اخبار :: اخبار باشگاه

به دنبال خرید بازیکن نیستیم

2067 شماره اطلاع نامه : به دنبال خرید بازیکن نیستیم 1393/09/18 به دنبال خرید بازیکن نیستیم اخبار باشگاه :: اخبار به دنبال خرید بازیکن نیستیم
به دنبال خرید بازیکن نیستیم

به دنبال خرید بازیکن نیستیم

دانیله پراده مدیر ورزشی باشگاه فیورنتینا مدعی شد ویولا نیازی به ترمیم ترکیب خود در ژانویه نداشته و فعالیت باشگاه در بازار زمستانی فقط مربوط به فروش بازیکن به تیم های دیگر خواهد شد.

وینچنزو مونتلا تعداد بازیکنان زیادی را در ترکیب تیم خود می بیند که به نظر می رسد تعدادی از آنها هرگز نمی توانند جایی در تفکرات این مربی جوان پیدا کنند. برخی از بازیکنان جوان تر نیز فرصت زیادی برای درخشش پیدا نمی کنند و همین مسئله فرصت را برای انتقال قرضی آنها به تیم های دیگر فراهم می کند. پراده در مورد این موضوع و برخی مسائل دیگر مصاحبه کوتاهی را انجام داده است:

"در برابر قوی ترین تیم ایتالیا و یکی از بهترین های اروپا یعنی یوونتوس نمایش بسیار خوبی داشتیم و این یعنی ما هم تیم قدرتمندی هستیم. بازی های بعدی؟ در ایتالیا هیچ دیداری راحت نیست، ما به همه رقیبان احترام می گذاریم و به میدان می رویم تا بازی خودمان را انجام دهیم. تمدید قرارداد بازیکنان؟ همیشه به کار باشگاه اعتماد داشتم و می دانیم که چه کاری انجام می دهیم. برای هر بازیکن بهترین کاری که بتوانیم را انجام خواهیم داد."

"بازار زمستانی؟ در ژانویه تیم ها به ترمیم ترکیب خودشان می پردازند ولی ما نیازی به ترمیم در تیم نداریم. ما فقط تعداد بازیکن زیادی داریم که باید برخی از آنها را که کمتر فرصت بازی پیدا می کنند برای کسب تجربه به تیم های دیگر بفرستیم. با این شرایط فکر می کنم که در زمستان فقط در بخش فروش فعالیت داشته باشیم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :