اخبار :: اخبار باشگاه

کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و آلونسو

2070 شماره اطلاع نامه : کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و آلونسو 1393/09/19 کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و آلونسو اخبار باشگاه :: اخبار کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و آلونسو
کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و آلونسو

کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و آلونسو

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا معتقد است یک نفرین دیگر گریبان خط حمله این تیم را گرفته و باعث مصدومیت خوما باباکار شده است ولی کوادرادو، مارین و ایلیچیچ به احتمال زیاد بازی خواهند کرد.

روز گذشته در تمرینات تیم فیورنتینا یک مصدومیت دیگر برای مهاجمان ایجاد شده و این بار خوما باباکار دچار آسیب دیدگی شد. مونتلا در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با مارکوس آلونسو پیش از دیدار با دینامو مینسک، این موضوع را همانند سایر مصدومیت هایی که برای روسی، گومز و برناردسکی پیش آمده بود، یک نفرین دانسته و عنوان کرد باید در قرعه کشی رقابت های لیگ اروپا خوش شانس باشند:

"بازی فردا برای بازیکنانی که کمتر فضای درخشش داشته اند، فرصت بسیار مناسبی به شمار می رود. آنها می توانند خودشان را نشان داده و نظر من را تغییر دهند. برای مصدومیت باباکار متاسفم که او هم دچار نفرین شد ولی کوادرادو احتمالا بازی خواهد کرد. ایلیچیچ بازیکن ارزشمندی است و پول زیادی برای او هزینه شده ولی اخیرا نیمکت نشین شده چون تیم توازن تاکتیکی لازم خود را پیدا کرده است. مارین و ایلیچیچ هم می توانند در کنار هم به میدان بروند. باید در قرعه کشی خوش شانس باشیم چون تیم هایی که از لیگ قهرمانان می آیند، خیلی قدرتمند هستند. با این حال همه مسابقات باعث پیشرفت و بهبودی تیم ما خواهد شد. بازی رم-سیتی؟ امیدوارم رم به مرحله بعدی لیگ قهرمانان صعود کند و منچستر سیتی در گروه خود چهارم شود."
 

مارکوس آلونسو نیز صحبت های کوتاهی را انجام داده است:

"سخت است که در بازی فردا به دیدار مقابل چزنا فکر نکنیم. دینامو با تمام قدرت خواهد آمد و ما باید تمرکز لازم را داشته باشیم. باید منتظر قرعه کشی باشیم و سپس ببینیم چه پیش خواهد آمد. فصل پیش در انگلیس فرصت بازی زیادی پیدا کردم و به تداوم رسیدم. هم در انگلیس و هم در ایتالیا چیز های زیادی یاد گرفته ام، به خصوص که در ایتالیا از نظر تاکتیکی پیشرفت کرده ام. فوتبال در ایتالیا با همه جا تفاوت دارد و هر کسی می تواند رشد کند. من در اصل یک مدافع چپ هستم ولی به راحتی می توانم در سایر پست های خط دفاعی نیز بازی کنم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :