزیلی تیم کورینتیانس بیش از یک فرضیه برای فیورنتینا می باشد و این باشگاه تلاشی جدی را برای جذب این ستاره گلزن در ژانویه آغاز خواهد کرد.

10- پیروزی برابر گنگام بازتاب خوبی در رسانه های ایتالیایی داشته و همگی از عملکرد عالی مارکو مارین صحبت کرده اند. از نظر کوریره فیورنتینو، مارین می تواند جانشینی عالی برای پپیتو روسی باشد.

9- بازیکنان تیم فیورنتینا شب گذشته پس از دیدار با گنگام به ایتالیا بازگشته و امروز صبح تمرینات خود را از سر گرفتند. تیم برای دیدار خارج از خانه با کالیاری آماده خواهد شد.

8- تیم اینتر شب گذشته موفق شد در لیگ اروپا دنیپرو را شکست دهد ولی ناپولی و تورینو به ترتیب در برابر اسپارتا پراگ و بروژ به تساوی بدون گل دست پیدا کردند.

7- مصاحبه ژاسلین گورونک مربی تیم گنگام: "وقتی شکست خوردیم نمی توانم خوشحال باشم، حتی اگر مقابل تیم قدرتمند فیورنتینا باشد. در ابتدای بازی کمی بی تکلف بازی کردیم ولی در نیمه دوم بهتر بودیم. موقعیت های خوبی را داشتیم ولی تساوی هم نمی توانست ما را راضی کند."

6- مارکو مارین ستاره تیم فیورنتینا اولین گل خود با لباس ویولا را این گونه در صفحه شخصی خود جشن گرفت: "اولین گل برای فیورنتینا، از گلزنی و پیروزی تیم خیلی خوشحالم."

5- مصاحبه کوتاه وینچنزو مونتلا پس از بازی با گنگام: "شروع فوق العاده ای داشتیم و با سرعت بالا بازی کردیم. تیم در این بازی تقریبا بی نقص بود ولی ناگهان سرعت بازی کم شده و آن پنالتی شرایط را تغییر داد. در نیمه دوم تحت فشار بودیم ولی عالی بازی کردیم و شخصیت بالای تیم را به نمایش گذاشتیم. پیروزی در خارج از مرز ها واقعا زیباست."

4- مصاحبه میشل پلاتینی رییس فیفا که دیدار با گنگام را از نزدیک مشاهده کرد: "در سال های اخیر همواره فیورنتینا را دنبال کرده ام، آنها باشگاهی هستند که کار های بزرگی انجام داده اند. من یک پیام تبریک به این تیم فرستادم و امیدوارم ویولا به بهترین شکل به کار خود ادامه دهد."

3- مصاحبه ساندرو منکوچی: "با پلاتینی صحبت کردم و او باز هم به خاطر بازی زیبای تیم به من تبریک گفت. او از ما درخواست یک ورزشگاه جدید داشت و من در این مورد به او اطمینان دادم. خوشحالم که به پیروزی رسیده و برای باشگاه و فوتبال ایتالیا امتیاز کسب کردیم. نتو؟ به شایعات روزنامه ها توجه نکنید، ما هنوز برای تمدید قرارداد فرصت داریم ولی او خواهان یک قرارداد قابل توجه می باشد."

2- صحبت های دانیله پراده: "رضایت بسیار زیادی از این بازی داریم و می خواهیم برای فوتبال ایتالیا امتیازات خوبی را جمع آوری کنیم. حالا به بازی با کالیاری فکر می کنیم و می دانیم که بازی سختی را در پیش داریم. ما هیچ بازیکن ذخیره ای در تیم نداریم و همه در سطح تیم اصلی هستند. برای مارین که گلزنی کرد و کل تیم که به پیروزی رسید خوشحال هستم."

1- مصاحبه خوما باباکار پس از گلزنی در برابر گنگام: "پس از اخراج بازی سختی داشتیم ولی با وجود این به پیروزی باور داشتیم. باید در بازی های بعدی نیز به همین شکل ادامه بدهیم. من وارگاس را می شناسم و می دانستم که توپ را ارسال خواهد کرد و این گل را به پدر و مادرم هدیه می کنم. ما به خودمان باور داریم و مطمئنم که می توانیم بهتر از این کار کنیم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :