اخبار :: اخبار باشگاه

از بازیکنان انتظار بیشتری دارم ؛ توصیه من به نتو ...

2075 شماره اطلاع نامه : از بازیکنان انتظار بیشتری دارم ؛ توصیه من به نتو ... 1393/09/22 از بازیکنان انتظار بیشتری دارم ؛ توصیه من به نتو ... اخبار باشگاه :: اخبار از بازیکنان انتظار بیشتری دارم ؛ توصیه من به نتو ...
از بازیکنان انتظار بیشتری دارم ؛ توصیه من به نتو ...

از بازیکنان انتظار بیشتری دارم ؛ توصیه من به نتو ...

وینچنزو مونتلا در آستانه دیدار با چزنا از بازیکنانش خواسته تا با درس گرفتن از اشتباهات دیدار برابر دینامو، به مصاف چزنا رفته و از فرصت بالا رفتن در جدول سری آ به خوبی استفاده کنند.

تیم فیورنتینا پس از باخت به دینامو مینسک در رقابت های لیگ اروپا، حالا باید بار دیگر در لیگ و این بار برابر چزنا به میدان برود. این در حالی است که ویولا اخیرا نتایج خوبی در لیگ گرفته و مونتلا نیز معتقد است انتظار بسیار زیادی از ستارگانش دارد:

"باید از اشتباهاتمان در بازی با دینامو درس بگیریم چون ما بازیکنان باهوشی را در اختیار داریم و همه می دانند که در دیدار پنجشنبه بسیار ضعیف بودیم. حالا باید به یک دیدار سخت برابر چزنا برویم که با تغییر مربی از انگیزه بیشتری برخوردار هستند و نباید فکر کنیم که فقط با مهارت های تکنیکی می توانیم برنده شویم. فرصت این را داریم که در جدول صعود کنیم و در ابتدای فصل نیز امتیازات زیادی را به طور مثال در دیدار برابر جنوا و ساسولو از دست دادیم اما حالا شرایط به خودمان بستگی دارد و باید نتیجه بگیریم. کوادرادو؟ او دلیل تعویضش در برابر دینامو را می داند و حالا مشکلی نداشته و به خوبی تمرین می کند."

"گومز؟ از لحاظ بدنی کاملا آماده شده است. پیش از این گفتم که انتظار زیادی از او دارم و در برابر کالیاری گلزنی کرد اما حالا انتظار من از او بیشتر هم شده است. فوتبال آلمان نسبت به ایتالیا متفاوت است، ضمن اینکه گومز در اینجا هرگز تداوم لازم را نداشته اما او هنوز هم در محوطه جریمه یک بازیکن ویران گر است. فکر می کنم او و مارین زوج خوبی را تشکیل می دهند و می توانند از این دوره سخت خارج شوند. ریچاردز؟ امیدوارم وضعیت بهتری پیدا کند، من واقعا انتظار زیادی از او دارم چون یک سرمایه گذاری بزرگ برای باشگاه به حساب می آید. آکوییلانی؟ هنوز کمی مشکل جسمانی دارد ولی خیلی خوب تمرین کرده است. نمی خواستم در بازی های قبلی در مورد او ریسک کنم چون فردا بیشتر به او نیاز دارم."

"نتو؟ چیزی در مورد تمدید قراردادش نمی دانم ولی من توصیه خودم را به او کرده ام. به نظر من او نیاز دارد که باز هم در فیورنتینا بماند و به فوتبال خود ادامه دهد تا اینکه به عنوان بازیکن آزاد راهی یک تیم دیگر شود، حتی اگر یک باشگاه بزرگ باشد. ایلیچیچ؟ او همیشه آماده است و در بازی پنجشنبه نیز یکی از افرادی بود که بیش از هر کسی خودش را وقف تیم کرده بود. خواکین؟ مدت زیادی است که او را می شناسم و می دانم که چه کار هایی می تواند انجام دهد. بهترین پست او در بین 3 نفر خط حمله است ولی نشان داده که در پست های دیگر هم عالی بازی می کند."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :