اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 28 آذر)

2083 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (جمعه 28 آذر) 1393/09/28 اخبار کوتاه روزانه (جمعه 28 آذر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (جمعه 28 آذر)
اخبار کوتاه روزانه (جمعه 28 آذر)

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 28 آذر)

مهم ترین خبر های روز جمعه:

مصاحبه های پیزارو و گونزالو ؛ گزینه های جدید برای خط جمله

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

20- متوس رایدر مهاجم جوان تیم کوردوبا اسپانیا و رافال ولسکی بازیکن جوان تیم باری وضعیت خوبی در تیم های خود نداشته و به احتمال زیاد دوران قرضی آنها در زمستان به پایان خواهد رسید تا به فلورانس بازگردند. اما شرایط برای پیکینی متفاوت به نظر می رسد و این بازیکن قصد دارد در بتیس بماند.

19- تیم دورتمند آلمان جدید ترین تیمی است که برای جذب خوما باباکار ابراز آمادگی کرده است. این تیم پیش از این چیرو ایموبیله را نیز از تورینو خریداری کرده بود ولی حالا قصد دارد در زمستان مهاجم جوان تری را جذب کند.

18- بورخا والرو، مانوئل پاسکوال و چوزپه روسی در صفحه های شخصی خود نسبت به زمین لرزه در فلورانس واکنش نشان داده اند. والرو: "من تنها کسی هستم که زلزله را حس کردم؟ خانه من و تمام وسایل آن لرزید." پاسکوال: "زلزله ..." روسی: "اولین زلزله را تجربه کردم."

17- قضاوت دیدار دو تیم فیورنتینا و امپولی به عهده کارمینه روسو گذاشته شده است. پتزلا، ویونزی، اسکنونه، پروتزو و گاویلوکی نیز کمک های این داور اهل نولا در این بازی هستند.

16- زلزله ای در منطقه چیانتی، در اطراف شهر فلورانس روز گذشته ایجاد شد. البته این زمین لرزه فقط 3.5 ریشتر بود و خسارت زیادی را وارد نکرده است اما این اتفاق 2 بار رخ داد که لرزش آن را افراد زیادی در فلورانس نیز حس کرده اند.

15- تیم های بارسلونا و والنسیا از تلاش برای جذب ادواردو ماچیا مدیر فنی تیم فیورنتینا دست بر نمی دارند. این مدیر باتجربه، نفوذ و توانایی های بالایی در گذشته در لیگ اسپانیا از خود نشان داده است.

14- توتو اسپورت از هوگو آلمیدا مهاجم تیم چزنا و آلبرتو چیلاردینو ستاره تیم گوانگژو به عنوان 2 تا از اولویت های اصلی ویولا برای خرید در زمستان نام برده است.

13- 1000 نفر از هواداران تیم امپولی برای حضور در ورزشگاه آرتمیو فرانکی شهر فلورانس و مشاهده دربی با فیورنتینا بلیت تهیه کرده اند. 17 سال از آخرین پیروزی امپولی بر فیورنتینا می گذرد.

12- تیم لازیو برای خرید یوزیپ ایلیچیچ ابراز علاقه کرده و به همین دلیل انزو بوکیونی، یکی از مفسران فوتبال ایتالیا، مدعی شده احتمال معاوضه ایلیچیچ با میروسلاو کلوزه در زمستان وجود دارد.

11- توتو اسپورت گزارش داده که لوکا سولیانو مدیر ورزشی تیم ورونا می تواند در پایان فصل جانشین دانیله پراده در فلورانس شود.

10- مصاحبه دیوید پیزارو: "در صورتی که باشگاه بخواهد، با چشمان بسته قرارداد جدید امضا می کنم. هر سال فکر می کنم دوران من به پایان رسیده ولی سال به سال وضعیت بهتری دارم. اگر بخواهم به فوتبال در ایتالیا ادامه دهم، مطمئنا فقط با پیراهم فیورنتینا بازی خواهم کرد. بازی کاپتزی (بازیکن تیم جوانان) را خیلی دوست دارم و می تواند جانشینی برای پست من باشد."

9- دانیله گالوپا و فابیانو سانتاکروچه دو بازیکن تیم پارما به دلیل دریافت کارت در بازی برابر ناپولی، دیدار مقابل فیورنتینا که پس از تعطیلات برگزار می شود را از دست دادند.

8- مصاحبه گونزالو رودریگز: "در مسیر خوبی هستیم و خوشحالیم. در ابتدای فصل کمی افت کرده بودم و این طبیعی است. من 2 سال است که تداوم بازی دارم و حریفان شناخت بهتری پیدا کرده اند، به همین دلیل به خوبی روبروی من قرار می گرفتند. من قراردادی 3 ساله با فیورنتینا دارم ولی دوست دارم فوتبالم را در سن لورنزو به پایان برسانم. سال سختی را داشتیم و می خواهیم در برابر امپولی به بهترین شکل آن را به پایان برسانیم."

7- مدیر برنامه الکساندر پاتو: "هیچ کس از فیورنتینا با ما تماسی نداشته و پاتو نیز خواستار خروج نیست. تا زمانی که آنها پاتو را بخواهند، این بازیکن در سائو پائولو می ماند."

6- روبرتو مارتینز مربی تیم اورتون از یوزیپ ایلیچیچ دعوت کرده تا به این تیم انگلیسی ملحق شود. باید منتظر پیشنهاد این تیم در زمستان باشیم.

5- پیرپائولو مارینو مدیر ورزشی تیم آتالانتا: "از علاقه تیم فیورنتینا بسیار خوشحالم و واقعا من را وسوسه می کند ولی من تا سال 2017 با آتالانتا قرارداد دارم و به آن احترام می گذارم.

4- بار دیگر صحبت هایی در مورد علاقه فیورنتینا نسبت به خرید آنتونیو کاسانو مطرح شده ولی این شایعات هنوز تایید نشده است.

3- مانوئل پاسکوال به تمرینات گروهی بازگشته و شرایط حضور در بازی برابر امپولی را دارد ولی خوما باباکار همچنان جداگانه تمرین کرده و نمی تواند در دربی حاضر باشد.

2- گفته می شود در روز های گذشته پیشنهادی از یک تیم اوکراینی برای جذب اولکساندر یاکوونکو به باشگاه فیورنتینا ارائه شده ولی این بازیکن، آن را رد کرده است.

1- مصاحبه گاستونه ریتزاتو مدیر برنامه مانوئل پاسکوال: "نمی توانم شایعات در مورد رم و میلان را تکذیب کنم ولی ما با هیچ تیمی مذاکره نکرده ایم. البته با فیورنتینا هم برای تمدید قرارداد هنوز صحبت نکرده ایم ولی آنها از خواسته های ما مطلع هستند. مربی تصمیم می گیرد که چه کسی بازی کند و نباید فراموش کنیم که مانوئل مدت زیادی مصدوم بوده است."
 

نظر و نقد های کاربران
1052dash ali
1393/09/28 - 23:56

اگه ایمومبیله رو با خوما باباکار عوض کنن جالب میشه!!!!

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :