اخبار :: اخبار باشگاه

تحت فشار قرار گرفتیم ولی شایسته پیروزی بودیم

2057 شماره اطلاع نامه : تحت فشار قرار گرفتیم ولی شایسته پیروزی بودیم 1393/09/09 تحت فشار قرار گرفتیم ولی شایسته پیروزی بودیم اخبار باشگاه :: اخبار تحت فشار قرار گرفتیم ولی شایسته پیروزی بودیم
تحت فشار قرار گرفتیم ولی شایسته پیروزی بودیم

تحت فشار قرار گرفتیم ولی شایسته پیروزی بودیم

وینچنزو مونتلا پذیرفت که تیمش در صحنه های زیادی در برابر کالیاری تحت فشار بوده ولی با این حال معتقد است شاگردانش شایسته پیروزی در این مسابقه بوده اند.

تیم فیورنتینا در خانه کالیاری با 4 گل به پیروزی دست پیدا کرد ولی این نتیجه در حالی بدست آمده که تیم میزبان نیز فرصت های بسیار زیادی را از دست داد. مونتلا معتقد است حالا فقط از این پیروزی لذت خواهند برد و از فردا به بازی مقابل یوونتوس فکر می کند:

"با شایستگی در این بازی به پیروزی رسیدیم و نمایش بسیار خوبی داشتیم. البته در برخی صحنه ها نیز تحت فشار بودیم و شانس آوردیم ولی با این حال همگی خوشحال و راضی هستیم. گومز؟ من انتظار این گل را داشتم، او چند هفته است که به طور منظم و جدی تمرین می کند و حالا نتیجه تلاش خود را گرفته است. او از لحاظ ذهنی و فیزیکی خودش را پیدا کرده و بسیار خوب کار می کند. گومز و باباکار؟ آنها پیش از این هم کنار هم بازی کرده اند و مطمئنا جواب می دهد. دیدار با یوونتوس؟ از فردا به آن فکر خواهیم کرد چون حالا می خواهیم از این پیروزی لذت ببریم. ما در این فصل گل های زیادی دریافت کرده ایم و باید مانند این بازی بهتر عمل کنیم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :