اخبار :: اخبار بازی ها

فیورنتینا 1–2 دینامو مینسک ؛ اولین شکست در آخرین بازی مرحله گروهی

2071 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 1–2 دینامو مینسک ؛ اولین شکست در آخرین بازی مرحله گروهی 1393/09/20 فیورنتینا 1–2 دینامو مینسک ؛ اولین شکست در آخرین بازی مرحله گروهی اخبار بازی ها :: اخبار فیورنتینا 1–2 دینامو مینسک ؛ اولین شکست در آخرین بازی مرحله گروهی
فیورنتینا 1–2 دینامو مینسک ؛ اولین شکست در آخرین بازی مرحله گروهی

فیورنتینا 1–2 دینامو مینسک ؛ اولین شکست در آخرین بازی مرحله گروهی

فیورنتینا 1-2 دینامو مینسک

تیم فیورنتینا در آخرین دیدار خود از مرحله گروهی رقابت های لیگ اروپا و در حالی که پیش از این صعود خود به دور بعدی به عنوان تیم اول را قطعی کرده بود، با نتیجه 1-2 مغلوب دینامو مینسک بلاروس شد تا اولین شکست اروپایی این فصل خود را تجربه کند.

دیدار با دینامو برای فلورانسی ها از لحاظ نتیجه و امتیازی ارزش زیادی نداشت ولی برای حفظ قدرت، انسجام و روحیه تیمی بسیار مفید بود که در هر صورت با شکست خانگی، این اتفاق رخ نداد. وینچنزو مونتلا که برای این دیدار روسی، برناردسکی، پاسکوال و باباکار را به دلیل مصدومیت و باسانتا را به دلیل محرومیت در اختیار نداشت، به ستارگانی چون ساویچ، والرو و آکوییلانی نیز استراحت داده و از جوانانی چون بانگو، مینلی و مانچینی دعوت به عمل آورده بود. مونتلا ترکیبی مطابق پیش بینی ها به میدان فرستاده بود با این تفاوت که گونزالو رودریگز و ماریو گومز را نیز در میدان قرار داد.

فیورنتینا بازی را بهتر از رقیب خود آغاز کرد ولی دینامو انگیزه بسیار فراوانی برای پیروزی در این بازی داشته و اولین موقعیت را ایجاد کرد. سپس تلاش بنفش پوشان بیشتر شد و در حالی که بازی در حال شکل گرفتن بود، مونتلا در تعویضی زود هنگام، مینلی جوان را به جای کوادرادو روانه میدان کرد. این بازیکن در اولین ضربه خود می توانست دروازه را باز کند که توپ به کرنر رفت. اما بر خلاف جریان بازی تیم میهمان روی یک صحنه مشکوک به آفساید موفق به گلزنی شد. ویولا تلاش زیادی برای گل تساوی انجام داد ولی بی دقتی و عملکرد خوب دروازه بان حریف مانع این امر شد.

در نیمه دوم ایلیچیچ جای گومز را در میدان پر کرد و بازی به همان روال نیمه اول سپری شد ولی باز هم این تیم میهمان بود که روی یک غافلگیری و برخلاف جریان بازی گل دوم را به ثمر رساند. ضربات بازیکنان فیورنتینا یکی پس از دیگری از دست می رفت و ورود پیزارو به جای گونزالو که باعث تهاجمی تر شدن تیم شد نیز نتوانست تغییری در نتیجه ایجاد کند. تا اینکه مینلی جوان که نمایشی تحسین برانگیز در این بازی داشت، پاس گلی را برای مارین فراهم کرده و این بازیکن آلمانی برای ویولا گلزنی کرد تا فقط اختلاف نتیجه کاهش پیدا کند.

در هر صورت با این شکست تیم فیورنتینا 13 امتیازی باقی مانده و به همراه گنگام که موفق شد در خانه پائوک به پیروزی برسد، راهی دور بعدی شدند. قرعه کشی مرحله حذفی روز دوشنبه هفته آینده برگزار می شود و تیم های حاضر در اروپا حریفان خود را خواهند شناخت. فیورنتینا بازی بعدی را در خانه چزنا در سری آ برگزار می کند تا ضمن تلاش برای جبران این شکست، به روند رو به رشد خود در لیگ ادامه دهد.


فیورنتینا (2-5-3):

تاتاروزانو (5.5) – ریچاردز (6.5) – گونزالو (5.5) - تومویچ (5) – کوادرادو (5.5) – کورتیچ (5.5) – بادلی (5.5) – لاتزاری (5.5) – وارگاس (6) – مارین (6) – گومز (5.5) / مینلی (7.5) – ایلیچیچ (6) – پیزارو (6) / مونتلا (5.5)


دینامو مینسک (1-3-2-4):

گوتور – مولوش – کونتسووی – پولیتویچ – ورتیلو – ورونکوف – نیکولیچ – استاسویچ – سیمویچ - دیا دیادیه – آدامویچ
 

نظر و نقد های کاربران
1049dash ali
1393/09/21 - 14:12

چرا باخت تازه امیدوار شده بودیم تیم داره اوج میگیره؟!!!!!!

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :