اخبار :: اخبار باشگاه

مارین و گومز خرید های جدید فیورنتینا هستند

2055 شماره اطلاع نامه : مارین و گومز خرید های جدید فیورنتینا هستند 1393/09/08 مارین و گومز خرید های جدید فیورنتینا هستند اخبار باشگاه :: اخبار مارین و گومز خرید های جدید فیورنتینا هستند
مارین و گومز خرید های جدید فیورنتینا هستند

مارین و گومز خرید های جدید فیورنتینا هستند

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا به بازیکنانش هشدار داده که باید مراقب حرکات تهاجمی تیم کالیاری باشند و مطمئن است که زدنک زمن آنها را غافلگیر خواهد کرد.

دو تیم کالیاری و فیورنتینا فردا عصر در ورزشگاه سنت الیا به مصاف هم می روند تا سیزدهمین بازی خود در رقابت های این فصل سری آ را برگزار کنند. مونتلا پیش از این مسابقه مطابق معمول در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرده و نظرات خود را در مورد بازیکنان تیمش بیان کرد:

"نگران بازی با کالیاری هستم چون دیداری بسیار نزدیک و سریع خواهد بود. کالیاری روز های خوبی را پشت سر می گذارد و قدرت تهاجمی بسیار زیادی دارد. آنها هرگز تسلیم نمی شوند و همیشه خودشان را برای 95 دقیقه مبارزه آماده می کنند، ما هرگز نباید فرصتی را در اختیار آنها قرار دهیم. برای کسب پیروزی های خارج از خانه نیاز است که کمی ریسک کرده و در نهایت نتیجه بگیریم. هر دو تیم برای پیروزی تلاش می کنند و فکر کنم تیمی که ثبات بهتری در میدان داشته باشد پیروز خواهد شد. اخیرا با زمن ملاقات کردم و بهتر او را می شناسم. مطمئنم فردا ما را غافلگیر خواهد کرد."

باعث افتخار من است که او از من تمجید کرده است. او یک چهره خاص و شاخص در دنیای فوتبال است. مارین؟ از لحاظ بدنی خیلی بهتر شده و می تواند بهتر هم باشد. او توانایی های فوق العاده زیادی دارد و هدف ما بهبودی بیشتر اوست. او می تواند یک خرید جدید برای ما باشد ولی نباید گومز را هم فراموش کنیم. مارین نگرشی استثنایی در فوتبال دارد. باباکار؟ کاملا آماده است. پس از بازی پنجشنبه گرفتگی عضله داشت ولی بدون مشکل تمرین کرد. خواکین؟ او یک نماد حرفه ای گری، جوانمردی و شخصیت است. هیچ کس در توانایی های او شکی ندارد و در طول 10 روز گذشته در بهترین شرایط تمرین کرده چون می خواهد بار دیگر خودش را اثبات کند."

"بریلانته؟ یک بازیکن حرفه ای و بسیار مشتاق است و اگر دور از ترکیب مانده فقط به دلیل مسائل تاکتیکی و بازگشت بازیکنانی چون ماتی فرناندز است. من مطمئنم که او عملکرد خوبی خواهد داشت. کاپیتان تیم؟ هنوز به آن فکر نکرده ام و پس از انتخاب ترکیب، کاپیتان را مشخص می کند. من نمی خواهم کسی که بیشترین بازی را برای یک تیم انجام داده کاپیتان باشد، از نظر من کسی باید بازوبند را ببندد که بیشترین نفوذ را در میان بازیکنان دارد. تغییر زیاد کاپیتان نیز به این دلیل است که تیم ما چنین بازیکنانی را زیاد در ترکیب خود می بیند."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :