اخبار :: اخبار بازی ها

فیورنتینا 0-0 یوونتوس ؛ تساوی در نبرد حساس و فیزیکی فلورانس

2063 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 0-0 یوونتوس ؛ تساوی در نبرد حساس و فیزیکی فلورانس 1393/09/14 فیورنتینا 0-0 یوونتوس ؛ تساوی در نبرد حساس و فیزیکی فلورانس اخبار بازی ها :: اخبار فیورنتینا 0-0 یوونتوس ؛ تساوی در نبرد حساس و فیزیکی فلورانس
فیورنتینا 0-0 یوونتوس ؛ تساوی در نبرد حساس و فیزیکی فلورانس

فیورنتینا 0-0 یوونتوس ؛ تساوی در نبرد حساس و فیزیکی فلورانس

فیورنتینا 0-0 یوونتوس

نبرد درگیرانه، سخت و حساس دو تیم فیورنتینا و یوونتوس در ورزشگاه آرتمیو فرانکی شهر فلورانس با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم با رضایت از زمین مسابقه خارج شوند.


سرانجام دیدار حساس دو رقیب تاریخی در رقابت های این فصل سری آ از راه رسید ولی بر خلاف دیدار فصل گذشته دو تیم در فلورانس، این بازی از موقعیت های گلزنی و جذابیت به مراتب کمتری برخوردار بود. پپیتو روسی قهرمان دیدار سال گذشته به همراه آندره آ دلاواله و سایر سران باشگاه نیز روی سکو ها حضور داشتند و به همراه یک ورزشگاه پر از تماشاگر به تشویق تیم خود پرداختند. ماروتا و آنیلی هم نمایندگان تیم یوونتوس بودند که در جایگاه ویژه حضور داشتند.

وینچنزو مونتلا که روسی، پاسکوال و برناردسکی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت، بار دیگر بر روی تیم برنده خود در بازی مقابل کالیاری حساب باز کرده و با همان 11 نفر تیمش را روانه میدان کرد. در سمت مقابل مکس الگری که نگاه ویژه ای به بازی با اتلتیکو مادرید در میانه هفته آینده داشت، به مارکیزیو و توز استراحت داده بود ولی سایر ستارگانش را در ترکیب می دید. ضمن اینکه بوفون هم پس از یک بازی غیبت به دلیل مصدومیت بار دیگر به ترکیب بازگشته بود.

در نیمه اول موقعیت گل زیادی خلق نشد و دو تیم بیشتر به شوت های از راه دور رو آوردند که در نهایت حاصلی نداشت. با این حال بنفش پوشان میزبان دقایق بیشتری مالک توپ و میدان بوده و تلاش بیشتری برای گلزنی از خود نشان دادند که با عملکرد خوب خط دفاعی یوونتوس روبرو شدند. نکته اصلی این نیمه برخورد زیاد بازیکنان در تمامی نقاط زمین بود که نشان از حساسیت بالا و فیزیکی بودن این مسابقه دارد. تعداد خطا ها و توپ های لو رفته اولین چیزی بود که در این نیمه به چشم می آمد.

در نیمه دوم تیم یوونتوس کار را بهتر آغاز کرد و می توانست توسط اورا به گل برسد که ضربه او را نتو مهار کرد. شوت اورا با یک شوت از سوی کوادرادو پاسخ داده شد ولی همچنان دو تیم توانایی زیادی در خلق موقعیت های گلزنی نداشتند. توز و باباکار برای دو تیم به بازی رفتند و سپس مارکیزیو و آکوییلانی وارد میدان شدند ولی باز هم تفاوتی در شکل بازی ایجاد نشد. دو تعویض آخر هم کورتیچ و پادوین بودند که آنها نیز تغییری در شرایط بازی ایجاد نکردند و تنها فرصت های دو تیم، چند حرکت خطرناک تا درون محوطه جریمه بود که با ضربات آخر همراه نشدند.

در این دیدار هر دو تیم مدعی یک خطای هند پنالتی نیز بودند که ریتزولی در هر دو صحنه تصمیم به ادامه بازی گرفت. در نهایت یک تساوی بدون گل حاصل نبرد فوق العاده فیزیکی و البته پر اشتباه دو تیم بود. ویولا با این تساوی 20 امتیازی شده و در بازی بعدی سری آ در خانه چزنا دیدار خواهد کرد ولی پیش از آن آخرین بازی مرحله گروهی لیگ اروپا را در برابر دینامو مینسک در فلورانس انجام می دهد. کوادرادو نیز با دریافت کارت زرد، بازی مقابل چزنا را از دست داد.
 

ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا (2-5-3):

نتو (6.5) - ساویچ (7) – گونزالو (8.5) - باسانتا (7) - خواکین (7.5) - ماتی (8) - پیزارو (7.5) – والرو (7.5) - آلونسو (6.5) - کوادرادو (7) – گومز (6.5) / باباکار (6) – آکوییلانی (6) – کورتیچ (-) / مونتلا (6.5)
 

ترکیب تیم یوونتوس (2-5-3):

بوفون - اوگبونا - بونوچی - کیلینی - پریرا (پادوین) - ویدال - پیرلو (مارکیزیو) - پوگبا - اورا - کومن (توز) - یورنته
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :