اخبار :: اخبار باشگاه

تاتنهام اولین رقیب ویولا در مرحله حذفی لیگ اروپا

2078 شماره اطلاع نامه : تاتنهام اولین رقیب ویولا در مرحله حذفی لیگ اروپا 1393/09/24 تاتنهام اولین رقیب ویولا در مرحله حذفی لیگ اروپا اخبار باشگاه :: اخبار تاتنهام اولین رقیب ویولا در مرحله حذفی لیگ اروپا
تاتنهام اولین رقیب ویولا در مرحله حذفی لیگ اروپا

تاتنهام اولین رقیب ویولا در مرحله حذفی لیگ اروپا

مراسم قرعه کشی مرحله حذفی رقابت های لیگ اروپا انجام شده و طی آن مشخص شد که تیم فیورنتینا در ادامه مسیر خود در اروپا باید به مصاف تیم تاتنهام انگلیس برود.

امروز در شهر نیون کشور سوییس و طبق برنامه، مراسم قرعه کشی مرحله حذفی رقابت های جام باشگاه های اروپا و لیگ اروپا برگزار شد و تمامی تیم های حاضر در این مسابقات، حریفان خود را شناختند که تیم فیورنتینا نیز بر اساس این قرعه کشی باید به مصاف تیم قدرتمند تاتنهام انگلیس برود.

تاتنهام در گروه خود در لیگ اروپا با کسب 11 امتیاز، پشت سر بشیکتاش 12 امتیازی قرار گرفته و به عنوان تیم دوم راهی مرحله حذفی شده بود. بازی رفت دو تیم در ورزشگاه وایت هارت لین برگزار می شود و سپس تیم فیورنتینا در آرتمیو فرانکی از رقیب لندنی خود پذیرایی خواهد کرد. مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها، بار دیگر قرعه کشی خواهد شد.

در این مراسم آندره آ روگ مدیر باشگاه فیورنتینا نیز به عنوان نماینده ویولا حضور داشته و صحبت های زیر را مطرح کرد: "ما می دانیم که بازی کردن در انگلیس همیشه سخت است و تاتنهام تیم قدرتمندی است اما ما هم همیشه برای پیروزی بازی می کنیم و آماده ایم. فصل را با کمی مشکل آغاز کردیم ولی حالا بسیار بهتر شده ایم."


قرعه کشی کامل مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا:

تاتنهام – فیورنتینا
سلتیک – اینتر
رم – فاینورد
تورینو – اتلتیک بیلبائو
ترابزون اسپور – ناپولی
ویارئال – سالزبورگ
ولفسبورگ – اسپورتینگ لیسبون
یانگ بویز - اورتون
سویا – بروسیا مونشن گلادباخ
دنیپرو – المپیاکوس
گنگام – دینامو کیف
لیورپول – بشیکتاش
PSV – زنیت
آیاکس – لگیا ورشو
اندرلخت – دینامو مسکو
آلبورگ - بروژ
 

نظر و نقد های کاربران
1050dash ali
1393/09/24 - 19:24

واقعا قرعه سختیه ...هیچ قابل پیش بینی نیست.

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :